Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

[quote author=trusia link=topic=67824.msg1135010#msg1135010 date=1316441125]
To znaczy, że wawrek jeździ w westowym?

Wawrek ma McClellany...... Siodła, które są, ekhm, przewiewne. 😉 😉
[/quote] dżdżownice też maja siodełka i robią nimi to samo co wawrek ze swoimi maklilanami 😁
a, że na generale pomyka?

[url=http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=mc+clellan&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#hl=pl&client=opera&hs=ax3&rls=pl&channel=suggest&sa=X&ei=oYV3TpuiLovLtAbI1eWfAw&ved=0CB4QBSgA&q=mcclellan&spell=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=3afd870451052db8&biw=1332&bih=604]klik[/url]
🤔
To wawrek jest innej opcji?
ło jezu!! żeby was pokręciło, poplułam monitor i sie posikałam 😁 😜
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
19 września 2011 20:46
Oj to tylko cycki, podniety, infekcje i orientacja Wawreka 😀

Nie ważna płeć ważne uczucia 😀
[quote author=trusia link=topic=67824.msg1135010#msg1135010 date=1316441125]
To znaczy, że wawrek jeździ w westowym?

Wawrek ma McClellany...... Siodła, które są, ekhm, przewiewne. 😉 😉
[/quote]

ło matko, to sobie przeziębi to i owo. Może być gorzej niż w wypadku podniecenia jazdą skutkującego zapominaniem włożenia czapki.
Na co Wawrek czapkę zakłada? No, no.
W głowie, na którą z powodu podniecenia nie zakłada się czapki lęgną się śmieszne pomysły: 

>Przypominam, że jest to forum. Miejsce generalnie ( wg. mnie ) służące typowo do rozrywki. Luźnych pogawędek, dyskusji... nawet jeśli tematem miałoby być "dlaczego kończyna nie chce rosnąć na moim padoku", albo "na lewym płotku rośnie grzyb, a na prawym nie".

Czy to jest wisielczy humor -  kończyna, która nie chce rosnąć na czyimś padoku?  🙂  Na innych pewnie rośnie. Szkoda, że nie nerki czy serca - do przeszczpów możn by było użyć.
[quote author=wawrek link=topic=67824.msg1134750#msg1134750 date=1316430783]
Ja też po jeździe jestem często strasznie podniecony.


A co, masz jakiś nietypowy łęK?   🙂
[/quote]
Coś mi się zdaje, że Wawrek dziurę w siodle przedłużył aż na przedni łęk i w czasie jazdy... Nie, lepiej nie będę kończył tego zdania, bo z monitora wychynie wielka łapa w kombojskiej rękawicy i za gardło mnie zdusi.
trusia, jejku, w pierwszym momencie zrozumialam, ze konczyna jej sie nie chce zrosnac na padoku i zastanawialam sie dlaczego wlasnie tam ma sie zrastac, skoro przeziebiona?
Wawreka świergoli po jajkach albo po czym innym pęd powietrza dostającego się w dziurę siodła i stąd podnieta. A czapka, o której wspominała trusia, to chyba nie na tę głowę?  😁
Nie ważne kto z kim. Ważne żeby dziecko ojca miało.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
20 września 2011 12:22
O jasna dupa jaka Rusałka 😀
[quote author=Cień na śniegu link=topic=67824.msg1135934#msg1135934 date=1316517618]
No, i proszę: ilustracja do tematu cycków - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=471278493658&set=a.471276413658.285494.238551078658&type=1&theater


[/quote]

E tam, nic nie widać...
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
20 września 2011 12:25
Ale tak z cycolami się wystawiać 😀
Ale te cycki chyba w staniku, dobrze widzę? I stanik nie ma się o co się zahaczyć. 


Coś mi się zdaje, że Wawrek dziurę w siodle przedłużył aż na przedni łęk i w czasie jazdy... Nie, lepiej nie będę kończył tego zdania, bo z monitora wychynie wielka łapa w kombojskiej rękawicy i za gardło mnie zdusi.
 
strzeszynopitek, Zobacz, co zrobiłeś:  😡
O jasna dupa jaka Rusałka 😀
Proszę nie obrażać mojej klaczy 😉
e...no... jak wawrek jeździ na rusałce, to nie dziwota że działają na niego różne podniety 😁
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
20 września 2011 14:33
[quote author=dragonnia link=topic=67824.msg1135937#msg1135937 date=1316517734]
O jasna dupa jaka Rusałka 😀
Proszę nie obrażać mojej klaczy 😉

[/quote]
No to ja już nie wiem co Ty tam w stajni trzymasz. Toto cycate, a raczej z miejscami na cycole czy kunia? 😀
Mnie to rozbawiło  😁
przeokropnie mnie denerwuje podpis madmaddie ta głowa jakiegoś okłaczonego chłopka wystawiającego język  😵 jak cos czytam to przewijam tak aby to cos mi zniknęło albo zasłaniam ręką  😂
e...no... jak wawrek jeździ na rusałce, to nie dziwota że działają na niego różne podniety 😁


hahahaha i wszystko jasne 😀DD
a to nie jest tak, że opatrunki trzeba zmieniać? no i jak się je zmienia to się narusza to, co się tam naprawiło i musi się robić od nowa. a trupka się nie zmienia ;p


A jak się trupka nie zmienia, to nie zacznie śmierdzieć?  Świeży trupek lepszy. Do kompletu z kończynami rosnącymi na padoku.  🤣

Śmieszy mnie nick Plamkakochanie. O ile nie zwraca mojej uwagi, jak wisi sobie po lewej, to bije mnie po oczach, gdy czytam posty skierowane do owej Plamki.  Widzę przede wszystkim „kochanie” i zastanawiam się, skąd nagle tyle czułości na r-v.  Dopiero potem kojarzę, że to nie kochanie a Plamkakochanie.  Chyba ta Plamka niedopieszczona jakoś. 
Ja myślałam,że to jest:
Plamkakochakonie.
Poleciałam sprawdzić. Jednak kochanie!
A ktoś jadł już nową mieszankę na kopyta od p.Podkowy, która można użyć jako nośnik żeby mieć granulat?


Kopyt jeszcze nie mam, ale zacznę jeść tę mieszankę, może wyrosną. Nie będzie bolało, jak koń stanie mi na nogę.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
29 września 2011 12:07
[quote author=Perlica link=topic=1384.msg1144031#msg1144031 date=1317290656]
A ktoś jadł już nową mieszankę na kopyta od p.Podkowy, która można użyć jako nośnik żeby mieć granulat?


Kopyt jeszcze nie mam, ale zacznę jeść tę mieszankę, może wyrosną. Nie będzie bolało, jak koń stanie mi na nogę.
[/quote]

nie no po prostu świetne! ja nie jadłam ale chętnie pojem i może mi sie granulat zrobi z kopyt.
zrobi ci sie nosnik do granulatu! a nie granulat!
to jak nośnik to chyba warto spróbować?  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się