Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Ada - są trochę luźne w kostce, ale zrobiłam moim chrzest wczoraj i spokojnie trzymały się na cienkich rajstopach. A po całej nocy chodzenia, biegania i tańczenia jako jedyna wracałam do domu W butach  😎
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 września 2011 20:07
tulipan, w takim razie chyba też zakupie, co prawda ich wykonanie nie bardzo do mnie przemawia ale cena jest zachęcająca i podobają mi się  😀
Dzięki  :kwiatek:
Tulipan masz zdjecie na nogach?
Postaram się jutro zrobić  😉
Ja ostatnio kupiłam takie cudeńka: 😀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
20 września 2011 06:24
A jaka jest cena tych tulipanowych?j :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2011 07:52
tulipan, i zdjęcie Air Maxów!
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
20 września 2011 08:37
Mia, są w kolorze miodowym, na koturnie z kremowym futerkiem.
Do tego zastanawiam się do czego takie buty nosić? Do rurek, legginsów, ale jaki płaszczyk lub kurtka?
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 września 2011 10:01
Niewidzialna, 199zł 😉
Horciakowa, myślałam, że inne ale te Twoje też kojarzę 😉

Jak dla mnie to do rurek one bardzo dobrze pasują i raczej do płaszczy 🙂
ktoś niedawno pytał o oficerki, w VIA ROMA  jest dużo fajnych
http://www.viaroma.pl/kolekcja_old.html
np te 😍
Mam pytanie 'techniczne'  😉
Zawsze co roku na zime mam jakies niespecjalne buty typu za 120-180 zł które i tak w polowie sezonu sie rozlatują.
Z jednej strony po prostu nie stac mnie na drozsze buty.
Z drugiej strony nie stac mnie tez na wymienianie tanich butów dwa razy w sezonie  🙄
Pytanie brzmi: czy jak kupie cos typu [url=http://moda.allegro.pl/karino-maja-to-cos-eleganckie-kozaki-38-macris-i1816543394.html#gallery]http://moda.allegro.pl/karino-maja-to-cos-eleganckie-kozaki-38-macris-i1816543394.html#gallery[/url] [url=http://moda.allegro.pl/krimen-sila-szczegolu-kozaki-baldaccini-37-macris-i1809045490.html#gallery]http://moda.allegro.pl/krimen-sila-szczegolu-kozaki-baldaccini-37-macris-i1809045490.html#gallery[/url] które są raz ze ładne, dwa ze skórzane, to jest szansa ze beda mniej przemakac? Mniej sie beda rozwalac? Czy skóra to po prostu taki o luksus a w przemakaniu nie ma wiekszej roznicy (porównujac z np podobnym typem buta ale z eko skóry)???
Mia, są w kolorze miodowym, na koturnie z kremowym futerkiem.
Do tego zastanawiam się do czego takie buty nosić? Do rurek, legginsów, ale jaki płaszczyk lub kurtka?


Ja kupuję te same, co Mia i taką mam koncepcję: legginy, podkolanówki + sweter oversize, wszystko w beżach/brązach/ew szarościach, mam tylko problem z tym, jaki kolor legginsów dobrać. I czy te podkolanówki przy sweterku nie będą wyglądały zbyt ciężko.
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
20 września 2011 20:22
mój wczorajszy zakup, nie jestem do niech nadal 100procentowo pewna, ale fajnie wygladaja do leginsów i dżinsow, wiec chyba bede zadowolona. no i plus na zime to to, ze sa calutkie w środku z futerka, no i skórzane, wiec mam nadzije, ze sie od razu nie rozleca... :P a wam jak sie podobaja ?
Kupiłam dzisiaj drugą parę Emu, Angels black 😍 nie mogę się doczekać aż do mnie dojdą!

maracuja, boskie są! 😉

A ja zapomniałam się pochwalić butami od Dodofon   :kwiatek: Tylko fota taka lipna, ale są cudowneee!  😍
Evson, dobrze zakonserwowane i zadbane skórzane buty w ogóle nie przemakają. I przy dobrych wiatrach można mieć je nawet kilka sezonów 😉 Poza tym, mam wrażenie, że buty ze skóry są o wiele bardziej zdrowe dla stóp.
karolinaaa są przepiękne !
karolinaaa 💘

Evson, Mia ma rację. Zaimpregnowane/natłuszczone skórzane buty nie przemakają. Z tym że nie wyobrażam sobie przy -15st wyjść na dwór w skórzanych butach. Te kozaki co wysłałaś niby są ocieplane, najlepiej gdybyś pomacała. Ale to moja opinia zmarźlaka 😉
Dzieki za odpowiedzi  😉 zobaczymy jak to w praktyce bedzie wygladac.
w sumie Maracuja masz racje tak swoją drogą, bo są takie zimowe dni ze marze tylko o jakichs bezkształtnych, bezszałowych za to mega ciepłych butach a te co wstawiłam nijak sie mają do mrozów. Czyli w sumie warto miec rozne opcje, bo takie bardziej eleganckie tez na pewno by mi sie nieraz przydały, tymbardziej ze ostatnio szaleje za brązowymi butami, a wiadomo ze jak brąz to najlepiej wyglada skóra, a nie jakies eko-dziadostwo...
asds   Life goes on...
21 września 2011 12:31
karolinaa

buty fajne, ale nie za duze trochę?
asds, tutaj faktycznie tak wyglądają, bo robiłam to zdjęcie chwilę po tym jak przyszły, teraz już je trochę ponosiłam i stopa już dobrze się układa 😉 Nie są za duże.
kurechii, Świetne są. Nie widziałaś gdzieś identycznych, ale do kolana? 🙂 Szukam tego typu kozaków i szukam.... i nic.

karolinaaa, Ekstra! Tylko, uch, te palce muszą być widoczne...? Nie wiem, może to teraz taka moda, ale mnie się to bardzo nie podoba. Brrrr. Wystający duży palec z przodu - ok, gołe palce w sandałach - ok, ale takie widoczne z góry.... nie.


zauwazylam ze wystajace od gory palce sie albo kocha albo nienawidzi...ja kocham miloscia wielka i niezmienna 😍 tak wiec karolinaaa dla mnie wygladaja super!
No, to ja jestem z tej drugiej strony barykady. 😁 Ale, byle się noszącemu podobało. 🙂 karolinaaa, Ubierzesz do tego jakąś ekstra-kiecę i wszystkie samce Twoje 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 września 2011 18:08
Evson
Jeśli chodzi o żywotność skórzanych butów na zimę, to nie mam złudzeń po doświadczeniach mojej koleżanki. Zapłaciła za buty ciężką kasę, chodziła w nich dwa sezony, ale po drugim nadawały się tylko do kosza. W tym czasie nie obeszło się bez interwencji szewca. Dodam, że dbała o nie i konserwowała, ale przegrała z solą na chodnikach...
Pursat   Абсолют чистой крови
21 września 2011 18:33
karolinaaa, nie słuchaj, paluszki są boskie. 😁
Oj tak, mi się podobają 😀 Kiedyś też nienawidziłam jak palce tak wystawały, teraz mi się to wręcz podoba. Zresztą ja mam takie długie palce, że ciężko mi znaleźć buty (obcasy, baletki..nawet w moich mokasynach odrobinę widać), w których bym je ukryła.  😁


Sankaritarina Najważniejsze dla mnie jest to, że samiec, o którego ,,walczę" uznał, że są mega cudowne i seksowne!  😁
Ja samca na buty nie zlapalam 🙂 a mojej imienniczce się udało... Znaczy but wiele znaczy 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 września 2011 20:31
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się