Wpływ odżywiania na wygląd. ZDJĘCIA :)

slojma   I was born with a silver spoon!
06 lipca 2011 12:09
Cobrinha, burza- pracujemy nad tym by schudła i zdaję sobie sprawę z tego, że nie działa to na jej zdrowie zbyt dobrze. Staram się by dostawała mniejsze racje sżywnościowe i częściej się ruszała. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie widać efekt odchudzania. A co do pierwszego zdjęcia to fakt może ze złej strony ale innych nie mam całej sylwetki ale to była skóra i koście, dodatkowo cała w ranach.
slojma, wiem że u Fazy to ciężko będzie... ale ja bym zrezygnowała z marchewek (ewentualnie kilka plasterków na smak dawała) i garstkę granulatu... sianko też restrykcyjnie odstawić tym bardziej, że łąki macie takie że pozazdrościć... inaczej to będzie ciężko hehe powodzenia 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
06 lipca 2011 12:16
Cobrinha- marchewek już wcale nie dostaje, granulatu jak jestem 1/3 miarki, siana praktycznie pół kostki a nic się nie zmienia.
Po długim czytaniu forum postanowiłam wreszcie się zarejestrować xD Jest kilka bardzo ciekawych wątków 😉
A tu przedstawie swojego koniowatego...
Miałam podobnie jak lenka1z ... W styczniu 2008roku kupiłam konia...pierwsze zdjęcie z lutego jak zmieniałam stajnie, a drugie z ostatniego miesiąca 🙂 Wiadomo,ze to nie tylko dokarmianie ale i dużo pracy z koniemm
buuu nie widać moich fotek
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 lipca 2011 12:29
dublowaty: osobiście nie lubie takich porównań, bez sensnu bo: 1 zupełnie inaczej wygląda w stępie i galopie. Daj zdjęcia z tej samej fazy. Poza tym zdjęcie pod siodłem i bez...  No i sierść zimowa ... 100 razy lepiej wyglądają konie w letniej sierści to normalne : d Oczywiście porównując te 2 zdjęcia zmiana jest baardzo fajna *.* Ale siwa był baaardzo chuda i wiem z doświadczenia że porównania w innych chodach są całkiem bez sensu : )

ps. Widać... tylko musisz być zarejstrowana żeby je zobaczyć
właśnie jestem 😉
ok,ok ...to wstawiam oba z kłusa... z 2008 roku i z tego 🙂 W sierści zimowej
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b18cf844398219b7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f5a04564d7cca65.html
dublowaty, nie wiem czemu zdjęć (drugich) nie widzę 🙁 może link niewłaściwy, ale przez "cytuj" szło obejrzeć. Zmiana robi wrażenie, aż trudno uwierzyć, że to ten sam koń. A w wieku (konia) jakim to się "działo"?
horka   black horse <3
06 lipca 2011 20:39
Pacia jak dla mnie to ona ma wielki rozdęty brzuch
Dublowaty Super  👍
Dublowaty rewelacja!! chyba duży wpływ miał tu przede wszystkim trening i prawidłowa praca, bo koń nabrał super mięsni  👍
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 lipca 2011 21:25
Pacia jak dla mnie to ona ma wielki rozdęty brzuch
Dublowaty Super  👍
Ale koń Paci to wałach
Kastorkowa to " źrebny " ogier , a nie wałach  🤣
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 lipca 2011 22:20
a to przepraszam myślałam,że on wałach
Niestety jeszcze nie  😉
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
07 lipca 2011 08:42
Kurcze, zejdźcie już z tej Paci bo to już się naprawdę nudne robi. Kupiła konia na pół przezroczystego. Zaczyna odkarmiać. Koń zaczyna wyglądać jak koń. A wy najpierw że chudy, teraz, że ma wielki brzuch. Najpierw musi go odkarmić żeby potem móc coś z koniem konkretnego zacząć robić. Jak koniut będzie w systematycznej pracy to i brzuch zgubi. Ludzie błagam nie szukajcie sensacji na siłę.
slojma, wiem że u Fazy to ciężko będzie... ale ja bym zrezygnowała z marchewek (ewentualnie kilka plasterków na smak dawała) i garstkę granulatu... sianko też restrykcyjnie odstawić tym bardziej, że łąki macie takie że pozazdrościć... inaczej to będzie ciężko hehe powodzenia 🙂


no kurcze myslałbym kto ,że konie specjalnie tucze.
Pastwiska mamy teraz duże, piękne. Trawy konie maja od 5-tej rano do 21-szej wieczorem.Draska oprócz tego dostaje rano dosownie garsc paszy rano i wieczorem po powrocie do stani. Siana nie dostaje nawet połowę ale tak 1/4 ciuka na noc. Jesli nie dam jej siana to "skubaniec" wyjada słomę.
Samym odmawianiem jedzenia - konia nie odchudzę. No chyba ,że zostawię ja na padoku zimowym , nie mam tam trawy.
...zostają Wam kagańce i ciężka praca pod siodłem  😉
dziękujemy 🙂
Dubel na 1 zdjeciu miał 6lat 😉 teraz 9 roczek mu leci
dublowaty, no, to tym większe brawa - zrobić coś takiego z już w miarę dojrzałym koniem  👍
No i z pewnością nie jest to tylko "wpływ żywienia" 🙂
dziękujemy 🙂
Staramy się utrzymac forme :P  😡
drawa14   Kiedyś wszystko sie kończy....
02 sierpnia 2011 20:21
Może nie aż taka wielka zmiana jak u waszych koni🙂
Jak dla mnie to bardzo dużo🙂
A zmieniło się tylko to że koń chodzi na łąkach 24 h na dobę i  miejsce zamieszkania😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
17 września 2011 20:23
Lipiec 2010


Wrzesień 2011



ojej, ale te pierwsze foty to giganty- zmiejsz, szkoda, zeby nie bylo widac.
Karmelek1700, mnie to na wpływ (tylko) żywienia nie wygląda 🙂 Super robota!
Karmelek1700, nie do wiary, ze to ten sam kon. i z cala pewnoscia pomylilas watki, bo takie zmiany w sylwetce i motoryce nie robia sie od karmienia, a od ciezkiej pracy 😀
w tamtym watku takie nagonki, że czasem strach wstawiać, tu bezpieczniej...
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
21 września 2011 13:35
karmelek1700 brawo ja bym go w życiu nie poznała 😅
Po prostu nie mogę wyjść z podziwu, jak może wyglądać 2 letnia  ❗ klacz.
Szefowa stajni (Gosia) chyba jakimiś sterydami te konie karmi!  😉

http://www.photoblog.pl/gosiamakosa/104004640/melissa.html

😍 😍 😍
i to jeszcze taki nierób z łąki prosto?  😵 toż to taran nie koń! 😵  cudooo! 👍
Dla mnie mega nienaturalnie wygląda ten koń i ciężko mi uwierzyć, że on tak sam z siebie...
No, dla mnie też jakoś nienaturalnie. Raczej wątpię, żeby ten koń pracował. Bardziej bym kombinowała nad jakąś paszą dla źrebiąt pokazowych? 👀
No a druga sprawa, że to też może być dobrze zrobione zdjęcie. W ostateczności photoshop. 😉 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się