telefony komórkowe

zen - też już opanowałam swój telefon i jest bardzo ok. Ale porównując z telefonem z normalną klawiaturą faktycznie wolniej się pisze SMS-y... szczególnie w samochodzie 🙂
A ja mam pytanie z nieco innej beczki.. jak w Heyah wyłaczyć poczte głosową?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 listopada 2008 18:08
Ja mam w tej chwili Sony Ericsona K660i i jest świetny 🙂 Oprócz tego, że bateria trzyma max 4 dni, to jest rewelacyjny.
w moim SE W300i bateria trzymala 2 tyg, teraz, po prawie 2 latach trzyma ponad tydzień - nie wyłączam go wcale, rozmawiam, smsuje

ciężko znalezc teraz telefon z równie dobrą baterią - sa przeładowane bajerami
od 3,5 roku mam siemensa C65, ten telefon jest chyba niezniszczalny!
tyle razy lądował gdzieś na podłodze, niedawno nawet pływał w kiblu i ciągle działa jak na 3,5 rocznego siemensa to naprawdę jestem w szoku.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
27 listopada 2008 09:14
gabik dokładnie... Ale to też zależy od grubości baterii.

Ja moj tel użytkuje normalnie, ale powyłączałam wibracje, jakieś wideorozmowy i inne bzdury, żeby nie ciągnął tyle prądu.
A Miał Ktoś Przez Dłuższy Czas SE w810i ?

Proszę o opinie xD

Bo mi się Starrrsznie widzi  taki , ale nie chce zeby mnie zawiódł ;P
jestem bardzo zadowolona z omni. juz ja przetestowalam na prawo i lewo. chociaz pewnie nastepny aparat wezme juz guziczkowy, bo mi sie znudzi ten lans dotykowy 🤦
Ja z innej beczki:

co sądzicie o pre-peidowej ofercie telefonii netowej w stylu myAvon czy MobilKing?
nie wiem w czym to mialoby byc lepsze?
Ja mam dotykowy LG Vievty, aparat ma teoretycznie dobry- 5MP i auto focus, ale zdjęcia robi przeciętne. Ponadto dotykowy ekran nie sprawdza się przy szybkim pisaniu esów z konia czy pod ławką :P
Nie polecam dotykowych.
[quote author=Fajrant^^ link=topic=76.msg112069#msg112069 date=1228427351]
A Miał Ktoś Przez Dłuższy Czas SE w810i ?
[/quote]
mój mąż miał. kilka razy go dotknęłam. jak dla mnie, mimo że jestem przyzwyczajona do dużych telefonów, to jakiś taki dziwny. nieforemny. i do tego joystick odmówił posłuszeństwa po ok pół roku. więc jak ci się widzi bardzo, to czemu nie, ale radzę jeszcze pomyśleć.
jak dla mnie 3/4 se jest właśnie taka 'nieforemna' ale można się do tego szybko przyzwyczaic ;]

  Ale yojstick jest taki nie  zupełny , znaczy noo te przyciski w kółku - moze się aż tak szybko mi nie rozwalą szukam telefonu jakiegos co by mi pasował i znaleźc nic lepszego w podobnej cenie nie mogę ,ale jestem otwarty na  propozycje  😎

jeszcze samsunga j700 bym mógł wziąc bo za free  starsza ma dostac za abonament  tylko że ma przede wszystkim słaby aparat ;] no i nie jestem zwolennikiem takich rozsuwanych telefonów - jakoś nie wygodnie siię pisze zwłaszcza górne litery ...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 grudnia 2008 19:34
Chciałabym podziekowac KS  za pokazanie mi telefonu Nokia 5310 xpress-music. Jest GENIALNA!  😜
Nie chcę tworzyć nowego tematu więc podłączę się tutaj..

Ma ktoś z Was telefon w PLAY ?? Jak z zasięgiem i generalnie współpracą z nimi?? Ja właśnie przenoszę się z Orange do nich więc ciekawa jestem jak jest  😉
w Play nie znam wielu osób które są  .

Za to Simplus ma teraz Najlepsze Reklamy 😀

Ty ich nie możesz zobaczy , ale ja ich słyszę ..
Przykro mi pani dziecko ma simplusa  :nunchaku:
Miał ktos Samsung L870?
Bo się nad nim zastanawiam poważnie 🙂
Fajrant^^ też kocham tą reklamę 😀
A co myślicie o Sony Ericsson W890i ?? czy lepszy Samsung D900i ?

Zen ile Ci to zajęło rozgryzanie? Bo ja mam tą tragedię od środy i już rzucałam po ścianach kabelkami od niego, bo stwierdziłam, że telefon tego może nie wytrzymać. A pan w sklepie mnie ostrzegał, że trzeba się przestawić...No i te smsy! Masakra! Przestałam pisać w ogóle, jak jednego pisałam przez chyba 15 minut! A to celowanie w te literki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A mówiłam, że dotykowe głupie ? :P
Mówiłam.
Tylko mnie nigdy nikt nie słucha :P
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 grudnia 2008 10:42
Ja tam nie miałam problemu z przestawieniem się na dotykowy ekran i bardzo mi zresztą to pasuje. Tylko teraz jak chce coś zrobić na "zwykłym" telefonie to czasem się łapię na dotykaniu ekranu 😉
Ja tam nie miałam problemu z przestawieniem się na dotykowy ekran i bardzo mi zresztą to pasuje. Tylko teraz jak chce coś zrobić na "zwykłym" telefonie to czasem się łapię na dotykaniu ekranu 😉

To jest akurat standard, też macam ekrany wszystkich telefonów znajomych, dając im powody do złośliwych żartów :P
dotykowy ekran jest ok 🙂 tylko trzeba się przestawić i siup... a w pisaniu sms-ów pomocny jest słownik, który zawsze można włączyć 🙂
Miał ktos Samsung L870?
Bo się nad nim zastanawiam poważnie 🙂


Mój brat niedawno nabył takowy.. Wizualnie super, w obsłudze podobnie jak inne Samsungi więc si ale niestety brat miał chyba pecha bo trafił mu się jakiś wadliwy egzemplarz 🙁 Zegarek w komórce stale się spieszy, zdarzyło się że mimo odpowiedniego zasięgu nie chciał dzwonić, sam się wyłączył.. Wszystko to bardzo dziwne zważywszy na fakt,że cała rodzina ma od dość dawna Samsungi i NIGDY ŻADNYCH problemów nie było :/
Mnie ten słownik wkurza, a nie wiem, jak go wyłączyć...już próbowałam i nie wiem jak...problem nie leży w skomplikowaniu, tylko, że za bardzo jest "komputerowy" i robi się problem w zwykłym wysłaniu sms-a, zanim pomacam, zanim dolecę do wyslij  🤔
Querido - czytalam o tej wadzie ze spieszącym się zegarkiem. Jakąs opcje trzeba wylaczyc (cos z czasem regionalnym, czy cos)
Tez mam Samsunga i samsungi lubie. Zobaczymy za ile mi go zaproponują 🙂
A.. Czyli to jednak nie tylko u niego się tak dziwnie porobiło..  Swoją drogą, nigdy się nie spotkałam z czymś takim żeby się zegarek w komórce spieszył..  😲
Próbowaliśmy z różnymi ustawieniami ale nic to nie dało.. Jeżeli będziesz wiedziałą coś więcej to daj proszę znać bo mlody chce już go do serwisu oddawać..

Ps. Ale tak generalnie to telefonik zdaje się fajny.. Zwłaszcza wizualnie mi się bardzo podoba.. Ta stalowa obudowa jest bardzo ładna.. 🙂 Mnie niestety nie chcieli go dać za złotówkę (choć telefony mamy 4 na firmę i rachuchunki podobne) i generalnie warunki gorsze mi zaproponowali więc się obraziłam 😉 i przenoszę numer do Play..  😎
Mam nadzieję,że nie będę załować..
Co drugi telefon tego modelu ma problem z czasem, niestety serwisy nie chcą ich wymieniac i twierdzą że nic takiego nie zauważyli.
Samsung powinien jakiegoś patcha do nich wydać.
Ktoś twierdził, ze wystarczy zmienic ustawienia w opcji sieć, z podwójnej na GSM.
i ze niby wtedy chodzi normalnie, ale nie wiem. mozecie spróbowac 🙂
Przekażę zainteresowanemu.. Mam nadzieję,że to coś da.. Niestety w przypadku telefonu brata dochodzi to samoistne wyłączenie i nie możność wykonania połączenia mimo dobrego zasięgu sieci..  :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się