Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

Llllubię to kiedy tak wszyscy starają się siebie nawzajem pożreć!  🤔 Minimum merytoryki maksimum jadowitości! Super!  😀iabeł:
Katharina - Bardzo przyjemnie patrzy się na ten obrazek. Z konia, który wyglądał czysto jak "chuchro" w dobrym stanie, ale bez mięśni i tłuszczyku w dobrej ilości. Powstało konisko z bardzo fajnym przodem. <3
Poprostu inny koń, zresztą w ruchu też są bardzo fajne zmiany. ; )
Gratuluję i życzę takich dalszych sukcesów z kuniorem!
Katharina   "Be patient and trust in the process"
21 września 2011 18:27
Melanie dziękuje bardzo !  :kwiatek:
Za namową dziewczyn wstawiam i tu 🙂 Niestety nie mam lepszych zdjęć
kwiecień


sierpień


Ritkaaaaa  😲
Cudo! Zastanawiałam się czy ten kary przecinak sie rozbuduje a tu proszę  👍
Oby tak dalej.

Co teraz jeździcie?
rtk -  😜 jak Ty to zrobiłaś? 😀 Zmiana ogromna! Pięknie konisko się prezentuje na ostatnim zdjęciu!
Nieeeeee! <opad szczeny>
Bomba!
Bardzo piękna zmiana, brak mi słów 😉
off top - jakie to siodełko na ostatnich zdjęciach ?
rtk WOW 👍 Super zmiana! Ile Twój koń ma lat? Dobrze kojarzę, że jechaliście MPMK?
ash   Sukces jest koloru blond....
22 września 2011 13:57
Jestem pod wrażeniem. Kobyła jest piękna! Z tego co pamiętam to 5-cio latka?

edit: też robi Ci się ruda na lato 👿
dzięki  :kwiatek:
tak,to 5 latka. A siodło to Venus K
rtk, kawał solidnej, dobrej roboty. gratulacje!
Świetna przemiana i świetna dokumentacja. Super! 😀
ok, dasz numer do sklepu z takimi sterydami?  😵

niesamowita się maszyna zrobiła.  wszystkie 4 dolne fotki z  sierpnia? w 4 miesiące z przecinka taaaka laska?  😜 niesamowite  👍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 września 2011 16:58
Wow. Gratulacje Rtk, kupa dobrej roboty, oby tak dalej =)
O! o! o!

To jest właśnie wpływ TRENINGU! Bo kobyła już na pierwszych zdjęciach wyglądała dobrze, niejedna osoba zadowoliłaby się takim stanem.

A Pariska dzięki pracy rtk jeszcze się rozrosła, z fit laseczki zrobiła się mięśniakiem (i jak ona angażuje zad! :emoty327🙂. A dam głowę, ze dalej będzie puchnąć! I tego rtk Wam życzę, i serdecznie gratuluję :kwiatek:

A Pariska dzięki pracy rtk jeszcze się rozrosła

Dzięki raz jeszcze. Chciałam tylko zaznaczyć, że praca tak naprawdę nie moja, a forumowej Anki i wielu mi życzliwych ludzi. To im należą się gratulacje!
odpowiesz, czy cala praca trwała od kwietnia do sierpnia, czy jakoś inaczej i zle zrozumialam, bo niesamowicie wygląda  😜
koń cały czas był w treningu, ale w tym okresie nastąpiła zmiana sposobu jazdy i żywienia. Tak naprawdę, to cały maj i czerwiec była taka, jak w kwietniu. Zaczęła się zmieniać od początku lipca.
czyli efekt maszyny osiagniety przez 5  miesiecy?  😲 😲 😲 niesamowite! gratulacje 👍
Wez wytnij przynajmniej moja straszliwa twarz  😁

W sumie to nawet sama nie bylam swiadoma tego, jak sie zmienila. Bardzo nas (trenerke i mnie) to cieszy 🙂
Rtk miała dobre witki do równego okładania.😉

rtk, Nie no, poważnie - świetny efekt! Parisa wygląda niesamowicie!  😅
Pierwsz zdjęcie zrobione około 3 lata temu na początku naszej współpracy- masakra chudzinka
a tu juz z ostatnich 3 miesięcy

ze wzgledu na zdjecia, nie scale postow, ale jeszcze jeden brak edycji i bedzie ostrzezenie.  😤
ninunienka Świetnie umaszczenie! Czarna głowa i biała 'klata'  😍 szczególnie od strony, którą widać na  zdjęciu ze skoku  😉
moglabys wstawic zdjęcia w podobnym ustawieniu i chodzie? bo po samej szyji i zadzie w skoku to ciezko ocenić 😉 ale pewnie lepsze oko i tak wychwyci 😉
drugiej strony jest tak samo tylko plamka na zadku większa :P No własnie jakoś nie mogę znaleźć podobnego z teraz 🙂 przepraszam
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 września 2011 20:33
ninunienka : Jak dla mnie na postawie tych zdjeć co dodałaś nie da sie stwierdzić zmiany...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 września 2011 21:25
Nigna, naprawdę nie widzisz zmiany? Ja tu widzę, dużą zmianę samym żywieniem spowdowaną wprawdzie, bo koń był po prostu zachudzony, ale widać też zmiany treningowe.
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 września 2011 21:41
Koniczka :  Nie wiedziałam tych 2gich zdjęć , dodała je chyba potem albo jestem ślepa : D Faktycznie zmiana jest i idziecie w dobrym kierunku : D
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się