Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

My też jeździmy dużo w tereny jeżeli pogoda dopisuje 🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
05 grudnia 2008 22:58
A mi sie marza tereny  🙄
A niestety mój szaleniec, potrzebuje towarzysza z odpowiedzialnym jeżdżcem. Albo nie mamy zrównowazonego towarzysza konia, albo normalnego jeżdżca do towarzystwa.
Do tego drogi asfaltowe, zanim gdzies dalej da się wyjechać... 😕 😕 😵
Jak ja Wam zazdroszczę !
Szczególnie ten galop wzdłuż brzegu jeziora- przepieknie !
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
06 grudnia 2008 23:21
A ja dzisiaj podziwiałam uroki nowych terenów. Za ogrodzeniem lasek , cisza i spokój, jest cudownie, dużo wzniesień , leśnych dróżek i ścieżek, polne trawiaste i piaszczyste drogi. Czy można chcieć coś więcej? Niestety brak zdjęć z powodu samotnego wypadu ale może jutro....
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
07 grudnia 2008 17:14
Dorotheah   naprawdę nie masz nikogo sensownego w stajni z kim mogłabyś w teren pojechać ? a konisko aż tak szaleje .. ?

szczeże współczuje, bo bez terenów bym oszalała .. w poprzedniej stajni nie było gdzie pojeździć - jedynie ujeżdżalnia. Na szczęście od 2 miesięcy jesteśmy w nowym miejscu - co prawda u konia jestem tylko w weekendy - no ale coś za coś ..

odnośnie zdjęć - to mam jedno fajne z terenu - ale musze poczekać aż Brzask mi je prześle  🏇
Jedno zdjęcie z terenu  - to był akurat wyjazd "hubertusowy" mnie na zdjęciu nie ma, bo robiłam za fotografa. (mam nadzieję, że nie wyjdzie za duże)

[img width=640 height=360][/img]
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
07 grudnia 2008 21:01
Niestety pogoda dzisiaj średnia, pochmurno i mglisto , a do tego brak towarzystwa do robienia fotek. A jakby tego mało było aparat zaparował w kieszeni i zdjęcia niezbyt ładne  😕




Manta   Tyłkoklep leśny =)
07 grudnia 2008 21:59
Gracja - fajny kolor ogłowia =) a terenik wydaje się przyjemny =) podoba mi się część leśna ;-)
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
08 grudnia 2008 00:44
zduska
Ehh. Niestety u nas mało osób pomyka w tereny. A jesli juz to Ci co mają często głupie pomysły, lub wesołe konie. A druga sprawa - mało bywałyśmy w terenach, wiec kobyła jest niezwykle nerwowa, elektryczna, z nawrotami adhd. No i kiepski mamy dojazd w teren zabudowania, osiedle, droga asfaltowa, a teren tez poprzecinany drogami, zabudowaniami podmiejskimi itp.
Ale pewnego dnia jeszcze sobie odbijemy 😉


My też jeździmy w tereniki:] Raz w tygodniu zamiast treningu to spacerek po lesie i polach. Rozluźniamy sie i odstresowujemy.

A tu zdjęcia ze starej stajni gdzie tereny były wprost przeboskie (niestety tylko tereny byłu cudowne, bo cała reszta niestety do bani)
[img width=640 height=480][/img]
[img width=640 height=480][/img]
[img width=640 height=446][/img]
[img width=640 height=480][/img]
[img width=640 height=480][/img]


Niektóre troche ruszone ale innych nie mam:]
P.S Sorry za ilość  😡
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
08 grudnia 2008 07:54
Vuko. super miałaś pogodę, podoba mi się to ostatnie zdjęcie, to odbicie światła pod nogami konia wygląda super. Zdjęcia chyba wiosenne , zieleń taka soczysta. Już sie wiosny nie mogę doczekać, tym bardziej że jestem od 3 tygodni w nowej stajni a tam tyle jeszcze nowości terenowych przed nami. Tereny wyglądają super, lekkie wzniesienia i kręte ścieżki, a co najważniejsze w końcu drogi bez kamieni  😀
m.indira   508... kucyków
08 grudnia 2008 08:01

[img width=640 height=417][/img]
[img width=640 height=425][/img]
[img width=640 height=428][/img]

[img width=640 height=480][/img]



takie tam sobie , robione z konia ...
gracja03 tak to wiosenne... pogoda była bardzo fajna na terenik:]

m.indira świetne foty:] Zdjęcia w rzepaku zawsze wyglądają fajnie:]

Pozdrawiam
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
08 grudnia 2008 18:31
m.indira
Przepiekne są te zdjecia w rzepaku i makach

Vuko
Pierwsze super, a trzecie niesaowite- tasciana płonacej zieleni  🙂
m.indira cudowne fotki, szczególnie to w makach i ze źrebakiem, mały taki mały 😉 a za nim wieelkie drzewa, super!
zuza   mój nałóg
11 grudnia 2008 15:32
gopi fajne takie jesienne
gracja03 może niezbyt wyraźne ale droga przez las super
Vuko. przesliczne zdjęcia,okolica i kolory-już bym chciała wiosnę
m.indira w wodzie,w makach i rzepaku-cudowne.Strasznie tęskne za terenem taką większa paczką

a to nasze,aż trudno uwierzyć,że z 11 grudnia
ja i Nałóg

Konwalijka
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 grudnia 2008 20:27
Jakieś tam pojedyncze 😉



martva Zdjęcia fajne tylko dlaczego w teren na czarnej wodzy? (tylko pytam, bez zadnej ironii, czysta ciekawość)

Pozdrawiam:*
wrzucę coś starego z sentymentu do rajdowania 🙂



gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
12 grudnia 2008 13:44
goha zdjęcia urocze, szczególnie to ostanie, piękne widoki
dzięki ostatnie to zjazd z Beskidu Sądeckiego na Białą Wodę (Pieniny) 🙂
a jeszcze takie zimowe znalazłam - Beskid Niski:
powrót z terenu

Tak patrze na te Wasze fotki i mam ochotę w teren pojechać  😉
m.indra świetne zdjęcia 😉 I jak zielono jeszcze :P
goha zawsze marzył mi się teren w śniegu 🙂 a w górach to już w ogóle bajka 😀
no my w Regetowie z Granatem mieliśmy całą masę śnieżnych terenów 😀 śnieg od grudnia do marca mniej więcej leżał...  takie przedzieranie się przez "kopny" śnieg nam nie obce 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
12 grudnia 2008 17:27
martva Zdjęcia fajne tylko dlaczego w teren na czarnej wodzy? (tylko pytam, bez zadnej ironii, czysta ciekawość)

Bo to w zasadzie nie był teren, tylko juz abrdziej rozstepowanie po treningu - spacer w las i spowrotem 😉 Chociaz i tak wiem,ze czarnej wtedy nie powinno byc 😉

Bo to w zasadzie nie był teren, tylko juz abrdziej rozstepowanie po treningu - spacer w las i spowrotem 😉 Chociaz i tak wiem,ze czarnej wtedy nie powinno byc 😉


Jak luźna to czemu nie:] w końcu nieużywana nie ma negatywnego wpływu:]

Pozdrawiam:*
asds   Life goes on...
12 grudnia 2008 19:13
Turystyka końska terenowa is the best  🏇  😅
ja też dołożę pare uszu
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
15 grudnia 2008 14:38
Dzięki uprzejmości Dei:
niedzielne odmrażanie tyłka, łapek i stópek, czyli Kulesław i jego bulinek:

i niech mi ktoś powie, że małopolak nie może mieć figurki ślązaka z marzeń  😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
15 grudnia 2008 15:37
goha, Vuko zazdroszcze Wam i koni i terenow... 💘
Tutaj też tylko kadry z kamery, ale wklejam, bo widać górki, a ja górki uwielbiam pasjami. Staramy się przynajmniej raz w tygodniu jeździć ze stajni na taką pracę, w ramach odmiany w szusowaniu po płaskim. W ogóle to miła odmiana, jak na mazowsze, takie górki - można po nich dobrą godzinę jeździć.
Tutaj bardzo urocza dojazdowa dróżka do górek - niestety, pora roku już mniej urocza :P

Mała górka:

Większa górka:




Z dobrego punktu obserwacyjnego sprawdzamy, czy w okolicy wszystko jest ok:


Bo czasami można spotkać takie niespodzianki (chwilę wcześniej drogą przebiegł osiodłany siwy koń luzem, za nim pieszo podążała pogoń - trzy osoby i jeszcze dwa koniki:

Całe szczęście, że jak na ogiera to Kuco zachowuje w takich sytuacjach zimną krew  🤣

Mam nadzieję, że już niedługo zabierzemy na górki dzieciaka Szafirowej + samą zainteresowaną. Ciekawe, czy się będzie działo 😉

przed terenem




wszytsko z jednego 2h terenu , takie widoki jakby co na Śląsku😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się