Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Widziałam u siebie w Łodzi wczoraj te buty z Lidla ;]
Był już tylko kolor beżowy i rozmiary 40 i 41.
Ja osobiście wolałabym 39, ale jakby ktoś był zainteresowany, to tam jeszcze zostało po kilka par ;]
Ja właśnie wróciłam z Lidla, była jedna para tych butów, brązowe 41, mój rozmiar więc zgarnełam. Będę miała do latania po stajni 😅
A'la emu widziałam w najnowszej ofercie Carrefoura po 24.99.
Znow beda fajne kamizelki w lidl..ogladalam dziisaj w gazetce  💃
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 września 2011 18:08
ja widziałam fajne ale tylko męskie 🙁 pokaż dramka te co ty znalazłaś 😉
Mam  💃 Strona 20  🤔trzałka:

http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=Hm8Yan
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 września 2011 18:24
tą szarą widziałam w zeszłym tygodniu już. a przynajmniej tak mi się zdaje. wyglądała bardzo fajnie i porządnie 🙂
Nie mozliwe, to oferta od 6 października..
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 września 2011 18:37
ale one często wchodzę nie tak jak zapowiadają. niestety...
MajaK   Tina 2000-2013
27 września 2011 19:03
Te szare co piszecie teraz  to mają futro na kapturze - włąśnie takie wygrzebałam jak byłam patrzeć turkusowe. Ale cena taka sama jak w gazetce na październik (kolor też).
Wykonanie dużo lepsze.
Połaziłam sobie dzisiaj po naszej wspaniałej galerii Cuprum-Arena i stwierdziłam, że gdybym wyszła na miasto  w moim stroju stajennym: bryczesy i oficerkowe gumiaczki, to byłabym mega modnie ubrana!  😀

Na wystawie w Reserved  były bryczesy z pełnym lejem z weluru za 79,90, a w Heavy Duty gumowe oficerki (nawet z podpórką na ostrogi!) w kosmicznej cenie 149,90!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 września 2011 19:51
ciekawe jak z jakością takich bryczesów z reserved?
a swoją drogą do mnie ta moda nie trafia... jak widzę dziewczyny biegające po mieście w 'bryczesach' i gumowcach to raczej szału nie ma.
Teraz to w prawie każdym sklepie z ciuchami/butami są sztyblety, tylko jakieś takie z niewymiarowym obcasem. Mnie dość zaskoczyło jak nie dawno zobaczyłam też sztylpy, takie oficerkowe do połowy łydki (ani w tym jeździć ani w tym chodzić moim zdaniem). Niedługo pewnie modne będą kaski i chodzenie z batem 😁
Kawecan   Jeździec bez konia...
27 września 2011 21:27
Wiecie co mnie dziwi? Widziałam dzisiaj w biedronce kamizelki... te z Lidla.  😂
ciekawe jak z jakością takich bryczesów z reserved?
a swoją drogą do mnie ta moda nie trafia... jak widzę dziewczyny biegające po mieście w 'bryczesach' i gumowcach to raczej szału nie ma.


Do mnie tez nie. Chyba ze po stajni nie chce mi sie przebierac  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 września 2011 21:46
ale wiesz to widać jak to jest strój sportowca który po treningu wpada do marketu na szybkie zakupy np. 😉 a kiedy jakas panienka co konia na pocztówkach najwyzej widziala sie 'lansuje'.
pierwsza opcja jest ok i z reguły wywołuje uśmiech u innych. kiedyś byłam tak w makro (przed treningiem) nie było osoby która by sie nie obejrzała. a hitem dla ludzi były ostrogi  😁
Wiecie co mnie dziwi? Widziałam dzisiaj w biedronce kamizelki... te z Lidla.  😂


🤔 te same?
a cena?

A to ciekawe, brycze w reserved, zaraz poszukam aż.

Kawecan   Jeździec bez konia...
27 września 2011 22:53
Chyba 49.90. Nie wiem czy są w innych Biedronkach ale dziś u mnie je widziałam.  🤣
majeczka   Galopem przez życie!
27 września 2011 23:00
sei, też zrobiłam kiedyś wielkie show gdy po zawodach westowych we wrocku wpadłam do centrum handlowego w jeansach, kowbojkach z obijającymi się o podłoge na maxa dzwoniącymi westowymi ostrogami 😉

Mam pseudo bryczesy z Mango, Morgan, Terranova, Reven i wiele innych, jak dla mnie są śmieszne, może powinnam je sprzedać takim laskom od pocztówek;-)
Bryczesy w kratke przyciagaja wzrok  😲
a mi się podoba taka moda na jesień 😉
i sama mam buty z super miękkiej skóry które wyglądają jak sztyblety 😉
Macalam te kamizelki i stwierdzilam ze jakosciowo lepsze sa z decathlon, wole doplacic te 20zl
są gdzieś te bryczesy z reserved na stronie, bo nie widzę ?
Byłam w Lidlu. Te kamizelki jakościowo są podobne do tej, co w tamtym roku kupiłam🙂 Chociaż ta niebieska(?) miała fajny kolor🙂 Mój facet sobie kupił czerwoną, bo w sumie nie miał żadnej do stajni. A te co mają wrzucić od października do sklepów to nie będą takie bardziej świecące? Bo w gazetce na taką wygląda.

Ja ostatnio widziałam laskę, która miała "bryczesy", ale leje kolanowe na udach 😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 września 2011 10:09
czyli, że te męskie kamizelki są fajne? chciałam sprawić jedną w prezencie 🙂 tyle że myślałam o czerwonej.
Nam się spodobały 🙂 Ogólnie to tylko kilka sztuk męskich zostało w naszym lidlu. Damskich było pełno, ale żadnej 36... Rozmiarówka wg mnie zawyżona.
W Biedronce są kurtki trekongowe z odpinanym polarem za 149 zł, wydaje mi się,że to niedrogo, jak na kurtkę całoroczną.


A w ofercie Lidla są kozaki, co całkiem przypominają oficerki (69 zł) -zaraz pójdę obejrzeć 🙂



I jak te kozaki? Oglądałaś je?
Były już czy są aktualnie? Bo nie mogę na www znaleźć 🙁 i nie pamiętam od kiedy miały być...
Te buty ala Emu są teraz w Auchan jakoś po 20 zł, jeszcze mają tam całkiem fajne bluzy polarowe (suwak na całej długości, lub tylko "kawałek"  😉 ) najróżniejsze kolory, cena ~ 22 zł  😀
emka kozaki były od poniedziałku, czyli teoretycznie od dzisiaj jest nowa gazetka i nie powinno już ich być.
są gdzieś te bryczesy z reserved na stronie, bo nie widzę ?


One były na wystawie, nie wiem czy są w gazetce. Do jazdy raczej się nie nadają, leje cienkie, z weluru. Do "lansu" jak najbardziej  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się