Stajnie na Śląsku

Ktoś będzie startowac/zdjęciować w Arabce 1-2 października??  :kwiatek:
Ja 🙂
Polecam nową stajnie w Lublińcu. Jest to nadal województwo śląskie.
Ja polecam stajnie w Marklowicach "stajnia na górce". Domowa atmosfera, najróżniejsze konie, a co najważniejsze instruktorka, która wskaże najdrobniejsze błędy i je wykorzeni  😀 Na mojej pierwszej jeździe, dowiedziałam się o błędach o których wcześniej nikt mi nie powiedział  😉  Za niedługo ma byc postawiona hala, więc bedzie można jeżdzic nawet zimą 🏇
Lainwia, Hala? Łoł. Na miejscu tej ujeżdżalni będzie hala czy gdzieś dalej?

ninunienka, Lubliniec to chyba z 30 km od Katowic, co? Możesz coś więcej na temat tej stajni powiedzieć?
Sankaritarina 
Jakies 60 od Katowic raczej 🙂
Dokładnie nie wiem ile km jest od Katowic bo ja mieszkam w drugim kierunku. Stajnia nowa ogromne boksy padoki plac do jazdy z kompletem przeszkód myjka opieka 24h. Codzienne ścielenie słomą karmienie 3 razy dziennie. Kowal bywa regularnie Rekreacja- instruktor na miejscu. Konie mają się tam bardzo dobrze. Serdecznie polecam.
W okolicach Cieszyna ciagle cicho i głucho na temat jakiejś sensownej stajni ? Pomijając Jastrzębie 🙂
Sankaritarina ujeżdżalnia zostaje, a hala ma powsta gdzieś obok stajni. Jak zaczna stawiac, to powiem jak dokładnie będzie to wygladało. 🏇
Zapraszamy do przeczytania relacji i sprawdzenia wyników z XIV Zawodów Amatorów W Skokach Przez Przeszkody ‘Wielka Panewnicka’ Stajni Sonaba dnia 24.09.2011r.

Relacja i wyniki dostępne na nowym portalu www.namanezu.pl
Czy ktoś z Was mógłby polecić stajnię nieopodal Żor, czy Jastrzębia, gdzie są wolne boksy z możliwością padokowania? Zależy mi na jak najtańszej opcji. 🙂
Szukam dobrego miejsca, żeby na wiosnę zostawić konia do ujeżdżenia. Chodzi mi o dobre warunki, profi obsługę itd.
Możecie coś polecić?
A może ktoś się orientuje gdzie są organizowane hubertusy w tym roku?
Azbuka, a Lider w Radzionkowie? Tam jest wszystko o czym mówisz i jeszcze więcej. 😉 Pytanie pozostaje za ile.

Donia Aleksandra, Na pewno w Rybniku. 🙂

Lainwia, Daj znać, jak to powstanie. Kurczę, ja pamiętam, że tam nie było jakoś dużo miejsca, ale może faktycznie za stajnią jest jeszcze jakiś kawałek placu na halę.

Hypnotize, Ou... Dzięki za informacje :kwiatek: A kombinowałam co ten pociąg wakacyjny [jechaliśmy nad morze] z Katowic do Lublińca tak wolno jechał, skoro to miało być "tylko" 30 km. 😁
29.10 w Aurze w Wyrach, zapraszamy 🙂
A Arabka nie organizuje, albo Błyskawica?bardziej te okolice interesują, bo mam bliżej 😉
Witajcie,

Mam nadzieję, że trafiłam do właściwego wątku...
Mianowicie weterynarz opiekujący się moim koniem wspomniał mi iż w Katowicach likwiduje się jakaś stajnia..
Czy wiecie może o której to mowa i jakieś namiary na nią?

Interesuje mnie kupno maty do boksu dla konia, weterynarz zaś wspomniał że w tejże stajni są/były... :kwiatek:
W kwestii Hubertusów,zajrzałam przypadkowo na tego fotobloga: http://www.photoblog.pl/izapokusa, tam jest zaproszenie do udziału, ale zobaczcie jak fantastycznie przygotowany jest tor przeszkód  🙂

Czy takie Huberusy sa również organizowane na Śląsku?
Azbuka
U nas moze taki bedzie, bo chcemy sie pobawić m zeby kazdy kto ma konia mógł miec z tego zabawe i nie musiał sie gonić 🙂
To cudownie  😀
Chętnie sie przyłączymy  :kwiatek:
Azbuka
Mamy dużo planów i trzeba to grupowo ogarnać 😀
Co do Hubertusów, zapraszam w następny weekend (8.10.11) do Smolnicy 🙂
Więcej informacji na www.kawaleryjka.pl
Nikt nic nie wie o stajni w Katowicach bądź jej okolic? Tej która się likwiduje...
Sprawa dla mnie dosyć ważna...
Byłam dzisiaj w Arabce, jak dla mnie bez szału. konkurencje trwają parę minut, a przerwy między nimi min. 30 min.
Donia Aleksandra konkursy małej i dużej rundy leciały 1 za drugim, potem była krótka (tak mi sie zdaje) przed jakimś equitation i potem długa ale zapowiedziana w propozycjach przed strojami historycznymi (ktore faktycznie trwały 10min) i czymś tam (już mnie nie było). Więc jeżeli trafiłąś na te 2 ostatnie konkurencje to masz racje 😉. Zawody jako takie były rano (od 9.3 do chyba 12). Jutro jest wszystko 30min wczesniej.
Kto ma zdjęcia? szoszonka  :kwiatek: ?
denewa, o jaką strajnie Ci chodzi?
Witam 🙂
To mój pierwszy post więc wypada sie przywitać  😀
Nie wybiera się może ktoś z Jastrzębia lub okolic w przyszły piątek do Zbrosławic i miałby miejsce w przyczepie na jedną kobyłke ?? Znajoma jednak nie jedzie a nie chce bulić sama za transport 🙁
Zorilla to faktycznie wygląda na to że miałam pecha.
Zorilla, a co startujesz? i jak wam dziś poszło? Miałam znowu być jako sekretarz, ale wypadły mi studia 🙁 jutro będę ale po południu, może się spotkamy 😉
Duża Runde, bardzo miło mi poszło gdyby nie oba galopy ze złej nogi LOL. Ale bardzo fajnie, zadowolona jestem i w dobrym humorze 😀 Jutro mam przejazd przed 10 i raczej sie zmywamy szybciutko ale will see 😉 Ciesze się że sie zdecydowałąm w ostatniej chwili - na koniu jeżdze od 2 tyg, a tym samym on w damskim 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się