Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

No wiem wiem do tego trzeba się przyzwyczaić  😀 sama takie jedne mam gdzie sa odbarwione
Mona  mi się strrasznie podobają
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 września 2011 17:01
Cena faktycznie mało przyjazna, długo nad nimi myślałam (3 razy jechałam je przymierzać 🤔wirek🙂, ale zdrowy rozsądek przegrał z miłością do szpilek.  🤣 


Hahah, też czasami kilka razy mierze buty w przeciągu kilku dni zanim kupię  🤣 ale myślę że w tym przypadku cena również idzie w parze z jakością.
Jakbyś się dorobiła jakiegoś zdjęcia w nich to wstaw koniecznie  😉

Mona, według mnie na zdjęciu prezentują się całkiem fajnie, podobają mi się. Nie wiadomo tylko jak na żywo  😉
przymierzałam dzisiaj przepiękne buty w reserved'zie (tak to się odmienia?) i niestety jeden był jaśniejszy a drugi ciemniejszy  😵
ech....
yegua fajne !
Mona, Baldowski. Chodzą za mną już od jakiegoś czasu i odczepić się nie chcą
Scottie   Cicha obserwatorka
25 września 2011 20:09
yegua, bierz Baldowskiego w ciemno, na pewno nie będziesz żałować.
co sądzicie o tych butach ??


ma któraś z Was takie ??

ponioslo cie z rozmiarem zdjecia  😤
ganjacałkiem fajne  🙂 skąd ?
z allegro i  niedrogie bo razem z przesyłką wychodzi coś koło 85 zł 😉  zastanawiam się jak na nodze będą wyglądały 😉
dasz linka ?  :kwiatek:
ganja fajne 🙂 wiesz może czy są czarne? jak tak mogłabyś podlinkować?  :kwiatek:
Kup. Jak się okażą ładne i dość trwałe to ja się też skuszę. Będziesz królikiem doświadczalnym  😁
hehe...wolałabym nim nie być....ale muszę kupić sobie jakieś buty na jesień, a te jako jedne z nielicznych mi się podobają i są w przystępnej cenie 😉
Ja znając życie i tak jesień i pół zimy przechodzę w adidasach i trampkach 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
26 września 2011 18:46
[img]http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/39/98/04/1839980460_2[/img]

Co wpisać żeby znaleźć buty w tym stylu? Po wpisaniu worker boots wyskakuje mi wiele wyników, ale to nie to czego szukam.
Niewidzialna, szukam czegoś identycznego tylko w innym kolorze, jaśniejsze i najlepiej w stacjonarnym sklepie ale nigdzie nie mogę znaleźć 🙁
Niewidzialna, Biker boots.

edit. Chociaż weszłam sobie na allegro i wyników pod tym hasłem nie było za wiele🙁 Można jeszcze spróbować ankle boots?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
26 września 2011 21:18
**Ola** ale niestety pokazuje się tylko kilka wyników 🙁
maracuja, fajne są 😀
noen   A story of a fighter of our human race
27 września 2011 20:39
Dzisiaj w koncu mialam okazj obfocic na nogach moje Lity, tak jak ktos mnie prosil, ale rezultaty wstawie jutro, bo moj aparat nie chce wspolpracowac z cholernym macbookiem 👿 :kwiatek:
Mia mam prawie identyczne buty, do tych wystawionych przez Niewidzialną. Kupiłam je w zeszłym roku w Humanicu. Ale dzisiaj tam byłam i niestety ich nie widziałam. Ale może jeszcze są gdzieś do dostania...Były chyba też troszkę jaśniejsze, ale nie jestem pewna.
Ganja- bardzo podobne buty widziałam wczoraj w CCC
Niewidzialna - ja takie buty kupiłam w D
Przeszłam większość sklepów z butami (w H też byłam) i nigdzie nic podobnego nie widziałam 🙁 Wiem, że w zeszłym roku bronx miał podobne w swojej ofercie, a dwa lata temu kupiłam w bershce identyczne tyle, że zamszowe ... .
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
28 września 2011 12:01
dam sobie za takie (podobne też) głowe uciąc...
widział ktoś ?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 września 2011 13:26
kurechii, sprawdź na deezee 😉

ganja, fajnie wyglądają te buty i absolutnie genialny kolor! 🙂

ja kupiłam sobie jakiś czas temu na jesień:


a moim marzeniem obecnym jest coś w tym stylu:
sei są świetne, skąd ??? 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 września 2011 13:47
nie wiem o które pytasz, ale oba modele są z deezee 😉 tylko że teraz już ani jednych ani drugich nie ma chyba, ponieważ się wyprzedały... aczkolwiek warto sprawdzić 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się