Akademie Wychowania Fizycznego

Pursat   Абсолют чистой крови
26 września 2011 19:37
Taka impreza integracyjna. 🙂 Rok temu był w Kwadracie. Ja niestety dotarłam tam wtedy dość późno, ale niektórzy tak się dobrze bawili, że biegali baaaaaardzo oszczędnie ubrani. 🤣
OOO kwaterowanie Negero to daj znać gdzie będziesz mieszkać ja DS1 812 :P ja planuje jechać pod koniec tygodnia przywieźć graty. Negero proponuje uzbroić się w cierpliwość przy kwaterowaniu i pamiętaj zabrać ze sobą zdjęcie legitymacyjne.:P A bal piórnika ogólnie i w skrócie to impreza roku na awf, szykujcie wątroby :P hihiih co tu więcej mówić :P
ninunienla byłam na kwaterowaniu już, też jestem w DS 1 ale pokój kilka pięter niżej, bo 208.. byłam tam zawieżć część rzeczy i zaklepać pokój, bo teraz przyjade dopiero w sobote, ale samochodem :P na pewno Cie odwiedze! 😀 jak to dobrze mieć koniarza a akademiku i to jeszcze takiego! IHA 😀 przygotuj się na odwiedziny! 😀
edit. literówka
ja nie ukrywam, że pierwszy Piórnik pamiętam jak przez mgłę, na drugi dzień miałam zajęcia na 15 tańce... źle wspominam pląsy 😉 na drugi nie poszłam z własnej głupoty a na trzeci.. kiedy jest?  🤣

HAiS na zaocznych zaliczyłam za drugim razem (w necie są testy z zal), egzamin za pierwszym, bo też dostałam od rocznika wyżej 4 testy po 50 pyt i się ich nauczyłam 🙂
a z hotelarstwem dalej walczę, do tego nie dostałam przedłużenia...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 września 2011 22:37
niunienka, negero wiecie już w jaich grupach jesteście?
Będzie nas więcej 🏇 oprócz nas na roku będą jeszcze 2 koniary 😁
Ja chętnie wpadnę kiedyś na akademik! Zazdroszczę Wam 😀 kumpela mówiła, że tam zawsze najlepsze melanże były 😁
Pursat   Абсолют чистой крови
29 września 2011 09:20
Kaktus, o 15? To jeszcze tysiąc razy można się wyspać po imprezie. 😁 Gorzej jakbyś miała na 8. 😉 Pamiętam jedną taką imprezę, ledwo się położyłam, a już trzeba było wstać na gimnastykę artystyczną na 7.30, ale nie byłam w stanie ćwiczyć, ciężko mi było nawet siedzieć na ławce. 🤣
Powodzenia z zaliczeniem. A jak się uda, nie możesz poprosić prowadzącego, żeby ci wpisał z datą wcześniejszą?

Strucelka, akademik ma swój niepowtarzalny klimat. 😁 Zwłaszcza jak wpada ktoś z portierni albo kierownik DS-u. 🤣

załamałam się, drugi raz odrzucili mi podanie 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
29 września 2011 09:58
Bez sensu, przecież jeszcze nawet października nie ma... Ludzie na przedłużeniach potrafią jechać naprawdę długo. A to egzamin czy zaliczenie?
zaliczenie z oceną, czyli na zasadach egzaminu. Dzwoniłam teraz do koleżanki, która zdała hotelarstwo w poniedziałek i w ogóle nie pytał o przedłużenie  🤔
Pursat   Абсолют чистой крови
29 września 2011 10:22
To próbuj bez, a zawsze można próbować się dogadać jak coś. 🙂
Piórniczek 20.10 w Mecie 😉
Ponia   Szefowa forever.
03 października 2011 20:02
Kaktus,  nie daj się, napisz kolejne i walcz.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 października 2011 21:34
Dziołchy meldować grupy i języki 😀iabeł:
Ja T-6 i angielski + hiszpański 😜

Kto wbija jutro do Cienia na imprezę AWFową? 😎
Ale bilety do nabycia dopiero od 17.10, dla pierwszaków od 10 🙁 znowu nie starczy biletów dla nas :P

Ponia idę jutro zdawać to nieszczęsne hotelarstwo, a w środę do dziekana, bo chce z nami rozmawiać...
Ponia   Szefowa forever.
04 października 2011 16:07
To trzymam kciuki! i nie daj się!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 października 2011 22:48
trzeba chodzić na WF czy można załatwić sobie zwolnienie w ramach jazdy?
a u kogo?  😉
Dziewczyny nie ma ktoś z Was, albo Waszych znajomych w zanadrzu biletów na Piórnik? Zapłacimy nawet podwójnie 🙂

Dziś o 15 bilety od kilku godzin wyprzedane...
Pursat   Абсолют чистой крови
17 października 2011 20:20
Ja też się trochę zagapiłam i nie mam. 😉 🤔
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 października 2011 21:48
jak to WYPRZEDANE?! nie ma? 😲
Pursat ja się nie zagapiłam, ale po co mi było iść o 11, jak poprzednio sprzedawały się w 3 dni.
Strucelka akurat Tobie to się dziwię, bo Wy mogliście kupować już 2 tygodnie temu  😁

Jak na razie uruchamiam kontakty... 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
18 października 2011 13:41
Kurde, do dupy to... 🤔 Kaktus, jakbyś usłyszała o jakimś bilecie do sprzedania, to daj znać, plisss. :kwiatek:
Pursat ciężko będzie, bo ja poluję na 11 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
18 października 2011 15:42
Haha, nieźle. 🤣 Ale gdyby jednak, to proszę pamiętaj o mnie. 😎
Pursat w razie czego piszesz się na bilet za 12 zł? jak na razie tylko takiego "konika" udało mi się znaleźć, cwana bestia
Pursat   Абсолют чистой крови
19 października 2011 04:57
Tak piszę się! Ja znalazłam za 15, ale laska mi nie odpisuje... 🤔
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 października 2011 12:27
HELP!! 🙇
Pisał ktoś pracę semestralną z podstaw rekreacji?
Chcę napisać na temat "jazda konna jako forma rekreacji", może jakaś koniara ma materiały?

EDIT: Ma ktoś do pożyczenia/odsprzedania "REKREACJA I CZAS WOLNY" Winiarskiego? :kwiatek:
Wszyscy ostatnio szukają książki Winiarskiego, my niestety na pierwszym roku nie mieliśmy jej.
A z kim macie rekreację? Bo my mieliśmy z Korbiel, ale takiej pracy nie robiliśmy, natomiast pisaliśmy kilka innych (ja np metody nauczania anglezowania 😉 )
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 października 2011 13:16
Z Owsianowską.
A ktoś idzie na Wampiriadę? Najbardziej kusi usprawiedliwienie nieobecności 😁 Czyli mogę sobie wpaść o 13, oddać krew i mieć labę cały dzień? 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 października 2011 08:23
HALO HALO! 😀
Jak tam po Piórniczku? Ja ostatecznie weszłam za free, bez biletu czy opłaty 😎
Bardzo mi się podobało 🙂

I podbijam pytanie o pracę, nikt nie ma materiałów albo chociaż nie przychodzą mu na myśl z jakich książek mogłabym skorzystać? 🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się