Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

platka w okolicach B-B masz M. Czerwińskiego i W. Kalinowskiego. Zrobią badania na miejscu. Zdjęcia też bo mają sprzęt. Zadzwoń to odpowiedzą na wszystkie pytania
platka   Audere est facere
11 września 2011 14:11
Dziękuję bardzo 😉  :kwiatek:
Potrzebuje weterynarza z okolic Kielc do badania kupno-sprzedaz , doswiadczonego z rentgenem cyfrowym  :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 września 2011 20:54
Dziękuję za namiary na wetów, którzy by mogli przyjechać na wieś, żeby zrobić EKG :kwiatek:

Jeszcze nie dzwoniliśmy, bo nie ukrywam, że cena też ma znaczenie. Dlatego też mam jeszcze pytanie, czy może jest jakiś wet w Siedlcach (do Siedlec mamy jakieś 50km), który mógłby przyjechać, ewentualnie możemy konia zawieźć.

I jeszcze jedno pytanie, czy na SGGW wykonują EKG?

Chcemy porównać koszty i zobaczyć czy bardziej się opłaca konia zawieźć czy ściągnąć kogoś  😉

Z góry dziękuję za pomoc  :kwiatek:

A tak przy okazji, wiecie ile mniej więcej kosztuje teraz EKG?
Cześć dziewczyny 🙂 Szukam dobrego weterynarza od końskich nóg, który przyjmuje w okolicach Lublina i ma RTG. Wiecie może ile teraz w lubelskim kosztuje zdjęcie jednej nogi?? Może ktoś robił :kwiatek:
Szuwarowa mojego konia z pęknięciem kości pęcinowej prowadzi Agnieszka Pomorska, ma cyfrowe RTG 🙂
A ja mam pytanie mieszkańców Łodzi i okolic , jak u was wygląda sprawa z wetami ? Są specjaliści na miejscu czy dojeżdżają np z Warszawy?
Szukam dobrego weta stacjonującego po zachodniej stronie Warszawy. Pomoże ktoś?  :kwiatek:
Nie wiem po której stronie Warszawy stacjonuje dr Okoński - ale gorąco polecam - dawno nie widziałam weterynarza z takim podejściem, wiedzą i doświadczeniem - polecam!

Czy w okolicach WADOWIC jest jakiś weterynarz godny polecenie?  🙇
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 września 2011 10:28
Proszę o wpisanie do listy wetów z Wrocławia pani Barbara Jandzis 607519015 super konkretna i sympatyczna,polecam 😉postwiła mi konia na nogi
A ja mam pytanie mieszkańców Łodzi i okolic , jak u was wygląda sprawa z wetami ? Są specjaliści na miejscu czy dojeżdżają np z Warszawy?


ja mialam ogromny problem, dzis w koncu sie przemogłam.

chcialam koniecznie pana kwiatkowskiego, bardzo go lubię i cenię, dzwonilam w poniedzialek, bo mi kobył pokasływał, no i byl osowialy, powiedzial ze najpredzej po czwartku, zadzwonilam dzis i powiedzial, że no niestety nie ma zlecen, i musialby tylko dla mnie jechac, obdzwonilam wszystkich wetów w bazie na RV, i albo w sobote nie przyjadą, albo powiedzieli 200 zl za sam przyjazd i osluchanie konia, bez leków itp, a wet z łodzi, czyli to samo miasto.

w koncu przyjechal Pan Maciak. bardzo jestem zadowolona, odważny, porobił zastrzyki, podal antybiotyki i wzmocnieniowe, bo byly lekkie szmery w dolnych partiach pluc, ale lekkie, wiec tylko antybiotyk, jak nie przejdzie to wprowadzimy sterydy, ale watpi, zeby byla potrzeba.

bedzie robil za tydzien z hakiem ząbki.bo są ostre. ząbki trzasną mnie okolo 200 zł, z dojazdem to okolo 250.

czy może polecicie kogos innego z łódzkiego do ząbków? bo to nie tak pilne jak ta apatia, do tego chcialam na szybko weta, teraz az tak mi sie mocno nie spieszy, robil komuś p.Maciak ząbki? 😉
Znajoma ma problem z koniem... Miejscowi weci nic nie wskorali, trzeba szukac pomocy dalej. Czy znacie jakichs specjalistow od ukladu oddechowego ? Niewazne, z jakiego miejsca Polski. To bardzo wazne, bede wdzieczna za kazda pomoc  :kwiatek:
Angeel, dr Blanka Wysocka, specjalista chorób układu oddechowego, najlepsza.
a jesteście w stanie polecić kogoś w okolicach Wałbrzycha? poza panem Małeckim (do którego osobiście nic nie mam ale bywa ciężko uchwytny).
z Lodzi do zebow i nie tylko ,TYLKO dr Szpotanski, nikomu innemu z Lodzi i okolic  juz nigdy sie nie dam dotknac ani do Poli ani do Drapacza
milo,fachowo, konkretnie bez sciemy, do tego duzo taniej niz Wawa i inni magicy z zachodu, uczciwie-jak czegos nie jest pewny to sie konsultuje
u nas ortopedie jak sobie nie radze robi wlasnie On🙂 do innych rzeczy takze polecam
Angeel, dr Blanka Wysocka, specjalista chorób układu oddechowego, najlepsza.





Zgadzam się 🙂 z czystym sercem mogę ją polecic
[quote author=Karla🙂 link=topic=199.msg1146122#msg1146122 date=1317493815]
z i inni magicy z zachodu,
[/quote]
no na zachód od Łodzi to już samo zło  🙁
oj no wiesz... sa pojedyncze,sympatyczne wyjatki🙂 :kwiatek:
szpotanski to bezwzglednie od ortopedii, ale zebów nigdy robic nie musialam, dlatego pytam o Maciaka, czy warto mu dac zabki czy do szpotana dzwonić? bo dzis sie sprawdzil, choc efekty zobaczymy po czwartku, bo do czwartku powinno byc ok, a jesli nie bedzie, to sterydujemy.
w stajni gdzie stoje zeby hurtowo robi Szpotanski🙂
[quote author=Łaciaty link=topic=199.msg1146162#msg1146162 date=1317495322]
Angeel, dr Blanka Wysocka, specjalista chorób układu oddechowego, najlepsza.





Zgadzam się 🙂 z czystym sercem mogę ją polecic
[/quote]


Dzieki wielkie  :kwiatek: Czy ona dojezdza poza mazowsze rowniez ?
Angeel, dojeżdża, jeździ po Polsce.
Dzieki !
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 października 2011 07:29
Tylko jest teraz już w dość zaawansowanej ciąży, także nie wiem czy jeszcze jeździ po Polsce aktualnie.
Jeżdzi po całej Polsce 🙂 Ale jak jest w ciąży to nigdy nie wiadomo , trzeba zadzwonić po prostu i się dogadać .
to prawda, rozmawiałam z nią w lipcu, brzuszek był już całkiem spory 🙂
Od spraw oddechowych to jeszcze Dr. Gębka. Polecam🙂
to prawda, rozmawiałam z nią w lipcu, brzuszek był już całkiem spory 🙂




U mnie jeszcze w środku lipca była 🙂
Ostatnio moi znajomi zachwycili się Michaem Dziekańskim -  http://www.zdrowiekonia.pl/lekarze_mdziekanski.html;
za niezłego, m. in. od dróg oddechowych,  uważam Jacka Kopczyńskiego z Nidzicy - http://www.amigo-vet.osrodkimedyczne.pl/.
Obaj panowie jeżdżą do pacjentów; czy mają jakiś "zasięg" - nie wiem.
Świetna jest Olga Kulesza, ale w lipcu miała urodzić dziecko, to nie wiem jak z nią teraz; ale firma działa, są tam też inni lekarze - http://www.oliwet.com.pl/.
Życzę zdrowia.
Blanka chyba już w dalszą podróż chwilowo się nie wybierze, bo lada dzień będzie rodzić  😉 ale zapytać nigdy nie zaszkodzi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się