KOCHAM KINO :)

trzynastka   In love with the ordinary
05 grudnia 2008 23:54
własnie wróciłam z Pioruna ( Bolt) genialny 🙂 uwielbiam takie pozytywne i śmieszne bajki 🙂
polecam naprawdę poprawiło mi to humor na tydzien 😉))
cieciorka   kocioł bałkański
06 grudnia 2008 16:18
taaak! miałam na to iść ale ktos nie zapisalm mojej rezerwacji.... a potem nie probowalam.
ok, to umawiajcie sie :>
idziesz jutro na klimaty?
pozyczysz mi ksiazke woodiego allena? tylko nie teraz, tylko jak juz cieplo bedzie?
oj ja wiem ze slam ma godziny do dupy i termin ale tak wychodzi ze wzgledu na lokalizacje- obok teatr i tak sie musieli wpasowac. zaczyna sie niby o 21.30 ale z 15 min dodatkowo trzeba liczyc, nie dojedziesz? konczy sie kolo 23, moge cie przekimac jesli nie ma nocnych do ciebie 🙂
warto isc bo to nie tylko ostatni slam w tym roku ale byc moze w ogole ostatni w kulturalnej.
a tak w ogole- stesknilam sie 🙂
cieciorko na co mialas isc? na "cafe.." czy na "orkiestre"? "cafe..." jest we wt  w Paradiso o 19.30 chyba. ide koniecznie bo to pewnie ost pokazy... nie wspominajac juz, ze jest na dvd 😉

a slam... coz... moze mi sie uda pojsc do pracy wczesniej i wyjsc wczesniej... do 18 jeszcze troche czasu jest 😉
cieciorka   kocioł bałkański
07 grudnia 2008 19:57
na cafe. ale we wtorek nie bede w wawie niestety.

pozyczysz ksiazke? 🙂

bylam na tych klimatach poprzedzonych krotkim wykladem o kinie tureckim.
film fajny, dobry, ale w glowie nie zawrocil. za to rezyser niezly: gra w swoich filmach i obsadza je cala rodzina: zona, rodzice, kuzyni :P
ksiazke pozycze, a "klimaty" mam na dvd. zreszta siedzialam w pracy do 23... dobranoc! 😉
W sobotę wybrałam się na "Małą Moskwę" - baaaardzo polecam 😀
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
08 grudnia 2008 09:18
No i moje drogie obejrzałam "Zawodowców" co prawda z poslizgiem bo dopiero wczoraj ale cóż...czy w piatek czy wczoraj opinie mam jedna: chała jakich mało.Naprawde chciałabym napisac cokolwiek dobrego chocby ze wzgledu na ukochanego Ala Pacino,ale niestety nie moge.Film jest nudny jak flaki z olejem,zero akcji tak naprawdę,uwierzcie że w połowie miałam ochote po prostu wyjsc z kina.Nie wiem,moze jestem jakas inna,nie spodziewałam sie co prawda takiego KINA jak "Gorączka"(tez Pacino i De Niro) ale naprawdę film jest strasznie kiepski.Obaj aktorzy rzeczywiscie jak podaja recenzje sprawiaja wrazenie cholernie znudzonych,film ozywia się nieco na ostatnie 10 minut a to zdecydowanie za mało.Poza tym mam nieodparte wrazenie  że na koniec Pacino kopiuje sam siebie z filmu "Życie Carlita",dośc nieudolnie niestety...
Byłam wczoraj na Piorunie. Naprawdę pouczająca bajka jeśli chodzi o stosunek dzieci do zwierząt- dużo było aluzji i przekazów wprost, że jak się ma psa, to "tylko ten jeden jedyny" się liczy i nie można go zamienić na innego, że nie można porzucać zwierząt np. na wakacje, że psy lubią się bawić i w ogóle- super jak dla mnie  🙂 Nie była to jakaś super śmieszna bajka, ale kilka momentów po prostu rozwalało. Za to scen akcji był natłok, ale naprawdę były świetne, podobały mi się jak rzadko w innych bajkach. Polecam!
aaa kiedy będzie "Australia" w kinach? a może coś przegapiłam? 😉
do tych, którzy byli na Piorunie.
Moja córeczka bardzo naciska, żeby iść do kina, warto? nadaje się dla dzieci?
znalazłam! 26 grudnia , premiera Australii w PL. Może się komuś przyda to info 😉
do tych, którzy byli na Piorunie.
Moja córeczka bardzo naciska, żeby iść do kina, warto? nadaje się dla dzieci?


a ile corcia ma?

ja swoim 5 i 3.5 letnim siostrzenicom odradzilam... za duzo "mocnych" scen jak dla tak malych dzieci...
cieciorka   kocioł bałkański
09 grudnia 2008 22:03
kleopatra, poszukaj wyzej, juz sie pare osob wypowiedzialo.
jesli sie zdecydujesz do chetnie wam potowarzysze bo sama mam ochote 🙂
mery- to jestesmy w kontakcie :]
jesli sie zdecydujesz do chetnie wam potowarzysze bo sama mam ochote 🙂


a ja moge isc drugi raz 😀

ciec, jak zawsze 😉
ma prawie 4 lata, ale leca reklamy Pioruna w tv, i weź powiedz dziecku że nie zabiorę jej do kina, bo coś tam...  Była już na Hortonie, Garfieldzie i Walliem bardzo jej się podobało, jedynie w połowie Garfielda zasnęła hihi
no ja powiedzialam mojej siostrze ze jej 5-letnia corcia sie nie nadaje. 3.5letnia tym bardziej... no ale kazdy decyduje za siebie. "moje" dziewczyny sa bardzo wrazliwe... wiec nie chce, zeby sie bardzo baly... zwlaszcza, ze  na "filmie o pszczolach" cale mi sie trzesly na kolanach, jak bąk przelatywal..
a ja byłem właśnie na Pocałunek o północy
[[a]]http://www.filmweb.pl/f427393/Poca%C5%82unek[[a]]+o+p%C3%B3%C5%82nocy,2007
kurczę, superoski film 🙂. niech Was nie zwiedzie tytuł, to nie jest ckliwe romansidło 🙂.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 grudnia 2008 11:00
Orientuje się ktoś, czy do końca grudnia będą jeszcze jakieś Nocne Maratony w Multikinie?? Bo na stronie informacji brak, ale może ktoś dostał cynk na ten temat... 😉
kujka   new better life mode: on
19 grudnia 2008 12:10
edit
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 grudnia 2008 14:18
Cholercia to nie fajnie 🙁 Bo mam kuponik na maratona i jest on ważny do końca grudnia, więc pewnie Sylwester się nie zalicza... Szkoda. Wielka szkoda.
raven, nie bedzie. na sylwestra nie ma na to znizek ani tymbardziej biletu gratis 😉 moze od nowego roku nowa promocje wymysla.
ja ostatnio ogladalam pare filmow i tak:

jeszcze dalej niz polnoc - swietny! jesli jeszcze ktos nie widzial to polecam goraco! cieply, ludzki 😉 ladnie nakrecony, ciekawy, niebanalny! z przekazem, co lubie w filmach!

big stan -kiepski.. wprawdzie w pewnej chwili nadzieje na opinie jakastam mi tworcy filmu narobili.. ale sie nie uratowal.. chlam. slabo zagrany, slabo nakrecony. parodia moze i z tego jest, ale miejscami az niesmaczne to to..

mala moskwa - sliczne zdjecia, dopracowane kadry. ale poza tym, to w sumie niewiele wiecej. fabula nie zachwyca, choc obejrzec mozna.. ale nie koniecznie 😉 rosyjski za to przypomniec sobie mozna 😀

piorun - rewelacja, choc rzeczywiscie niebardzo dla malych dzieci.. szczegolnie golebie super haha 😀 ogolnie to film rozrywkowy i mozna sie naprawde usmiac!

podobal mi sie rowniez
to nei tak jak myslisz kotku - polski, myslalam ze gniot, a zaczelam ogladac, to sie usmialam ze hej 😀 nadazalam za akcja, nie bylo przewidywalnosci i banalow jak dla mnie. dobra komedia pomylek.

lustra -obrzydliwe! nie lubie horrorow, nie chodze na nie raczej. ale dlatego ze sa nudne. ten tez jest, ale jeden moment tak mi obrzydzil wrazenie o tym filmie ze mialam dosc..

teraz czekam na
australie
madagaskar!!!
epoke lodowcowa tez.. 😉
czarnapanda,  miałam bardzo podobne odczucia po obejrzeniu tego filmu.. Nic specjalnego..
cieciorka   kocioł bałkański
20 grudnia 2008 21:56
ja własnie obejrzałam po raz pierwszy to własnie miłość
byłam drugi raz na "Małej Moskwie". Znów urzekło mnie wszystko, cały klimat, a szczególnie wiersz Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej zaśpiewany z rosyjskim akcentem. A kadry rzeczywiście piękne.
Przyjeżdżam orkiestra jest naprawdę super  🙂 Mądry, zabawny film, super zdjęcia i piękna muzyka. No i mnóstwo nawiązań do filmu niemego, które w tym wykonaniu wypadały bombowo. Polecam, póki jeszcze grają.
Przyjeżdżam orkiestra jest naprawdę super  🙂

to ja chyba musze sobie go znowu przemyslec, bo jak dla mnie chwilami sie troche dluzyl... bylo kilka wspanialych ujec, ale nie zachwycil mnie tak jak myslalam, ze zachwyci...

cieciorka- bys sie wstydzila, ze pierwszy raz :P

tez widzialam "mala moskwe"- zwykly film o niezwyklej milosci 🙂 podobal mi sie. bardzo.
nie idzcie na blizne haha
denny film jak malo ktory.. sztuczne wszystko, dialogi suche i nudne, gra aktorow zerowa, do tego slabiutkie efekty 3d... smialam sie pomiedzy momentami obrzydzenia..
na szczescie akurat za obejrzenie tego filmu mi zaplaca 8)
cieciorka   kocioł bałkański
21 grudnia 2008 17:13
mnie sie orkiestra tez bardzo podobala. co teraz wartego obejrzenia w kinach?
moskwy nie widzialam ale jakos mnie nie pociaga 😉
Nic nie piszecie o 33 sceny z życia M.Szumowskiej.
Chyba ,że pisaliście, a ja przegapiłam.

Wczoraj obejrzałam,świetne zdjęcia,tematyka ponura okrutnie....
Jak uważacie?
KuCuNiO   Dressurponyreiter
22 grudnia 2008 11:20
Ja w sobotę byłam na 4 gwiazdkach i powiem tyle, że film jest ok. Ani zły ani specjalnie dobry. Przyjemnie się ogląda. Komedia nie jest jakoś super śmieszna, ale mżna się czasami pośmiać.
Tak w moim odczuciu:-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się