Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

kisiel, to jest  chyba najzwyklejszy Helix.

Ja mam pytanie co do Tragusa.
Jaki kolczyk jest zakładany na początku?
cieciorka   kocioł bałkański
05 grudnia 2008 21:51
chyba zwykly labret
busch, fajne tatoo, ale mnie sie chyba widzi lepiej w tym miejscu w ktorym jest na obrazku 🙂

kurczak zdradź coś wiecej ze swoich planow! zapytaj w studiu o ceny 🙂
jak co moge ci polecic kolege 🙂


ach, zdradzę, zdradzę,tym bardziej, że już jestem na 100% przekonana, muszę tylko kaskę wysupłać. otóż marzę o karpiach 🤣 JARA z poprzedniego forum volty poleciła mi http://www.tattoo.wroc.pl/index.htm , mają tam w galerii ładne rybki, więc najprawdopodobniej zdecyduję się na nich. konkretnego wzoru nie mam, chcę z nimi zaprojektować coś fajnego. miejsce sobie wymyśliłam na plecach, po prawej stronie na lędźwiach jakby, nad pupą.
to będą dwa karpiki, w kolorze oczywiście, ułożone mniej więcej jak yin i yang, chodzi mi o to żeby były mniej więcej w ten sposób wygięte w swoją stronę. dookoła oczywiście falowana woda, może nawet jakiś lotosik.
coś mnie więcej w typie załączników(jeśli uda mi się je załączyć)
cieciorka   kocioł bałkański
06 grudnia 2008 16:27
ten srodkowy jest super! najmniej podoba mi sie ostatni.
jakbys potrzebowala moge pojsc potrzymac cie za reke 🙂
Ciecior proszę poradź mi gdzie w Wawie przekłuć język?? Planuję jakoś niedługo, ale nie wiem gdzie.. Zastanawiam się czy venom czy zwykły 🙄
Z góry dzięki za pomoc  :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
06 grudnia 2008 18:15
ja nigdy nie kłułam u niego, ale edytka mówi ze super:
[[a]]http://grono.net/%2Fusers%2F1331625%2F[[a]]
Kibirka ja polecam Juniorink. miałam u nich kłute: język, brew i pod ustami. w necie można ich łatwo znaleźć. mieszczą się tuż przy placu konstytucji. mają trochę drogo, ale za to pewnie i bezpiecznie. no i w moim przypadku bezboleśnie 🙂
Ok dzięki rozejrzę się 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
06 grudnia 2008 22:44
kibirka  będziesz sobie język dziurawiła, nie poznaję koleżanki 🤣
mam wielką prośbę, ktos (cieciorka?) na starej volcie zamieszczał zdjecie znalezione na necie -  snakebites z  czarnymi półotwartymi kółkami zakończonymi stozkami... błagam o wstawienie jeszcze raz tego albo innego zdjecia gdzie jest taki wlasnie kolczyk w wardze z boku  :kwiatek: 🙇
Slojma jeszcze nie jestem zdecydowana, trochę się.. boję 😀
a ja z innej beczki.
czy ktoś może usuwał tatuaż? jak to wszystko wygląda?
ja prawdopodobnie wyjmę mojego labreta... zaczyna mnie denerwować, mam wrażenie że zawadzam nim o dziąsła (taaa, po roku  😤 )... za to planuje sobie jeszcze raz zrobić, tym razem z prawej strony, kółeczko i obok tego labret (chyba Cieciorka wklejała na starym forum fotke, tak mi się spodobało, że...  :cool🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 grudnia 2008 22:04
Kibirka
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i chciałabyś porozmawiać, zapraszam na pw 😉
Swoją drogą rozumiem Cię, ale szczerze polecam 😀
cieciorka   kocioł bałkański
09 grudnia 2008 21:28
zuzia chcesz usunac? nie mam pojecia jak to wyglada, ale widzialam ciekawe efekty po przerobkach 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
09 grudnia 2008 22:03
kpik'u moja koleżanka ma takie skrzydełka na czarno na obu nogach po obu stronach i wygląda fantastycznie, szczególnie jak ma jakieś trampki wyższe bo wtedy akurat one wystają tak śmiesznie 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
10 grudnia 2008 01:34
a ja z innej beczki.
czy ktoś może usuwał tatuaż? jak to wszystko wygląda?


Usuwa sie chyba laserem. Widzialam kilka zdjec "po" i nie wygladalo to dobrze... Zostaje blizna tak czy tak... Chyba, ze widzialam akurat spartaczone...
ja słyszałam, że zawsze po usunięciu zostaje blizna - ale trzeba zapytać Zen, ona pisała, że usuwała tatuaż
Nie chwaląc się...



umieścili mnie na bmezine.com 😀

A tak w ogole, to równo tydzień mam już pubic'a 😀
deborah   koń by się uśmiał...
10 grudnia 2008 19:10
gdzie kupić kolczyk do pepka ze stali chirurgicznej? srebro i złoto mnie uczula.w ciąży zdjęłam kolczyk i gdzies sie zapodział 🙁

i co, dziurka się nie zarosła? została?  😲

w każdym salonie piercingu możesz kupić kolczyki, a jeśli wolisz przez net to www.wildcat.pl
deborah   koń by się uśmiał...
10 grudnia 2008 20:07
została.. a minął już ponad rok 😀
cieciorka,wizja właśnie dlatego jestem ciekawa jak to dokładnie wygląda.
chce usunąć, a mam tatuaż na dłoni, więc jeśli miałaby zostać blizna, to w sumie może bym przeżyła, ale jeśli jakieś smugi, czy atrakcje tego typu, to już nieciekawie 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 grudnia 2008 17:21

umieścili mnie na bmezine.com 😀

A tak w ogole, to równo tydzień mam już pubic'a 😀


tez mam troche zdjec na bme  😎

pokaż zdjęcie pubica!  😜

w weekend zamówiłam wkońcu CBR do mojego HH. jak przyjdą to usiądę i spróbuję wymienić. coś czuję, że będzie z tym niezła jazda. ale nie mogę się doczekać, aż wsadze tam kolczyk z perłą  😁

Deb jezeli uczula Cię złoto i srebro, to pomyśl nad kolczykami z tytanu, bioplastu i ptfe. poza wild kotem kolczyki mozesz tez zamowic z koltatu  😉
dzięki dziewczyny!
w takim razie już wiem jaki chcę prezent na święta 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
13 grudnia 2008 21:46
pokaż zdjęcie pubica!  😜


Będzie, będzie- pod warunkiem, ze zacznie wygladac troche korzystniej 😉
kujka   new better life mode: on
15 grudnia 2008 00:57
edit
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 grudnia 2008 16:24
dziewczyny,
mogłybyście wstawić jakieś ciekawe kolorowe tatuaże?
coś w stylu jak np lód gałkowy co pojawił się na starej volcie.
z góry dzięki 🙂
Ja dziś prawdopodobnie wrócę z Tragusem  😅
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 grudnia 2008 19:08
😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się