Stajnie w Lublinie

ratatuj   Moje rude szczęście
28 września 2011 09:19
Dlaczego Wy zawsze musicie znaleźć powód do sprzeczek? Nie tutaj wstawiłam to sorry, mogę usunąć skoro tak bardzo Cie to irytuje i drażni MoniA
Bischa   TAFC Polska :)
28 września 2011 10:59
Najpierw radzę poczytać co jest OGŁOSZENIEM i co jest jako takie traktowane 🙄
uwaga uwaga!!
właśnie dostałam od znajomego cynk że są dzisiaj w lubelskim ludzie handlujący siodłami. Właśnie jadą z niemiec, w Lublinie powini być za jakieś 2-3h potem jadą na Radzyń. Z tego co mówili siodła w bdb stanie, dobrych firm w cenach 1-1,5tys. Ktoś chętny to dam namiary ?
krysiex213, szkoda, że wcześniej się nie dowiedziałam...
krysiex213 mi to śmierdzi ogłoszeniem  😁 😀iabeł:
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
28 września 2011 18:40
Dajcie spokój dziewczyny bo to jest żałosne, jeżeli tak to ten wątek nie powinien nazywać się 'stajnie w Lublinie"...
Żal tyłek ściska jednym słowem ale ja się już nie wypowiadam bo bez sensu jest się kłócić notabene jedna moja znajoma już sama mi powiedziała (a szukała stajni), że na revoltę weszła dowiedzieć się jaka jest teraz sytuacja w Lubelskich stajniach, ale w tym wątku nie ma nic i panuje totalny chaos 😵
Jeżeli tu mamy do czynienia z ludźmi z całej polski to nie wymagajmy od nich wszystkich szperania w ogłoszeniach, chyba po to są te tematy aby wszystko było "posegregowane' i łatwiej byłoby znaleźć to czego szukamy, bo stajni jest wiele...
nie ogłoszeniem tylko inf żeby łapać okazję!! my złapaliśmy...zaopatrzyliśmy się w 2 siodełka za psie pieniądze i trochę innego sprzętu 🙂 szkoda że wcześniej o tym nie wiedzieliśmy :/
Kuuurcze, że też wcześniej nie zobaczyłam tej informacji. Przydałoby mi się wymienić moje siodło na większe a tu... 🙄
krysiex213, ogłoszenie-informacja o wolnych boksach też jest okazją  😁

Jednak wolę znów tylko oglądać obrazki na tym forum  😂
Hej dziewczyny i chłopaki ;D
Bliżej wiosny, koniec zimy chcę oddać moją młodą na zajeżdżanie.
Jak ktoś z Was zna osoby które się tym zajmują w rozsądnych pieniądzach byłabym wdzięczna za info ;D
Zależy mi żeby najlepiej były jakieś dobre prywatne ręce, może to być np z wstawieniem konia do innej stajni i to mi bardziej w sumie odpowiada bo ja u siebie hali nie mam więc nie ma możliwości chyba że było by to już bliżej wiosny 🙂
Zależy mi też bardzo żeby nie trafiła w ręce gdzie będzie traktowana jak maszyna itd.. 🙂 Mieszkam 18 km od Lublina (Piotrowice)
Monika xD masz pw 😉
Lublinianie, ma ktoś z Was jakieś siodłeko Daw-maga o rozmiarze łęku L lub XL?
no u mnie jest hubert  L-ka
ratatuj   Moje rude szczęście
02 października 2011 21:44
Ja mam ale M...
Monika a interesuje Cię zrobienie konia na skoki?
ratatuj, emek to dużo i u nas w Dominowie jest, a ja potrzebuję przymierzyć na konia najlepiej XLkę...
Jednak po obgadaniu tematu z rodzicami zmieniam zdanie  😀 mam do wyboru: Piker albo Fidelius. Co radzicie? Zależy mi na każdej informacji o tych stajniach. Dopiero zaczynam jeździć i chciałabym dobrze trafić.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 października 2011 19:15
http://fidelius.com.pl Znajoma trzyma konie w Fideliusie już kilka lat i jest bardzo zadowolona 🙂, stajnia jasna, duże boksy, latem konie mogą sobie oglądać świat przez duże okna jeśli nie są na wybiegu, myjka w stajni siodlarnia i przebieralnia z łazienką, duża hala, ujeżdżalnia, wybiegi, czysto schludnie, prof. Pietrzak na miejscu.
wie ktoś czy są wolne boksy w Bystrzejowicach? 🙂
czy w bliższej lub dalszej okolicy znajdę stajnię gdzie konie praktycznie całodobowo są na dworze, że gdyby "coś" to koniem się ktoś zajmie? takie miejsce nazwijmy to na końską emeryturę? żadna ze znanych mi okolicznych stajni nie spełnia kryteriów, a w sumie głównego kryterium - trawiaste wybiegi. będę wdzięczna za wszelkie informacje 🙂
koola u mnie konie prawie całodobowo ale póki nie dogadam się z sąsiadem  🤦 to tez nie spełniam głównego kryterium 😉
wie ktoś czy są wolne boksy w Bystrzejowicach? 🙂


nie ma na razie i chyba nie bd w najbliższym czasie
Mój koń coraz zdrowszy, więc zaczynam się powoli, bardzo powoli rozglądać za nową stajnią, polecacie coś dla rekonwalescenta? Jak najbardziej może być prywatna stajnia, jedyne wymagania to bezpieczne, trawiaste wybiegi oraz wcierki + pakowanie konia w ochraniacze na noc...
jesli moje pytanie nie pasuje do tego wątku to przepraszam, jestem nowa na forum, a bardziej odpowiedniego nie mogłam znaleść

czy ktoś orientuje się w cenach pensjonatu w stajni u p.Wasila w Wólce Wieprzeckiej oraz Tarce ? albo posiada numer telefonu do tych stajni
Ja mam nr do właściciela Tarki, pisz na pw jak chcesz 😉.
czy wrzucenie tutaj plakatu zapraszającego na hubertusa będzie uchodziło za ogłoszenie??  😁
czy wrzucenie tutaj plakatu zapraszającego na hubertusa będzie uchodziło za ogłoszenie??  😁


wrzucaj!  niech będzie ogłoszenie
Jakie są wasze wrażenia po dzisiejszych odznakach w pikerze? Ktoś był?
Karmelek1700, ja byłam. Co dokładnie chcesz wiedzieć?
Karmelek, czyżby znów jakieś rewelacje? Zgrzytanie zębów, płacz i oczywista niesprawiedliwość? Szukam sensacji  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się