Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

ja byłam u Domy jak na razie raz i jestem bardzo zadowolona z ludzi i jazdy, bo o ile się nie mylę, to od roku chyba już zaszły jakieś zmiany?
Bardzo sympatyczne towarzystwo, łącznie z panem organistą, który notabene mnie nie odstraszył gadaniem, a nawet znaleźliśmy wspólny temat 🙂
Zapraszam chętnych do udziału w towarzyskich zawodach ujeżdżeniowych 22-10-2011 w Facimiechu do podania klas konkursów jakie mają być zorganizowane.

chętnie te towarzyskie, mamy z Grześkiem niedaleko do Facimiechu!🙂 czekamy na programy!
ja w sobotę też powinnam zameldować się u szarych
ujeżdżenia rzut beretem od domu nie przepuszczę 🙂
znak charakterystyczny - mały tricolorowy piesek z długimi uszami 🙂 będzie ze mną chodził
Dostałam cynk, że podobno 12 października w Toporzysku ma być odznaka prawda to??
Na stronie Topo ani MZJ nic nie ma na ten temat, ktoś coś wie ??    👀 
W październiku mają być najprawdopodobniej dwa terminy, więć bardzo możliwe/
Alaska info prosto od organizatora 😉

Listy na piątek, na MM:  http://kjkszary.pl/media/lista2011MM.pdf
Jedzieemy z rudym koniem 🏇
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 września 2011 21:20
Minął dopiero pierwszy dzień a ja mam do powiedzenia tylko tyle - KJK Szary 😍 😍
żaczkowa   gone with the wind
29 września 2011 23:03
Kaktus, zaszły, i to duże. 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
30 września 2011 08:59
Strucelka przenieś się do Nas będziesz mieć to na codzień  😀iabeł:

Powodzenia dla Wszystkich startujących !  😀
noo, ja po dwóch dniach u Szarych i perspektywie jeszcze dwóch dni, jak pomyśle, że mam jechać do siebie do stajni... to mi słabo...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 września 2011 20:12
Dava a załatwisz mi wygraną w totka? 😀iabeł: poszłabym z torbami gdybym miała 2 konie u Was trzymać 🙁 jedyny minus to dojazd, który przyprawia mnie o nerwicę 🤔

Carunia witaj w klubie 😀
Chociaż... Gdyby codziennie piasek na czworoboku miał mi tak walić po oczach to bym oślepła 😁
Strucelka ja tam wolę żeby mi walił po oczach, niż żeby mnie nie miało co oślepiać :P
Dava   kiss kiss bang bang
01 października 2011 08:10
hehehehe jeszcze nikt u Nas nie oślepł ale pewnie wszyscy są blisko  😀iabeł:

Ja miałam obfacać całą imprezę, ale niestety w weekend mi wypadł wyjazd rodzinny i nie mogę ;/

Jeszcze raz powodzenia dziewczyny  :kwiatek:
Jeżeli chodzi o zdjęcia od Szarych - ja robiłam części zawodników, jeżeli kogoś to interesuje - piszcie, może mam. Jutro też będę robić, więc zbieram zamówienia
Gdzie w Krakowie lub okolicach prowadzi się hipoterapię? Wiem o Polsadzie, czy to dalej aktualne? Muszę zrobić praktyki (psychologia).
Przyjaciel Konika... ale to raczej nie jest miejsce godne polecenia...
Na pewno w Tabunie w Olszanicy i chyba też w Niepołomicach
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
02 października 2011 10:34
szepcik - najbardziej godne polecenia miejsce na praktyki z hipo to Tabun w Olszanicy u pani Asi Kozik
Dzięki wielkie, będę uderzać
Co myślicie o jazdach w Polsadzie? Warto?
Szepcik Tabun zdecydowanie - oni są bardzo mili i raczej chętnie przyjmą kogoś do pomocy czyli dla Ciebie to praktyki.
No i w KKJK też chyba.
Polsad nie jest polecany chyba na żadnej płaszczyźnie 😉
Zorilla, tak, w KKJK stacjonuje Fundacja Hipoterapia z 3 kucorami. 😉
PROPOZYCJE ZAWODÓW  TOWARZYSKICH W UJEŻDŻENIU

Organizator: KJ FACIMIECH
Termin: 22.10 2011
Miejsce: KJ FACIMIECH Facimiech 1, 32-051 Wielkie Drogi
CZWOROBOK; piasek 40x20
ROZPRĘŻALNIA: piasek 50x50
Termin zgłoszeń: 19.10 2011 e-mail: facimiech@gmail.com
Organizator zastrzega sobie prawo rezygnacji z organizacji zawodów jeżeli ilość zgłoszonych koni będzie mniejsza niż 20

Osoby funkcyjne
Sędzia Główny: Ewa Zaręba
Kierownik Techniczny: Joanna Mandecka – Turczyńska (tel. 603 93 20 24)
Opłata startowa 20zł/przejazd
BRAK BOKSÓW
LISTY STARTOWE NA STRONIE www.kjfacimiech.pl od 20.10.2011

Program :

godz. 10

Konkurs nr. 1 L-1
Konkurs nr. 2 L-10R

Istnieje możliwość zorganizowania dowolnych konkursów na czworoboku małym lub dużym.
Informacje o klasie konkursu proszę dostarczyć wraz ze zgłoszeniami do 19.10.2011

KODEKS POSTĘPOWANIA Z KONIEM
1.Na wszystkich etapach treningu i przygotowania konia do startu w zawodach, dobro konia musi stać ponad wszelkimi innymi wymaganiami. Dotyczy to stałej opieki, metod treningu, starannego obrządku, kucia i transportu.
2.Konie i jeźdźcy muszą być wytrenowani, kompetentni i zdrowi zanim wezmą udział w zawodach. Odnosi się to także do podawania leków i środków medycznych, zabiegów chirurgicznych zagrażających dobru konia lub ciąży klaczy oraz do przypadków nadużywania pomocy.
3.Zawody nie mogą zagrażać dobru konia. Wymaga to zwrócenia szczególnej uwagi na teren zawodów, powierzchnię podłoża, pogodę, warunki stajenne, kondycję koni i ich bezpieczeństwo, także podczas podróży powrotnej z zawodów.
4.Należy dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić koniom staranna opiekę po zakończeniu zawodów a także humanitarne traktowanie po zakończeniu kariery sportowej. Dotyczy to właściwej opieki weterynaryjnej obrażeń odniesionych na zawodach , spokojnej starości, ewentualnie eutanazji.
5.PZJ zachęca wszystkie osoby działające w sporcie jeździeckim do stałego podnoszenia swojej wiedzy oraz umiejętności dotyczących wszelkich aspektów współpracy z koniem.
Byl ktos moze w weekand na zawodach w Rzasce  z aparatem? 😉
Co powiecie o stajni w Konarach na Zielonej??


świetna atmosfera, świetni ludzie (oczywiście włącznie z Panią Instruktorką , która dzisiaj wykazała wręcz anielską cierpliwość na naszym treningu  😉 ),
w ogóle uwielbiam tam spędzać czas 😉
jakby ktoś miał zdjęcia zwyciężczyni MM juniorów w ujeżdżeniu, to bardzo proszę o wysłanie na konikk97@gmail.com 😉
z góry dziękuję :kwiatek:
Szykują się już jakieś Hubertusy w Małopolsce? :-)
Pewnie 🙂 Rzeszotary 16.10 Wiatowice 15 lub 16.10 Krakuszowice 22.10 Czasław chyba ostatni weekend października, u Szarych tez będzie z tego co słyszałam, ale nie wiem kiedy i czy na 100%

to tyle co tak na bieżąco mi się przypomniało
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się