Pensjonaty we Wrocławiu

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 września 2011 20:11
Wkurzę się i skończy się na tym, że koń u mnie do wiosny zostanie i wtedy będę myśleć.Chociaż nie ukrywam, że do końca października chciałabym go przenieść.
Mirków dziś oglądał M mówi, że w miarę, ale i tak chciałabym sama zobaczyć i z gościem pogadać...
Ale na co ty się wkurzasz? W ilu stajniach byłaś? Pojechałaś do 1-2-3? Dookoła Wrocławia stajenek jest mnóstwo. Mnie dziwi tylko rozrzut jaki robisz - Mirków - Lisowice 😉. Przecież to jest chyba 40 km od siebie. Do Lisowic bocznymi drogami od siebie dojedziesz, jeżdżą tam też busy. Do Mirkowa będziesz miała wyprawę na pół dnia. I różnica na cenie, nawet 200 zł to Ci się czknie w pierwszym miesiącu...
incognito, przed chwila rafalski ci napisal, ze w mirkowie nie ma miejsc.
Do mnie przez Leśnicę jak najbardziej da się dojechać. Busy jeżdżą przez Leśnicę. Ale autem krócej będzie przez Nowy Dwór, Smolec. Można też autostradą dojechać 🙂
ovca   Per aspera donikąd
01 października 2011 06:47
W Sadkowie jest też jakaś stajenka 'po kosztach', to jest kilka km od Samotworu ale nie mam pojęcia, jakie są tak warunki...
W Sadkowie warunki są jakie są, jednym pasuje innym niekoniecznie, ale cena chyba poniżej 500zł.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 października 2011 09:27
W mirkowie moj M był wczoraj i miejsce jest...
a czemu taki rozrzut?Bo ja nigdzie nie bd jeździć od siebie tylko z dworca pks we wro i nie licze od siebie a od dworca.
epk-byłam w 4 stajniach.jaka różnice 200zł jak te stajnie są po 500zł?

edit:jest jakaś stajnia w Chrzanowie koło Magnic z pensjonatem?
edit:jest jakaś stajnia w Chrzanowie koło Magnic z pensjonatem?


Jest, jest, ale mocno nie`polecam...  🙄
Zaraz za stajnią Króla jest/była w każdym razie stajnia przy domu, jakieś konie na zasadzie pensjonatu tam stały. Pan się nazywa  Chalicz chyba, czerwony piętrowy dom, z drogi stajni nie widać, ale z tego co pamiętam, to zabudowania graniczą z zabudowaniami stajni u Króla.

annmary, a którą masz na myśli?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 października 2011 12:47
Słyszałam, że w jakiejś stajniw Chrzanowie trzy konie padły z przyczyn nieznanych...
Ale teraz jakoś, ostatnio?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 października 2011 18:34
Jakiś czas temu, nie wiem kiedy dokładnie.
Dziś nic nie pojechałam oglądać, cóż mam nadzieje, że w tygodniu się uda przyjechać przynajmniej do repki i do chrzanowa.
Czy moglby mi ktos poslużyc pomocą, na ktorym przystanku mam wysiasc jesli chce dostac sie do stajni w Wilczycach? http://www.um.wroc.pl/rozklady/linie/911.html
Jak już miniesz osiedle z blokami - zostanie ci całe wielkie osiedle po lewej to jedziesz jeszcze z 1km i na następnym przystanku - tam już same domki będą. To powinno być Palacha
Czy moglby mi ktos poslużyc pomocą, na ktorym przystanku mam wysiasc jesli chce dostac sie do stajni w Wilczycach? http://www.um.wroc.pl/rozklady/linie/911.html


na następnym przystanku za mroźną (mroźna jest jeszcze w granicy miasta więc możesz jechać na kartę)
Dziekowac  :kwiatek:
annmary, a którą masz na myśli?


Ja pisałam odnośnie stajni Króla.
ovca   Per aspera donikąd
02 października 2011 19:29
Ja kiedyś pojechałam do Króla po cośtam, cały teren otwarty, stajnie też, no żyć nie umierać- czekałam dwie godziny, żywej ludzkiej duszy nie spotkałam 😉
A ja chciałam życzliwie poinformować, że od tego tygodnia będziemy mieć już w Wierzbnej solarium 😅 😅 😅
szczerzę zazdroszczę 😉 może przy okazji przyjazdu na odznakę wykupię karnet dla Dzikacza ;D
incognito, no to na 1000% nie przez Leśnicę 🤔zok:, bo nie będziesz miała jak Odry przekroczyć 😉. Wejdź sobie na www.zumi.pl i wpisz trasę, żeby Ci pokazało. Do Repki najbliżej Ci będzie przez Nowy Dwór, Smolec.


Oj, a co ma Leśnica do Odry?
incognito, jadąc przez Smolec zajrzyj również tam; choć cena nieco wyższa, to i hala jest, i dobra opieka, i dojazd pociągiem bardzo dobry.
bodiniusz, hehe, nooo potem zdałam sprawę sobie z głupoty mojej, ale już olałam całkiem 😉, ja wiecznie Odrę przejeżdżam po parę razy dziennie i już mi się miejsca pomieszały 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 października 2011 22:43
Kochani mam nadzieje że kochane modki wybaczą ale tu zagląda więcej osób niż na towarzyskie
Kolejna edycja HippoNalii 😅
http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=267212409977100
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
04 października 2011 04:59
🙁( ja mam nockę w pracy i mnie nie będzie🙁(  😕
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
04 października 2011 12:13
Myślałam o Krzyżowicach to byłoby dobra ale dla ludzi spoza szkoły 750zł...także niestety...
a w Chrzanowie pan Chalicz nie odbiera.
Nie wiecie czy obecnie są wolne miejsca w Smolcu? Jak tam wygląda sprawa z padokami/ pastwiskami?
Ostatnio bylo jedno wolne miesjce.  Padoczki są malutkie, błotnisto-gliniaste. Konie wychodzą chyba tylko na pare godzin, nie na cały dzień, w niedziele chyba wogóle.
incognito to rolnik, może być zajęty w polu. Albo tel. nieaktualny 🙁
Krzyżowic stanowczo nie polecam.
Iv@nowaw Smolcu małe padoczki to kwaterki gdzie konie chodzą pojedynczo, z tyłu, za halą są większe padoki 3 gdzie konie chodzą w stadzie, konie chodziły 8-13  (stałam tam do lipca 🙂😉
porządnie karmione, duża, hala, i rozpiętość czasowa przyjazdu - polecam  😀 😉 konie nie wychodzą w niedzielę, sami puszczaliśmy, bo stajenny w tym dniu odpoczywa - bodiniusz tam jest - pogadaj z nim
Kochani mam nadzieje że kochane modki wybaczą ale tu zagląda więcej osób niż na towarzyskie
Kolejna edycja HippoNalii 😅
http://www.facebook.com/event.php?eid=267212409977100


Impreza typowo regionalna (choć z ogromnym potencjałem na rozwój) więc pozwolę sobie kontynuować.

Weekend w górach, (tony  😉) paszy, beczki piwa, witaminy i suplementy, karnet na masaż, czapraki i płachty na boks... to nie lista nagród z ogólnopolskich zawodów, a tylko część nagród ufundowanych przez sponsorów drugiej edycji HIPPONALIÓW!

Wyjątkową gratkę przygotował nam wszystkim OSK Michalscy TRZEBNICA, który ufundował 3 i pół letnią klacz T-Chillanę. Wszscy, którzy zechcą wziąć udział w loterii staną przed szansą wygrania tej urodziwej młodej klaczy.

T-Chillana to trzyletnia, energiczna klacz o bardzo poprawnym ruchu i szlachetnej urodzie.
Jest córką klaczy Tara po Talent i ogiera Chellano's Boy po Chellano Z, który pochodzi ze słynnej linii og. Contender i był jednym z najlepszych reproduktorów stadniny koni Zangersheide. Klacz jest w PEŁNI ZDROWA i niecierpliwie czeka na nowego właściciela 🙂
[center]

więcej zdjęć klaczy w galerii[/center]

hola. fajnie- informacja o imprezie w tym watku jest jak najbardziej na miejscu, ale juz wyliczanie sponsorow, to przesada.


Zapraszamy wszystkich na facebooka gdzie na bieżąco będziemy informować o HIPPONALIACH.
ten link jest juz na poczatku posta
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się