Pensjonaty we Wrocławiu

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 października 2011 18:54
Kowalski Ty mi lepiej odpisz na facebooku na PW 🤬

Aha, od Listopada 1 wolny boks w Lizawicach moze chociaz bez ceny? ja rozumiem informowac, ale nie przesadzajcie.
Szkoda, że we wcześniejszych latach nie było takich imprez i szkoda, że teraz tak daleko mieszkam  🙁
Ja kurde noge musiałam złamać jak jest taka impreza??

Ale może wpadne na troche, przynajmniej będe miec pretekst by wracać do domu taksówką a nie autobusem 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 października 2011 21:09
Kowalski Ty mi lepiej odpisz na facebooku na PW 🤬

Aha, od Listopada 1 wolny boks w Lizawicach moze chociaz bez ceny? ja rozumiem informowac, ale nie przesadzajcie.

Katija pisze cene bo będzie podwyrzka, pozatym tym wątku wiele osób tak robi wiec jaki jest problem? 👀
A ja pozwolę sobie wstawić jedno fotko, przedstawiającą żywą reklamę r-v i mnie w wersji skaczącej (ale to jak widać - na drugim planie :P)



equi.dream :kwiatek:
Equi Ci dziczka dała? 😉
Użyczyła i chwała jej za to, dziczek to pan profesor i super samolot nawet dla takiego nielota jak ja 🙂
No to musisz do nas przyjechać jeszcze 😉
W takie miejsce z takimi ludźmi, zawsze chętnie! 😉
A kto przyjeżdża do nas na odznakę  😉 ❓
bo ja  bym chciała zobaczyć jak wyglądacie 😀
ja i jeszcze dwie osoby z forum, jeżeli mowa o wierzbnej 😉
Co sadzicie i stajni wks???tam hali chyba nie ma nie??nie wiecie czy sa miejsca??
Madzuaa   optymizm przede wszystkim :)
06 października 2011 09:14
Czy jest w okolicach Wrocławia jakaś stajnia, gdzie można by na odpowiednio przeszkolonych koniach liznąć sobie trochę stylu west?
ovca   Per aspera donikąd
06 października 2011 09:33
Najbliżej w Jaworzynie Śląskiej, jakieś 50 km od Wrocławia http://www.metaranch.com/ , więcej inf mogę podać na pw.

edit: kiedyś westernowa ekipa na Partynicach oferowała naukę jazdy, ale teraz chyba sprawa się wykruszyła 😉
Czaplice są chyba tez w tej odległości ,a tam staconuje Magda Pawłowicz, polecam.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
06 października 2011 11:47
Yes,yes,yes udało się póki co 😀
czaplice sa znacznie blizej- kolo wolowa.
sexton na te chwile w wksie maja dojsc jeszcze 2 konie i to by byl koniec wolnych boksow. najlepiej dzwonic i pytac
ovca   Per aspera donikąd
06 października 2011 14:50
P. Magda w Czaplicach uczy i westu i klasyki, Meta Ranch jest stajnią stricte westernową.
Na ile godzin wychodzą konie na dwór w Ozorowicach?Tam sa pastwiska?Wiem,ze było ale mi umkneło.
rosek0, są duże trawiaste padoki - zaglądnij na www.stajniaozorowice.pl Wychodzenie na padoki jest poukładane tak, że przed południem idą wałachy a po południu kobyły. Przez okres zimowy konie korzystają z tzw. padoków zimowych.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
06 października 2011 16:35
A stoi ktoś z rv u Pana Chalicza w Chrzanowie?
Madzuaa   optymizm przede wszystkim :)
06 października 2011 18:03
Dzięki🙂
witajcie dizewczyny. Mam do was takie pytanie czy nie wiecie gdzie można oddać na emeryture ogiera. Żeby chodził codziennie na padok i dostawał dobrze jeść, nie potrezbne żadne zaplecze tylko uczciwi właściciele
daria
daria, nie przychodzi mi teraz do głowy nic poza Gostarem, u nich są napewno warunki dla ogierów
Ruda_H   Istanbul elinden öper
07 października 2011 09:23
incognito, nie pamiętam żeby ktoś kiedykolwiek trzymał konia w pensjonacie u p. Chalicza.
Warunki w samej stajni są mocno średnie.
Mamy solarium 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Cieszę się jak głupi do sera, cudowne urządzenie 🙂

Gruby w tropikach
ale macie fajnie 😉 Jak to u Was rozwiązane jest z płatnością ? Maszynka na pieniążki, umowna kwota za umowny czas czy w cenie pensjonatu ?
2zł za 8 minut-wrzucasz do automaciku i się włącza 😉
Po odznace jak i przed możecie się wygrzewać 🙂
muszę nabrać wiaderko dwuzłotówek ;D
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się