Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

daram, plaster ma zapobiegać "zapadaniu" się, miękkich przecież, nozdrzy przy gwałtownym wciąganiu powietrza, eliminuje takie 'furkotanie' - w sumie powietrza dociera więcej do płuc.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
04 października 2011 21:06
jak to jest z sylwestrem w bloku? Jest cos takiego jak "cisza nocna" ? Mam dosc starych sasiadow w Polsce w mieszkaniu w bloku i nie wiem czy Policja/Straz miejska przyjedzie na ewentualne zgloszenie, czy mam sie nie przejmowac 🤔


w sylwestra cisza nocna nie obowiązuje. 🙂 możesz śmiało imprezowac  🏇
Jeśli zgram sobie na komórkę muzykę z płyty znajomej będzie to legalne? Bo o ile się nie mylę pobieranie z internetu mp3 jest nie zgodne z prawem. Proszę o pomoc :kwiatek:
Naprawdę aż do tego stopnia jesteś/chesz być legalna  🤔
Nie popieram ściągania albmumów z netu,bo sama uczestniczę w produkcji płyt "legalnych empikowskich",ale czyżby bluetooth był takim złem...  🤣
noen   A story of a fighter of our human race
04 października 2011 22:38
Miyako, jupi! 😀 Biedni sasiedzi!
konik66, przeszukaj Ustawę o prawie autorskim i prawach pokrewnych pod kątem "dozwolonego użytku osobistego", reprodukcji oraz "kręgu osób pozostających w związku osobistym, w szczególności pokrewieństwa, powinowactwa lub stosunku towarzyskiego". 🙂
Czy osoby z anemią zazwyczaj są szczupłe? Tak się jakoś utarło w przekonaniach, że na anemie zapadają ludzie chudzi, a zastanawiam się, czy u tych przy kości też może występować 😉


może. mam anemię i moja -10 kg koleżanka również, a jestem od niej wyższa 5 cm 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2011 15:12
Poszukuję sprawdzonego serwisu z linkami do torrenta lub emule'a.
Osłoskop i eztv padło  👿
Zazwyczaj korzystam z:
thepiratebay.org
torrenty.org (ale to niestety płatne)
isohunt.com
torrenty.org (płaci się tylko za założnie konta, za nic więcej opłat później nie pobierają)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2011 18:27
[quote author=liberian_girl link=topic=20.msg1149563#msg1149563 date=1317835450]
isohunt.com

[/quote]

Oo! Miałam to w zakładkach! 😀
Super. Dzięki dziewczyny!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 października 2011 19:37
psychoanalityk i psycholog to to samo?  😡
a jeśli nie, to jakie studia trzeba mieć żeby zostać psychoanalitykiem?
mam pytanko :

Kantarek sznurkowy z usztywnieniem JNBT

jaki rozmiar brac ? Dostępny w 3 rozmiarach: 1 mały (kuce, pony, araby, hucuły), 2 (dla więszkości koni) i 3 (konie duże)

moja nosi fulla

prosze nie pisac calych postow boldem!
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 października 2011 21:40
czym różni się edukacja informatyczna od technologii informacyjnej na poziomie podstawowym w szkole średniej? to jest jedna i ta sama informatyka co w gimnazjum tylko inaczej nazwana?
Facella, TI jest jakby kontynuacją informatyki z gim, a informatyka w LO jest typowo rozszerzona pod kierunki informatyczne na studiach (jakiś wstęp programowania, grafika itd.)
psychoanalityk i psycholog to to samo?  😡
a jeśli nie, to jakie studia trzeba mieć żeby zostać psychoanalitykiem?


psycholog to osoba z dyplomem psychologa, po studiach psychologicznych.
psychoanalityk to ktoś, kto zajmuje się psychoanalizą. czyli jedną z wielu szkół terapii. żeby taką skończyć, warunkiem są ukończone studia magisterskie, ale wcale nie musi to być psychologia.
psychoanalityk i psycholog to to samo?  😡
a jeśli nie, to jakie studia trzeba mieć żeby zostać psychoanalitykiem?

Psychoanaliza jest jednym z kierunków psychologii, ale nie jest to to samo.
Żeby zostać psychoanalitykiem trzeba być już psychiatrą albo psychologiem (wchodzą w grę jeszcze chyba socjolodzy i pedagodzy, ale nie dam ściąć głowy).
Później specjalne szkolenie z psychoanalizy, które organizuje najczęściej Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii (w Wawie). Czy gdzieś jeszcze są organizowanie, nie mam pojęcia.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 października 2011 05:30
dziękuję  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 października 2011 06:46
Czy w PL jest jakiś kierunek, który zajmuje się behawiorystką (ludzką) ?
[quote author=niemiłek link=topic=20.msg1149286#msg1149286 date=1317818514]
Czy osoby z anemią zazwyczaj są szczupłe? Tak się jakoś utarło w przekonaniach, że na anemie zapadają ludzie chudzi, a zastanawiam się, czy u tych przy kości też może występować 😉


może. mam anemię i moja -10 kg koleżanka również, a jestem od niej wyższa 5 cm 😉
[/quote]

Ja jestem z tych osób przy kość  😁 (niestety),  mam anemię  .Dowiedziałam się o tym w kwietniu, jak chciałam oddać krew. Wyniki były tak złe że lekarz się mnie spytał czyś coś w ogóle jem.

Więc Twoje stwierdzenie jest mitem  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
06 października 2011 14:35
Jaki jest realny czas dojazdu z Warszawy do Katowic samochodem w sobotę raniutko?. Bez szaleństw oczywiście!
JARA, kognitywistyka?
ash jeżeli trafi ci się pusta droga i bez utrudnień to około 5 godzin ja w wakacje jechałam 6,5 ale trafiłam na jakiś remont i wypadek.
Którym klawiszem skacze się w grze Riding Academy 3D? Muszę się odstresować, ale głupio tak omijać wszystkie przeszkody 😁
Naprawdę aż do tego stopnia jesteś/chesz być legalna  🤔
Nie popieram ściągania albmumów z netu,bo sama uczestniczę w produkcji płyt "legalnych empikowskich",ale czyżby bluetooth był takim złem...  🤣

pytanie zadane bardziej z ciekawości, po lekcji informatyki gdzie 45 minutowy wykład o tym że nie można ściągać z netu muzyki co robię dość często ... 😀
wiecie jak przesunąć pasek z napisem ,,made as an evaluation of pro show producer" w programie proshow? bo był ostatnio na dole filmu a teraz centralnie na srodku tak ze nic nie widać  😵 znalazłam juz ze nie da sie go usunąć bo zawsze jest w testowej wersji...
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 października 2011 21:30
Którym klawiszem skacze się w grze Riding Academy 3D? Muszę się odstresować, ale głupio tak omijać wszystkie przeszkody 😁

w grach najczęściej spacją, ew. kliknięciem/podwójnym kliknięciem myszki. ale w tym szczególnym przypadku głowy nie dam, bo... nie grałam. poza tym musi gdzieś być instrukcja/opis działań klawiszami.
[quote author=liberian_girl link=topic=20.msg1149854#msg1149854 date=1317847881]
psychoanalityk i psycholog to to samo?  😡
a jeśli nie, to jakie studia trzeba mieć żeby zostać psychoanalitykiem?

Psychoanaliza jest jednym z kierunków psychologii, ale nie jest to to samo.
Żeby zostać psychoanalitykiem trzeba być już psychiatrą albo psychologiem (wchodzą w grę jeszcze chyba socjolodzy i pedagodzy, ale nie dam ściąć głowy).
Później specjalne szkolenie z psychoanalizy, które organizuje najczęściej Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii (w Wawie). Czy gdzieś jeszcze są organizowanie, nie mam pojęcia.
[/quote]

post wyżej nad Tobą napisałam, że żeby zdobyć papiery uprawniające do terapii psychoanalitycznej, nie trzeba być nawet psychologiem.
[s]Czy karta pamięci ma wpływ na jakość zdjęć w aparacie? Obecnie nie mam żadnej i zdjęcia są bardzo kiepskie, a ten aparat powinien jednak robić dobre zdjęcia. Czy po kupnie jakiejś dobrej karty ta jakość będzie "normalna"? [/s]

Cofam. Po zrzuceniu zdjęć na komputer wszystko jest dobrze, po prostu wyświetlacz pokazuje zdjęcia w beznadziejnej jakości :/.

post wyżej nad Tobą napisałam, że żeby zdobyć papiery uprawniające do terapii psychoanalitycznej, nie trzeba być nawet psychologiem.

Widziałam 🙂 Ale chciałam dopisać o pozostałych kierunkach, które mogą być ukończone.
Nie rozumiem dlaczego zwracasz mi uwagę  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się