moda, ciuchy etc...

czytalam czytalam  🙂
Mam pytanko - impreza kicz / disco lata 80. Może być luźna oczodajna różowa bokserka, pod nią oczodajna chabrowa, do tego leginsy w panterke / zeberke / oczodajne i białe trampki za kostke (wysokie honeye originalsa), do tego oczywiście odpowiedni makijaż i włosy uczesane w bardzo wysokiego kucyka plus opaska neonowo żółta ?  😁
Mam pytanko - impreza kicz / disco lata 80. Może być luźna oczodajna różowa bokserka, pod nią oczodajna chabrowa, do tego leginsy w panterke / zeberke / oczodajne i białe trampki za kostke (wysokie honeye originalsa), do tego oczywiście odpowiedni makijaż i włosy uczesane w bardzo wysokiego kucyka plus opaska neonowo żółta ?  😁



🤔 full wypas  😁 proponuje podtapirować jeszcze ten kucyk i będzie cacunio
ovca   Per aspera donikąd
07 października 2011 17:31
Tulipan mały ot, ale czy to możliwe, że widziałam Cię dziś na pl. Legionów? 😉
Bardzo możliwe, miałam czarną marynarkę i jeansy ?  😎

Olimp
- serio będzie dobrze ? Postawiłam na kolor i wzór, a nie na jakieś wymyślne kroje  😉
tulipan bedzie odjazdowo! Tylko błagam kobieto wstaw foty jak już się ustroisz 😜
widziałyście blog- stylizacje Sablewskiej?
kolejna diva z blogiem modowym  🙄
hanoverka - to mogę obiecać bo fotografów będzie sporo  😁
Dodo daj linka.
Tulipan no ja myślę, bo się nie mogę doczekać 😀
oglądałam blog Sablewskiej, ale ja tej kobiety wyjątkowo nie trawię, więc lepiej zdanie na temat jej "stylu" zostawię dla siebie  😉 Powiem tylko, że strasznie irytuje mnie jej twarz  😎
Obejrzałam, szału nie ma. Jedyne co to podoba mi się ta koszulka czaszką myszki miki.  Tak poza tym to ona wszedzie z tą Tolą łazi. W telewizji tez tylko widzę, Sablewska z Tolą w LA, Sablewska z  Tolą w Londynie itd. A pewno skończy się jak zwykle- rozwodem.
btw,
nie wiem w którym miejscu ten "koń" jest ładny...  🙄 🙄
[img]http://e2.pudelek.pl/p240/6f65ad320014104b4e8e326d[/img]
noen   A story of a fighter of our human race
07 października 2011 20:52
Dodofon, nie obrazajmy koni 😎
Mam pytanko - impreza kicz / disco lata 80. Może być luźna oczodajna różowa bokserka, pod nią oczodajna chabrowa, do tego leginsy w panterke / zeberke / oczodajne i białe trampki za kostke (wysokie honeye originalsa), do tego oczywiście odpowiedni makijaż i włosy uczesane w bardzo wysokiego kucyka plus opaska neonowo żółta ?  😁


a co na górę do tego bo z gołymi ramionami zmarznę  😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
07 października 2011 23:25
tulipan, może znajdziesz coś w tym stylu:

Chodzi mi o taką wiatrówkę ze śliskiego materiału? Nie wiem jak to określić  🤣

Mógłby mi ktoś pomóc z zakupem 2 rzeczy z River Island?  :kwiatek:
blog Sablewskiej:
http://majasablewskablog.pl/
Szukam torby. Takiej "ze swetrem" i za diabła nie wiem jak tego szukać na allegro. Coś takiego:

Dziś widziałam chyba w Housie, ale chętnie poszperałabym w necie...
W Housie jest. Dlaczego ma być akurat w necie?
Bo ta w H. niezupełnie mi odpowiada. Niby wszystko z nią ok, a jakaś taka... no to nie to. Chętnie poszperam w necie, poszukam sobie innych wzorów, może i coś taniej się znajdzie. Proste 😉 Tylko nie wiem co wpisać w wyszukiwarce.
Pursat   Абсолют чистой крови
08 października 2011 17:14
Wpisz "norweski" lub "norw*". Nie będzie tego dużo, ale zawsze coś. 😉
O, dzięki 🙂
albo norwegian
Idril, ale świetna ta torba!!
w CCC jest taka torba tylko ze czarno biały wzór swetrowy
Gdzie dostanę taką bluzę tylko ciemnoniebieską/granatową z błękitnymi paskami?




madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 października 2011 19:12
od jakiegoś czasu szukam torby na jedno ramię, z materiału podobnego do tego z kultowych-jak-ch** plecaków kostek dla prawdziwych metali.
i nie mogę znaleźć, nawet nie mam pomysłu co wpisać w wyszukiwarkę, różnych kombinacji próbowałam
ktoś wie jak takie coś się nazywa?  :kwiatek:
Pod jaką nazwa szukać płaszczyka w lewym górnym rogu?


Frania - http://allegro.pl/bluza-adidas-adicolor-firebird-36-s-od-reki-i1849735290.html
madmaddieja miałam z tego materiału ,,chlebak" jak byłam harcerką (kiedy to było  :wysmiewa🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się