Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

Aien my w stajni mamy hainfaingera który ma super długą grzywe przykrywa mu całą szyje i nawet jeszcze wystaje .
Poprosyu miód , malinki i orzeszki.
Tylko nie zazdrość .


hainfainger !  🤣 🤣 🤣
No przecież to ciągle z niemiecka.....  "hejfejnge' " ?

Swoją drogą, ta rasa to ma "szczęście" na forum.  😜
kujka   new better life mode: on
03 października 2011 19:32
Sankaritarina, ciiiichooo... nie zaczynaj!
swoja droga, cala dyskusje ze sweetasnymi fankami tej rasy, przekonujacych ze L to tez sport, wiec haflingery to konie sportowe - moznaby do tego tematu wkleic 😉
mnie bawia te dziewczeta bardzo.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
03 października 2011 22:19
kujka, oj tam oj tam- nie sa tak dobre jak fryzoholsztyny lapane na plazy, ale tez daja rade 😁
kujka   new better life mode: on
03 października 2011 22:25
szafirowa, fryzoholsztyny sa nie do przebicia... 😁
one byly lapane nago, dobrze pamietam? i na lasso?
[quote author=Konikowa link=topic=118.msg1146380#msg1146380 date=1317505913]
Aien my w stajni mamy hainfaingera który ma super długą grzywe przykrywa mu całą szyje i nawet jeszcze wystaje .
Poprosyu miód , malinki i orzeszki.
Tylko nie zazdrość .


hainfainger !   🤣 🤣 🤣
[/quote]

Ale co temu haifaingerowi wystaje? Bo mam brudne skojarzenia  😡
trusia
nie zazdrosc tylko ze przykrywa i nawet wystaje!

kujka
a gdzie to poczytac?
kujka   new better life mode: on
03 października 2011 23:17
Arimona, niestety Kochana to bardzo stare czasy grona... my z szafirowa i aleqsandra chyba tylko to pamietamy.. pare ladnych dni nieziemskiej pompy z jakiejs szalonej qniarki
ej no ja myslalam ze tu,  🙁
busch   Mad god's blessing.
04 października 2011 01:42
[url=http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,189.msg1147742.html#msg1147742]http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,189.msg1147742.html#msg1147742[/url]

Może jeszcze frytki do tego?  :emota2006097:
,
[quote author=Tomek_J link=topic=67824.msg1148149#msg1148149 date=1317702344]
[quote author=trusia]Ale co temu haifaingerowi wystaje? Bo mam brudne skojarzenia  😡[/quote]
Mnie bardziej ciekawi, że wystaje mu spod grzywy !

[/quote]

Skoro wystaje aż spod grzywy, to wyobrażenie mnie przerasta  😡  😡  😡     
dea   primum non nocere
04 października 2011 08:53
Tampony wyskakujące przełykiem mają u mnie punkt, hehehhee 🙂
Weszłam z nudów w haflingerowy wątek i nieźle się uśmiałam  😁 A myślałam, że to ja przeginam z wychwalaniem koników  😁
Justa0073 :
Witam chciałam się dowiedzieć czy można w jakiś sposób zmienić zmienić swój login, wiem że na innych stronach moderator to robi a na tej nic podobnego nie mogę znaleźdź...  Chciałam zmienić ten login jedynie dlatego, że uważam, że jest on  zbyt prosty.

I riposta Strzygi:

Chcesz sobie jeszcze dodać cyferek?

😂
Komentarz a propos teorii Perlicy o zaniku instynktu rozrodczego u klaczy sztucznie zaźrebianych:

u mnie w stajni są 4 ogiery, ale się nie martwię o moje klacze, ponieważ są to ogiery sportowe, więc na pewno instynkt rozrodczy zupełnie zatraciły 😁

moja znajoma urodziła ostatnio 2 dzieci z zapłodnienia in vitro właśnie...przyjżałam się im (jak ona nie patrzyła) i rzeczywiście, nie miały one już normalnych narządów płciowych...chłopiec miał taka jakby malutka pipetkę a dziewczynka próbówkę 👀
ja ogolnie chcialam tu napisac o teorii perlicy na temat zanikania instynktow u koni, poniewaz ta teoria bawi mnie niebywale 😀
Niestety z Bubu były problemy hormonalne kryć ją prubowaliśmy ale nie wyszło dopiero w nowym domu pokryła sie koniem którego ja b ym nigdy nie wybrałą bo to marnotractwo dobrej klaczy ...ale widac podobał jej sie .Bubu w lipcu poszła w dobre ręce a została Misia .
(...)
Zewzgledu na to ze jest młoda nie chce jej mocno obciążać pracą dlatego chodzi tylko podemna lub na lonży Ja waże maxymalnie 41 kg (to się waha od 37 do 41 zimą więcej, latem mniej, na wakacjach więcej ) wszystkie moje koleżanki które mogły by wsiaśc waża koło 60 kg i nie chcem jej obciążać .

czy tylko mnie to rozbwiło 😂 więc wiecie, jak macie problem z koniem, to pewnie dlatego, że za dużo ważycie 🤣
Dla mnie hitem było ogłoszenie w nie-końskich o adopcji Greka  👍 , dodane przez Wrotki('ego? Wrotka? - jak się prawidłowo odmienia?  👀 )
gdyby ktoś nie znalazł 😎
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,8.msg1150834.html#msg1150834

nie no, to się robi co raz ciekawsze
Nie stosuje patentów czarna była z wypinaczy trójkątnych na których lonżuje na zmiane z czambonem
JESTEM TYLKO CZŁOWIEKIEM MOGE SIĘ CZASEM POMYLIĆ LUB ZROBIĆ BŁAD PRZEPRASZAM
pogrubienie moje, sami zgadnijcie kto to ;p
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
12 października 2011 00:12
caloreAle się uwzięłaś oczep się ode mnie ,to się robi wkurzające .
Gajara, wkurzające nie w tym wątku  🤣
na mnie w zimie naskoczyła pewna voltoviczka że gole konia i trzymam go na padoku bez derki przez cały dzień 😂 😂 😂
zgadzało sie tylko to że bez derki i cały dzien bo kon nie był golony a naturalnie niezarośnięty    🤣
No jak to? Skoro był niezarośnięty, to powinnaś pomyśleć, zmierzyć mu grubość okrywy włosowej, porównać z normą unijną i zastosować kołdry plus stado derek wg zaleceń UK!!!! Kto Ci pozwolił konie trzymać bez sprawdzenia prawidłowej wiedzy!  😤
😁
chyba UE a nie United Kingdoms😀

dla mnie hitem ostatnio sa "nieuczciwi" ryczę ze smiechu czytajac temat😀
Chyba nie United Kingdoms a United Kingdom  😉

Też zaśmiewam się z nieuczciwych.  Poza śmiesznością wypowiedzi wiadomo-czyich strasznie spodobało mi się to:  "Karina7 - wybacz, ale po Twojej wiadomości na gg, widząc nagle tutaj wpis - lekko mówiąc zagotowałam, a dlaczego? Bo od 2 dni jestem SŁAWNA" (qniara).    🥂
Sorry, skrót myślowy. Chodziło mi o UK (o Wyspy), bo tam powszechne są praktyki zakładania ton ocieplaczy na konie, jak tylko temperatura spadnie poniżej PLUS 12 stopni  😂
Sorry, skrót myślowy. Chodziło mi o UK (o Wyspy), bo tam powszechne są praktyki zakładania ton ocieplaczy na konie, jak tylko temperatura spadnie poniżej PLUS 12 stopni  😂


o, niezle, nie wiedzialam o tym 😉 az  z ciekawosci poszukam, moze znajdę jakiegos zapatulonego konia 😀

Trusiu, nie chcialo  mi sie sprawdzać, wiec użylam liczby mnogiej, bo skoro united, to analogicznie uznalam ze kingdom"s" choć sie wahalam, lenistwo moje ahh 🤬
:kwiatek:

a teraz od nowa zaczyna mnie bawic temat o naturalsowej wizji wszechswiata, zawzse tam sa bardzo zabawne dysputy😀
No jak to? Skoro był niezarośnięty, to powinnaś pomyśleć, zmierzyć mu grubość okrywy włosowej, porównać z normą unijną i zastosować kołdry plus stado derek wg zaleceń UK!!!! Kto Ci pozwolił konie trzymać bez sprawdzenia prawidłowej wiedzy!  😤
😁


Tak tak... na wyspach, gdy jest trzaskający mróz -1, to konie się ubiera w 2 derki, a pod nimi jeszcze gruby koc, a nawet kołdra. To nie żarty.
Trusiu, nie chcialo  mi sie sprawdzać, wiec użylam liczby mnogiej, bo skoro united, to analogicznie uznalam ze kingdom"s" choć sie wahalam, lenistwo moje ahh 🤬
:kwiatek:

a teraz od nowa zaczyna mnie bawic temat o naturalsowej wizji wszechswiata, zawzse tam sa bardzo zabawne dysputy😀


United samo w sobie nie determinuje  liczby. Po polsku też nie jest w mnogiej:  Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, ale pełna nazwa rzadko jest używana. U nas united najbardziej kojarzy się ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej i pewnie stąd skojarzenie liczby mnogiej.

Temat naturalsowy jest zdecydowania jednym z najbardziej rozrywkowych na r-v.

Edit: poprawiłam cytat
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się