Nie tylko fotografowane, także rysowane... cz.III

kasska prace są spoko. jest parę niedoskonałości, one zawsze są w sumie, naprawde prace podobają mi sie. lekko, swobodnie.  gdybyś tego nie rzuciła, kto wie, prace teraz byłyby rewelacyjne; ale czasu się nie cofnie.  😉 no to nie ma, jak zabrać się za rysowanie kobył. powodzenia z wyprzedzeniem 😀
m.indira   508... kucyków
07 grudnia 2008 16:58
ta tą pannę (Kasske) to powinno sie tłuc pedzlem po głowie , ale ona juz o tym wie , słyszła to nieraz 😀
hehe 😀 no szkoda, że to rzuciłas. ale w każdym momencie możesz do tego powrócic. ja czekam 👀
m.indira   508... kucyków
07 grudnia 2008 17:18

to jest to co najbardziej mi sie podoba , ta moja najlepsza z prac
a to akurat znam. masz w avatarze, he, zauwazyłem 😎 a tak na serio, wyjasniłas mi wszystko o co w tej pracy tak naprawde chodzi. i jak patrze teraz na to, rzuca mi sie w oczy wiadomosc, ktora od Ciebie dostalem. nie bede kradl Twoich slow, poprostu powiem, ze piekne.
Wow m.indira rewelacja!
indira  👀 nie bij! :P
na swieta bede musiala przysiasc bo sie Dziadek strasznie domaga jakiejs chabeciny na sciane kolejnej. zobaczymy co z tego wyjdzie
m.indira   508... kucyków
07 grudnia 2008 20:08

to ocenione najwyżej , w sumie sama nie wiem czemu 😀
wszystkim katujacym , nie rysuję!!! rysowałam i puki nie dojde do zdrowia darujcie sobie , w dodatku teraz zapakowałam sie w gips ...
cieciorka   kocioł bałkański
07 grudnia 2008 20:22
abre, jesli siade i cos stworze, to dam znac

kasska to drugie jest piekne!
Co wykombinowałaś, że w Cię zagipsowali?
A rysunek dobry bo ma energię, jest plama, jest linia, są emocje 🙂
http://b0.grono.net/194/107/gallery-21763186-500x500.jpg  to mi przypomina pewna ksiazke o dwoch chlopcach, ktorzy sie zalapali do pracy w stadzie ogierow, jak sie uczyli jezdzic i powozic, jak ugniatali gnoj zimnokrwistymi i jak potem pomogli pewnemu cyganowi (ruskowi?) konia (konie) ukrasc... Podoba mi sie ta praca.

🚫 czy ktos sobie ta ksiazke i jej tytul przypomina?
m.indira   508... kucyków
07 grudnia 2008 21:01
łopatologia z obojczykówną , ramionka mi sie do kupy złożyły Abre ... taki mały wypadek miedzy zadkami końskimi 😀
Ała... to musiało boleć.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
07 grudnia 2008 21:38
m.indira - jestes niesamowita!!
Magda, wspaniale. Dopracowane, a lekkie i swobodne. Czuć polot i emocje. No i wracaj do zdrowia, heh, nawet kiedy zdrowa jesteś, to rzadko co narysujesz 😀 😀 To czekam.
cieciorka   kocioł bałkański
07 grudnia 2008 22:12
Anka dzieki,ale to praca głownie odtworcza. faktycznie z ksiazki, ale z ksiazki z wierszami, tej o ktorej piszesz nie kojarze 🙂
Anka dzieki,ale to praca głownie odtworcza. faktycznie z ksiazki, ale z ksiazki z wierszami, tej o ktorej piszesz nie kojarze 🙂


Ja myslalam i myslalam i w koncu mi sie przypomnialo. To byla ksiazka Adama Grudy "Granica wielkiej przygody"  🏇
[img width=640 height=832][/img]


Lubię ta prace, mimo, że nie jest doskonała. Powstała szybko, poczatkowo na podst. zdjęcia, tylko zarys, potem tylko wyobraźnia. Popełnione długopisem 😀
tu taka ciekawostka co mozna zrobic z nudow na zajeciach, zeby tylko nie zajac sie tym co potrzeba  😁



a tu kolejna ciekawostka czyli ujawnienie rzeczywistej wielkosci konika :P
Kasska, spodziewałam się pudełka zapałek 😉

Janek, bardzo podobają mi się Twoje prace. Masz niezłą kreskę, rysunki są bardzo dobre kompozycyjnie. Jeśli się mogę zasugerować 15tką z Twojego nicka, to chylę czoła. Rysuj jak najwięcej, szkicuj, podpatruj zdjęcia, już w tej chwili Twoje prace robią wrażenie.

BTW, jak byłam mała, to rysowałam... Teraz pracuje na wektorach i zdjęciach, na szkicownik nie ma czasu 🙁

Pisałam listy (dla dobra czytelnika tekst został ocenzurowany):

Smarowałam też wszędzie dużo najróżniejszych koników (pełno uwag w szkole - na lekcji rysuje konie:

A w okresie, kiedy toczyła się we mnie walka dobra ze złem (naturalnie, teraz wygrało to drugie) popełniałam nawet takie do cna kiczowate landszafty:


Słodko 🙂
Indirko, juz dawno nic ładnego mi nie namalowałaś , mam jakieś szanse na kolejny obraz/grafikę/szkic na sciane ?
przeciez pisze, ze zagipsowana😉
guanta , 16 lat 👀 😁 dzięki, na pewno tego nie rzucę. nie zamierzam. pozdrawiam 😉

Magda jest narazie niedysponowana 😀 Ale czekamy kiedy wyzdrowieje.  😀 Rączki masz zdrowe, więc rysuj :emota2006092:
cieciorka   kocioł bałkański
09 grudnia 2008 23:50
janek, juz wklejales kiedys ten obrazek, bardzo go lubie i jestem pod wrazeniem, ze to dlugopis.

kasska- tez imponujace 🙂

troche mnie nakreciliscie, wyciagnelam zakurzona teczke i zaczelam przegladac. poza brakiem zabudowania przestrzeni zauważyłam jeszcze jedna rzecz, poniekad zwiazana. zroznicowanie powierzchni. jakos tak strasznie dbalam o to, zeby  nie bylo widac olowka, wyraznych kresek... straszne to. porzyczylam aparat, to moze cos wstawie.
zaluje dwoch kolejnych rzeczy-ze rysowalm na kartach przynoszonych z biura, czyli zapisanych z jednej strony. i drugiej- prob reprodukji witkacego, ktore kiedys tam robilam na dzien patrona. dwie duze prace- 1,5 na jakies 2,5 i jedna ok metra. nie moge tego wziac bo nalezy do szkoly. szkola nawet nie wie, gdzie to jest wiec nie moge pojsc i zrobic sobie foty.
Tak sobie oglądam te wasze prace i powiem,że jestem pod ogromnym wrażeniem.. Śliczne..
Ja sama sporo rysowałam za czasów podstawówki i na początku liceum.. Niestety potem jakoś zabrakło czasu a szkoda bo bardzo to lubiłam.. Poszperam trochę w starym papierzyskach to może znajdę jakąś pracę i wrzucę.. 🙂
To czekamy  😀 Własnie o to chodzi aby prezentować swoje prace, te stare, te nowe, wszystkie.  😀
No dobra kochani.. Odgrzebałam stara teczkę z kilkoma rysunkami które mi się zachowały..
Większość jest wyblaknięta..

Daaaaleko mi do Was i choć dziś już nie rysuję to widzę,że wiele można by poprawić ale jak prace sprzed lat to sprzed lat.. Nie będę ich "podrasowywać" 😉

To zaczynamy

Jedna z moich ulubionych, choć niedokończona





W czasie nudów na lekcji  😎





wisienki



nieudolny portret  😉



wyścigówka



inspirowane Egiptem 😉




Tylko się prosze nie śmiać bo się w sobie zamknę 😉  😁
Dlaczego mamy się śmiać? 😀  Poprostu pokazujesz nam swoje prace 😀
A temu że tu same cudowne prace a moje to ot takie bazgroły 😉
A wcale, że nie :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się