moda, ciuchy etc...

Karutek, oficerski? military?
cieciorka   kocioł bałkański
09 października 2011 21:38
Widziałyście gdzieś ładne marynarki/żakiety? Nieczarne i nie za bardzo oficjalne?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 października 2011 21:57
madmaddie to może...torba brezentowa?
Karutek Jeszcze możesz poszukać pod hasłem "marynarski". Kilka razy trafiłam tego typu płaszcze w ten sposób, ale to rzadsza opcja. Swoją drogą, łoł, ten płaszcz jest niesamowity. 😍
cieciorka, stradivarius. mam granatowa, taka i do chodzenia na codzien, i na imprezę i na egz ją wkładałam. sa b. fajnie skrojone, w kilku kolorach. czaję się jeszcze na beżową, ale jakoś zawsze ważniejsze wydatki mam
Pursat   Абсолют чистой крови
10 października 2011 15:58
Moje gacie już we właściwym rozmiarze. 😉



Nie wiem co robiłam na zdjęciu. 😁
Pursat  🚫 TWÓJ AVATAR 😜

ale jesteś zgrabna, zazdraszczam!
Pursat świetnie. Mi się podoba  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
10 października 2011 16:22
Mi też się podobają! Tylko to zdjęcie jest tak dziwnie zrobione 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
10 października 2011 16:35
niemiłek, Twój też. 😍

Dziękuję! :kwiatek:

Zdjęcie jest do d*py... 🤔 Ale mam tylko to. 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 października 2011 16:41
madmaddie to może...torba brezentowa?

niestety nie 😉 ale podobne
kupiłam torebkę prawie idealną! w końcu 🙂
Pursat fajne te gacie!
Pursat, czemu ty zawsze tak krzywo stoisz?
Pursat   Абсолют чистой крови
10 października 2011 18:47
cavaletti, to pokazuj! 🙂

hanoverka, :kwiatek:

barbor
, nie zawsze. 😉 A o tym zdjęciu pisałam wyżej, że nie wiem co to był za uchwycony moment. 😉
Jakie macie kosmetyczki? Potrzebuję jakiejś w miarę pojemnej, ale nie za dużej. Najlepiej czarnej. Gdzie najlepiej kupić?
A ja szukam kozaków - koniecznie na obcasie, ale dość małym i szerokim, bo będą do codziennego biegania. Muszą być dość krótki, tak do połowy łydki i mieć szeroką cholewę. Mogą mieć styl cowboyski, ale bez przesady 🙂 Jakby ktoś coś fajnego mógł polecić to by było super 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
10 października 2011 22:12
Dzionka, widziałam trochę kowbojskie kozaki w sklepie z butami na złotej, jak bedziesz w okolizy to zajrzyć. ale w zasadzie to idź do wątku butowego :P

Sigma, dzięki, masz może zdjęcie? kiedy kupowałaś?
cieciorka   kocioł bałkański
11 października 2011 11:31
ale brzydkie 🤣
cieciorka, zdjęcie kijowe, przed chwilą telefonem robione. kupowałam w czerwcu, ale u nas cały czas są i przywożą nowe

Ja mam identyczną ale beżową. Jak na marynarkę są na prawdę bardzo tanie i nieźle wyglądają 🙂
Dziewczyny pomóżcie ! Jak nazywa się firma, która ma "kosmiczne" legginsy i koszulki ?
black milk
Dziękuję  :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
11 października 2011 18:17
cieciorka, w Złotych Tarasach w Stradivariusie jest cały wieszak (okrągły) tych marynarek w różnych kolorach. Kosztują 129 zł, super się noszą, kolorów od groma, ale nie radzę często prać- ja mam beżową, kupowałam w czerwcu i prałam ją ze 4 razy od tamtego czasu- w pralce- i się trochę zeszmaciła :/ kolor stracił z intensywności.

Aaa i jak dla mnie numery są delikatnie zawyżone, a najmniejszy to chyba S i nie wiem, czy się w niej nie "utopisz" :/
cieciorka   kocioł bałkański
11 października 2011 23:23
Scottie, Sigma, byłam, mierzyłam- problem z rozmiarówką- to samo było z innymi marynarkami w tym sklepie 🤔
zmieniłam trochę koncepcje mojego przebrania na impreze disco lata 80. Leginsy w czarno - fioletową panterkę, duuża bała i opadająca na jedno ramię koszulka i krótka dżinsowa kurtka + białe trampki  😎 Koszulka z ustami The Rolling Stones, która wygląda jak pochlapana farbą w różnych kolorach  😉 Oczywiście do tego makijaż i fryzura. Macie jeszcze jakieś pomysły ?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
12 października 2011 18:36
tulipan, koszulka z zary?  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się