The Voice of Poland

Oglądacie?
Maje już jakieś swoje typy?
Kto wam się podoba z wykonawców?

Ja zwykle nie oglądam tego typu programów, ale ten musiałam. Oczywiście ze względu na Nergala.  😉
Swoją drogą nie znam osoby, która uśmiechałaby się całą twarzą tak jak on. Każdy kawałek jego twarzy wręcz promienieje, kiedy facet się uśmiecha.  Świetnie to wygląda.
No...ale Nergal Nergalem......

Z wykonawców powaliła mnie Ewelina Kordy wykonaniem New York- czy jak to się tam ten utwór nazywał. Słucham tego kilka razy dziennie i nie mogę przestać.
Którzy wykonawcy wam przypasowali?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 września 2011 21:29
oo, wreszcie wątek 🙂
mnie strasznie ciekawiło jak Nergal wypadnie w takim programie 😉

Dominikę Skowron lubię, słuchałam nawet zespołu w którym śpiewała. reszta uczestników w sumie mi zwisa  😀
No nie mogłam i musiałam wątek założyć.  Musiałam. 😉
Ale żeby nie gadać o Nergalu to pokażę jaki utwór mnie rozłożył na łopatki.



Dominika Skowron też fajna, ale chyba zbyt już ukierunkowana. Z jednej strony ok, a z drugiej nielicznej publiczności będzie się podobała, nie?  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 września 2011 21:49
ona ma niesamowity głos 🙂 bardzo intrygujący, wyjątkowy.

o, ten jest jeszcze fajny:

nawet w piosence, którą uwielbiam  😉
Chyba najfajniejszy, jak na razie, muzyczny program 🙂

o, ten jest jeszcze fajny:



Koleś jest super! Szkoda, że jest tak mało rockowych kawałków...

- ten też niezły
Gillian   four letter word
30 września 2011 13:55
tunrida, przecież ona okropnie fałszuje  🤔
Ja tez ogladam! Najlepszy program wokalny, jaki do tej pory byl wyemitowany moim skromnym zdaniem. Jury jest rewelacyjne. Wreszcie nie ma Kuby W.- pseudoznawcy i wypychacza czasu. Jest muzyka, sa glosy. Mam wiele typow i z przyjemnoscia ogladam kolejne odcinki, bo zawsze jest ktos, kto zaskakuje.

Nergal jest rewelacyjny jako juror. W ogole nie rozumiem calego szumu wokol niego. Niektorzy wokalisci podpieraja swoja "sztuke"muzyczna golizna i seksem, on wykorzystuje inne chwyty z ta roznica, ze wchodzac w sklad jury programu taki jak ten potrafi oddzielic swoje poglady od pracy, jaka wykonuje.
Kocham Kayah jako jurorke 😀  😍
Gillian- ja jestem przekonana, że to tak specjalnie.  Dla mnie to nie fałsz, ale celowe zagranie.
A ponieważ ponoć śpiewa gdzieś tam, to nie może chyba fałszować.  😉 Się nie znam, ale tego wykonania muszę posłuchać codziennie, bo jak nie, to łazi za mną i mnie męczy.
Mateusz Krautwurst. Uwielbiam jego głos. Chociaż zdarzają się nieczystości czasem (bynajmniej w fabryce gwiazd jak brał udział to się zdarzały).
Kibicuje mu strasznie mocno  :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
30 września 2011 15:15
Mi się bardzo podobały w ostatnim odcinku Marta Michalska-Uras i Kasia Klimczyk 🙂



Zwróćcie uwagę w tym filmiku, tak jak ktoś poradził w komentarzu, na fragment od 41 do 43 sekundy 🤣
liberian_girl, http://pl.memgenerator.pl/mem-image/bynajmniej-to-nie-przynajmniej-1

Dziękuję za poprawienie, zapamiętam, ale nie dotyczy to tematu. Można takie rzeczy przecież napisać na PW 🙂. Chyba, że miało to być złośliwe, to trzeba publicznie. Ale nie mi oceniać.

@topic:
Marta Michalska-Uras ma bardzo przyjemny głos 🙂
Jak na razie moimi ulubieńcami są Monika Urlik i Filip Sałapa 😉
Babcia mnie prawie krzyżem z domu wygnałajak się przyznałam,że oglądam,ba,że byłam kiedyś na koncercie "tego satanisty" Nergala😀
Dla mnie Behemoth jest nieco ciężkim black metalem. Hm... lubię kapele black metalowe, ale ciut jednak lżejsze w brzmieniu.
Aczkolwiek
Aczkolwiek
Po ostatnich wrzaskach na temat biednego Nergala, zaczęłam częściej słuchać jego kapeli i powiem, że są już kawałki które zaczynają mi się naprawdę podobać. Zwłaszcza z ostatniej płyty.

Ciekawe co tam w dzisiejszym odcinku będzie?  😉 I ciekawa jestem jak będą wyglądały kolejne odcinki, w których trenerzy mają pracować nad wokalistami.
😍 😍 😍 😍JESTEM TOTALNIE ZAKOCHANA W GŁOSIE MAĆKA KTÓRY ŚPIEWAŁ STEVIE'GO WONDER'A - YOU'RE THE SHUNSHINE OF MY LIFE  😍 😍 😍 😍
Dzisiaj ogładałam tylko kawałek, ale podobała mi się Edyta Strzycka, bo bardzo swobodnie zachowywała się na scenie. Michalina Malinowska z kolei zachwyciła mnie ciepłym i miłym głosem 🙂 Przeglądając archiwum programu znalazłam też kolejną ciekawą osobę - Kaję Domińską 😀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
02 października 2011 03:16
Czy gdzieś można obejrzeć wczorajszy odcinek w całości?
Przez ten wątek oglądnęłam wczorajszy odcinek 🙂 I powiem tyle, że Nergal jest tak ciepłym, miłym i sympatycznym satanistą, że niejeden katolik mógłby się od niego uczyć  😁
Fajne jest jury. W sumie gwiazdy, a nie uprawiają gwiazdorstwa.

Dla mnie Behemoth jest nieco ciężkim black metalem. Hm... lubię kapele black metalowe, ale ciut jednak lżejsze w brzmieniu.


To znaczy, że to już nie jest black metal...
Niektórzy twierdzą, że to death metal, inni że black. Czasami coś zaszufladkować jest trudno.
Zu na oficjalnej stronie programu można obejrzeć wszystkie odcinki za darmo  🙂
A za chwilę na tvp2 powtórka 😀
ktos wie gdzie mozna ogladnąc online 6 odcinek w całosci bez limitu itd? :kwiatek:
bo szukam ale jest wszedzie pierwsza cześć tylko:/
Na stronie the voice of poland jest zakladka "wideo" i mozesz sobie ogladac cale odcinki- ja tak robie.
Wow...
Dzisiaj Kaja Domińska i Antek Smykiewicz położyli mnie na łopatki.
Reszta śpiewająca dzisiaj jakoś do mnie nie przemawia.

Ta Kaja faktycznie potrafi człowieka rozkleić. Ma taki przymulony wzrok i słowami wbija się gdzieś do serca. Jakby nieobecna, a boli.  😉 Super
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 listopada 2011 20:26
uwielbiam Nergala za to Iron Maiden  👍

imion nie umiem zapamiętywać to powiem, że Fade into you było cudne.  💘 Ares mi się nie podobał, jak zawsze.
dobry odcinek, lepszy niż tydzień temu  😉
Monika Urlik rozwaliła dzisiaj system, jej wykonania Fear of the dark słuchałam z opadniętą szczęką.
Podobał mi się jeszcze Damian,Ola i ta blondynka od Nergala.
I pojechali z tym "Born to be wild", nie?
Szaleńcy  😀
Super. Super aranżacja. Taka ...wyrachowana...że tak powiem.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 listopada 2011 20:49
wykonanie super  🙂

ta od Supergirl zjechała piosenkę, nie wiem co ona tam robi, w tym programie
Lepszy odcinek bo i Nergal i Asia są bardziej konkretni, wyraziści. I przez to wybrali podopiecznych też wyrazistych. Tak mi się wydaje.
Kaja pokazała się taka bardziej mydlana- co mnie zdziwiło  ( bo że Piasek taki jest to wiadomo) i ich podopieczni też byli tacy troszkę bardziej mydlani i mniej wyraziści.

Wiem, że są wyjątki.
Ale ogólnie tak to widzę jako całość.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 listopada 2011 20:57
ja Piaska w ogóle nie trawię.  😁 jego drużyny też.

Enjoy the Silance
w miarę mi się podobało, aż się zdziwiłam, bo dla mnie istotą tej piosenki jest jej "gładkość" i nie lubię takich wykonań.
ale temu facetowi dałabym coś z Pearl Jam, chyba najlepiej mu w takim repertuarze 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się