Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

o, fajnie się dowiedzieć czegoś nowego 🙂

dzięki  :kwiatek:

ale muszę przyznać, że jestem zaskoczona. widzę wypowiedz Eli, i ta wypowiedz jest bez negowania czegokolwiek, jestem tak pozytywnie zaskoczona, że aż mi się pyś usmiecha  😍
ale muszę przyznać, że jestem zaskoczona. widzę wypowiedz Eli, i ta wypowiedz jest bez negowania czegokolwiek, jestem tak pozytywnie zaskoczona, że aż mi się pyś usmiecha  😍


To fakt. I czyta juz dłuższe posty. Nie ma co, świat się wali  😍
Oddajcie nam prawdziwą Elę  😤
Sądzisz, że ktoś Elę podmienił?  😲

GDZIE JEST ElaPe?  🤔
To na pewno Cyganie! A miała takie śliczne niebieskie oczka.. 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 października 2011 13:24
ale o co się rozchodzi?? No przeca naturalnie że jestem. 🤔 :kwiatek: 💘 😎
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 października 2011 16:14
By Gajara 18
znowu ktoś się prosi o przetaczanie pw .
Skoro sobie życzysz to prosze , może juz dorośnij i skoncz offa chcesz pogadać zapraszam na gg o której ci pasuje podaj godzine na pw i będe .
wiadomosc PW od qniara 
SŁUCHAJ !!
To moje OSTATNIE PW DO CIEBIE !
1 - nie poprosiłam o potwierdzenie - moja sprawa, nie napisałam o tym ,że nie wysyłam paczki pierwsza ,że wysyłam gdy dostanę od drugiego re-voltowicza - tylko dlatego,że ogłoszenie kopiowałam i byłam święcie przekonana ,że skopiowało się to również w ogłoszeniu - mój błąd nie sprawdziłam po prostu się śpieszyłam.
2 - nie jestem PSEUDOHODOWCĄ nie mam zamiaru suki zostawiać samej sobie by doszło do komplikacji - KUŹWA dziewucho o czym Ty w ogóle piszesz? NIE ŻYCZE SOBIE TAKICH TEKSTÓW JAK NAPSIAŁAŚ !!!! Weź O D W A .... się ode mnie i od mojego psa !!!
Moja suka - moja hodowla - moja sprawa!!!
Nie zostawie suki samej w stodole tak jak ty i niech się dzieje wola Boża - otrząśnij się !!!!! Bo tym tekstem już pozamiatałaś sobie ostro !! Mój pies jest takiej nie innej rasy gdzie większość przypadków to CESARKA - wiesz co to znaczy?!?!
Wsadź więc sobie te swoje nędzne rady w kieszonke w spodniach i idź się żal gdzie indziej!

piszesz "nie jestem bezcelna" - a no to Cię zmarwie - JESTEŚ i to DO GRANIC MOŻLIWOŚCI! 

Po moich wypowiedziach z "!!" oraz DRUKOWANYMI chyba możesz sobie zdać sprawę z tego w jakim nastroju teraz jestem????????????

Nie pisz też bzdur ,że ja Ci na PW nie odpisuje bo naprawdę JESTEŚ BEZCZELNA!! Na dodatek kłamiesz tak ,że aż się przykro robi....

Tak więc podsumujmy co by była jasność :

1.NIE ODPISUJE WIĘCEJ NA ŻADNE TWOJE PW!!
2.PACZKĘ WYŚLĘ GDY BĘDĘ WYSYŁAŁA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI JEGO PACZKĘ - nie mam zamairu lecieć na pocztę bo tak - sama się o to prosiłaś , dopisałaś mnie do nieuczciwych ,robisz tam jedną wielką grande - bijesz piane ? OK trudno jeśli już mnei wpisałaś to chociaż niech będzie za co ....
3. RÓNIEŻ PROSZĘ O NIE ZAŚMIECANIE MI SKRZYNKI PW SWOIMI ŻALAMI BO KAŻDĄ WIADOMOŚĆ ZACZNĘ ZGŁASZAĆ JAKO SPAM !!


Nie każdego widać obowiązuje tajemnica PW
a mnie bawi, nie tyle na rv co dzięki niej-obserwowanie reality show-dwa światy, czyli wizerunek osoby na forum, a potem na prawdę 😉 W życiu bym nie pomyślała, że to się może tak różnić
Rozbawiło mnie to:
Gdzie można kupić płyny lub chusteczki do higieny intymnej konia?
Tzn. rzecz sama w sobie - nie. Rozumiem, że ludzie/konie (?) miewają różne potrzeby, ale upodobanie do komplikowania sobie życia i wydawania kasy  🙂
he, he, ale chyba są różne do higieny intymnej jej i jego?
jak płyny Ziaji <czy jak tam to odmienić>

przeciwgrzybiczny, rumiankowy, dla klaczy dojrzalych, dla nastolatków, dla cięzarnych😀😀😀
hmmm , może na punktach krycia powinny być dystrybutory z żelem intymnym ?  😁
sa z kalikiem i to wystarczy raczej ;P
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 października 2011 10:57
Rozbawiło mnie to:
Gdzie można kupić płyny lub chusteczki do higieny intymnej konia?
Tzn. rzecz sama w sobie - nie. Rozumiem, że ludzie/konie (?) miewają różne potrzeby, ale upodobanie do komplikowania sobie życia i wydawania kasy  🙂


Dobre! 🤣 Widze sporą niezagospodarowana niszę dla producentów kosmetyków dla koni
To dla stadnin i punktów kopulacyjnych też się otwiera rynek:
http://www.durex.com/pl-pl/products/lubes/pages/LubesHomepage.aspx
Ale ja nie rozumiem co was dziwi 🤔zok:

Takie środki są:
klik
klik
klik

Kiedyś na punkcie pobierania nasienia w Niemczech widziałam pół półki takich środków stojących. Ale pewnie ci durni Niemcy nie wiedzą co robią, że używają takich bzdur...

ej, wez se idz, porozjezdzaj inne forum, co? :/
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 października 2011 11:06
dobra ale to jest w konkretnym celu - DEZYNFEKCJI celem zapobieżenia roznoszeniu chorów w trakcie krycia/pobierania nasienia, a tu  zapewne pańcia po prostu chce miec konika czystego od stóp do głów
... a tu  zapewne pańcia po prostu chce miec konika czystego od stóp do głów


Raczej od stóp do tego i owego      🙂
ElaPe, mi kiedyś wet kazał u poprzedniego konia właśnie czymś takim dezynfekować puzdro - zbierał mu się tam syf totalny, puzdro puchło - a samo czyszczenie wodą nie dawało rezultatów. Natomiast szampony, których używamy do kąpieli konia nie nadają się do tego, mogą bardzo mocno podrażniać. Jakoś do naszych stref intymnych też używamy specjalnych płynów, o innym ph i innych trochę właściwościach niż mydło.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 października 2011 11:10
no to jasne -  że jadąc od stóp do głów natrafia się na to i owo - które też mus wyczyścic i wypolerować odpowiednio

dea   primum non nocere
13 października 2011 14:52
Ojtam, czepiacie się. Jak nie czyściłam kobyle "podogonia", to odparzyła sobie skórę do krwi :/ teraz raz na jakiś czas przejadę chusteczką do niemowlęcej dupci i jest git. Specjalnych chusteczków nie kupuję 😉
Tamashii:
Moja instruktorka takiego ma i też okropnie długi oraz duży pysk.

O koniu. Jednak wyobraziłam sobie zaraz pysk instruktorki.
majek   zwykle sobie żartuję
14 października 2011 09:29
to mnie dzisiaj bardzo rozbawiło:
Poszukuję stajni w Wawie lub bliskich okolicach, gdzie konie są dobrze traktowane i NIE SĄ wywożone na rzeź, to BARDZO ważne. Oprócz tego taka stajenka musiałaby być chętna do wynajęcia boksu, ale nie dla konia  👀  czy ktoś zna właścicieli takiej stajni którzy byliby chętni nawiązać współpracę ze stowarzyszeniem zajmującym się niesieniem pomocy małym, uszatym stworkom?  :kwiatek: więcej info na priv
eee, calosc niezla, ale dla kogo mialby byc ten boks???
dla teletubisi?
Jak napisałam w tamtym wątku, podejrzewam, że dla Jerzego Urbana.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 października 2011 11:13
Jak napisałam w tamtym wątku, podejrzewam, że dla Jerzego Urbana.


no, chodzi o to żeby go czasem na rzeź nie wywieźli pod nieobecność opiekuna
No tak, to już rozumiem niepokój autorki. 
ElaPe, wygrywa nagrode za tekst dnia 😀 biedny, zagrozony rzeznia urban...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 października 2011 15:31
ElaPe, wygrywa nagrode za tekst dnia 😀 biedny, zagrozony rzeznia urban...


ano biedny, nie dość że łysy, wielkouchy to jeszcze zagrożony rzeźnią 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się