Trenerzy okolice Giżycka

Czy macie kogoś godnego polecenia w tym regionie??  :kwiatek:
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
14 października 2011 07:01
Według mnie jest tylko jedna osoba godna polecenia. Jak chcesz to daj znać na PW
Według mnie jest tylko jedna osoba godna polecenia. Jak chcesz to daj znać na PW

Jaka?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
14 października 2011 10:10
Czy ja nie wyraźnie napisałam?


edit: wyszło nie bardzo grzecznie więc przepraszam.

Nie wiem czy ta osoba życzy sobie reklamy bez jej wiedzy na forum. A ja szanuję czyjąś prywatność dlatego wysyłam Ci PW i proszę o nie publikowanie jego (tak dla jasności, bo już mamy tutaj jedno cytowanie PW na forum).
dragonnia, ja też jestem z tych okolic i też bym prosiła o pw, jeśli można  :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 października 2011 15:01
dragonnia -wiesz,że Cię lubię,prawda? 😉 ale nie przesadzasz? jak może sobie nie życzyć? jeżeli ktoś bierze pieniądze za uczenie ludzi,to musi liczyć się z tym,że ludzie o nim rozmawiają,piszą i oceniają.taka praca,taki zawód.

zawsze denerwowało mnie takie pisanie "wiesz o kogo chodzi", "ten,którego imienia nie wolno wymieniać" i takie tam.... to nie jest sztuka tajemna,więc publiczność nie jest żadną wadą ani potwarzą  😫 🤔
Takie informacje gdzie w  okolicy Giżycka mozna znaleźć dobrego trenera myśle że bardzo sie przyda szczególnie dla osób mieszkających w tej okolicy.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
14 października 2011 18:32
Trenerów to u nas chyba nie znajdziesz, instruktorów to w brud ale z trenerami, w najbliższej okolicy.... oj ciężko. Napisz jakie masz oczekiwania to może ktoś się odezwie (jaka dyscyplina, dojezdny czy ty będziesz dojeżdżać, z twoim koniem czy na jego koniu itp.)
TRATATA ze swoim koniem -chciałabym by trener dojeżdżał. Treningi  skokowe. Właśnie wiem, że u nas ciężko znaleźć kogoś kompetentnego  😵
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
16 października 2011 21:28
Ktoś, oj wiem 😉 Ale mam taką zasadę, że bez wiedzy właściciela i zgody nie podaję komórki, adresu i również nie nie piszę na forum, na którym nie jest ów osoba zarejestrowana. Odbieraj PW
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
17 października 2011 08:55
Dobra, to podaję

To Katarzyna Szpilewicz, mieszka koło Giżycka.
Fajnie, tylko jak się z nia skonatktować?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
17 października 2011 13:57
Przeze mnie na PW 🙂

Masz już wysłane


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się