Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 października 2011 16:04
Może dlatego że wasze posty się wzajemnie wykluczają 🤔 liberian_girl piszesz że żeby zostać psychoanalitykiem trzeba być psychiatrą lub psychologiem natomiast szepcik pisze że wcale nie ma takiej konieczności.
Ale dodałam też nawias:  (wchodzą w grę jeszcze chyba socjolodzy i pedagodzy, ale nie dam ściąć głowy). 
Aż z ciekawości sprawdziłam  w googelkach  😀

"Psychoanalityk
Najbardziej popularnym wśród specjalistów z zakresu psychologii i tego typu problemów jest psychoanalityk. Może on posiadać wykształcenie psychologiczne lub też psychiatryczne. Bywa również, że jest on osobą, która wcześniej przed zrobieniem specjalizacji z psychoanalizy ukończył studia pedagogiczne lub socjologiczne. Po ukończonych studiach na jednym z wyżej wymienionych kierunków udaje się na specjalistyczny kurs z psychoanalizy, gdzie uczy się różnych rodzajów psychoanalizy, jaką można zastosować."

Po prostu posiadamy różne informacje  na ten sam temat  :kwiatek:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 października 2011 00:37
Po prostu posiadamy różne informacje  na ten sam temat
O to mi właśnie chodziło 😉
Co to za koń i jeździec z nowej reklamy Alior Banku? Ktoś coś wie?
Asia Pawlak, a koń nie wiem
W serialu "Rezydencja" co to za stajnia i koń Fred?  👀
[quote author=liberian_girl link=topic=20.msg1152419#msg1152419 date=1318116554]
Ale dodałam też nawias:  (wchodzą w grę jeszcze chyba socjolodzy i pedagodzy, ale nie dam ściąć głowy). 
Aż z ciekawości sprawdziłam  w googelkach  😀

"Psychoanalityk
Najbardziej popularnym wśród specjalistów z zakresu psychologii i tego typu problemów jest psychoanalityk. Może on posiadać wykształcenie psychologiczne lub też psychiatryczne. Bywa również, że jest on osobą, która wcześniej przed zrobieniem specjalizacji z psychoanalizy ukończył studia pedagogiczne lub socjologiczne. Po ukończonych studiach na jednym z wyżej wymienionych kierunków udaje się na specjalistyczny kurs z psychoanalizy, gdzie uczy się różnych rodzajów psychoanalizy, jaką można zastosować."

Po prostu posiadamy różne informacje  na ten sam temat  :kwiatek:
[/quote]


a skąd konkretnie te informacje? z jakiej strony? średnio wiarygodnie wygląda ta informacja
tak się składa, że ja jestem na psychologii, i się trochę orientuję w temacie, całkiem możliwe, że lepiej niż pierwsza lepsza strona w googlach
Nie wiedziałam, w jakim wątku napisać, więc może po prostu moderator przeniesie gdzie trzeba xD Hmm. Mam takie wątpliwości. Jak reaguje ołów i cyna  z kwasami solnym, azotowym V i siarkowym VI stężonymi i rozcieńczonymi?
mam filmik, który trwa niecałe dwie minuty, chciałabym mieć tylko kilka sekund ze środka. Jak to zrobić?

Jakie są objawy wstrząśnienia mózgu?
a skąd konkretnie te informacje? z jakiej strony? średnio wiarygodnie wygląda ta informacja
tak się składa, że ja jestem na psychologii, i się trochę orientuję w temacie, całkiem możliwe, że lepiej niż pierwsza lepsza strona w googlach

Nikt nigdzie nie podważył Twojej wiedzy, niepotrzebnie się unosisz 🙂

Proszę, źródło http://psychoanaliza-spa.pl/
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 października 2011 21:12
Wstrząśnienie mózgu może się objawiac wymiotami, sennością, kłopotami z równowagą, nie pamiętaniem zdarzenia ewentualnie dnia czy kilku dni wstecz, kłopotami z orientacją przestrzenną, silnym bólem głowy, utratą przytomności, czasem lekkim oderwaniem od rzeczywistości, brakiem koncentracji.
[quote author=liberian_girl link=topic=20.msg1153177#msg1153177 date=1318190930]
a skąd konkretnie te informacje? z jakiej strony? średnio wiarygodnie wygląda ta informacja
tak się składa, że ja jestem na psychologii, i się trochę orientuję w temacie, całkiem możliwe, że lepiej niż pierwsza lepsza strona w googlach

Nikt nigdzie nie podważył Twojej wiedzy, niepotrzebnie się unosisz 🙂

Proszę, źródło http://psychoanaliza-spa.pl/
[/quote]

średnio mi owa stronka wygląda 😉
w każdym razie, problem nawet ostatnio ktoś poruszał na zajęciach przy wykładowcy, i od niego słyszałam, że w celu zrobienia kursu z psychoanalizy nie trzeba mieć ukończonej psychologii, zależy to już od kryteriów rekrutacji
Co to za koń i jeździec z nowej reklamy Alior Banku? Ktoś coś wie?

Asia na Down Boyu
ash   Sukces jest koloru blond....
10 października 2011 13:28
Gdzie w Warszawie najlepiej oddać laptopa do naprawy???
Są w Lublinie jakieś fajne ciuchlandy? xD
Asia Pawlak, a koń nie wiem

Asia na Down Boyu

dziękuję :kwiatek:

Edit: poprawiłam cytat
[quote author=Sigma link=topic=20.msg1152656#msg1152656 date=1318160455]
Asia Pawlak, a koń nie wiem
[/quot[quote author=espana link=topic=20.msg1153548#msg1153548 date=1318246395]
Asia na Down Boyu
e]
dziękuję :kwiatek:
[/quote]
a co to za stajnia?
ovca   Per aspera donikąd
11 października 2011 14:47
Stado Ogierów Książ
Przez przypadek coś nacisnęłam i mam na volcie ogromne litery. Jak to cofnąć?
ctrl+0 (zero)?
powinno pomóc 🙂
Dziękuję. 🙇
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
11 października 2011 19:34
flygirl, wduś Ctrl i przekręć rolką - powinno powrócić do normalnego rozmiaru.
flygirl, wduś Ctrl i przekręć rolką - powinno powrócić do normalnego rozmiaru.

Skąd ludzie wiedzą takie rzeczy?
ovca dziękować  :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
12 października 2011 15:31
Mój kolega z roku siedzi na widowni jako statysta na tej reklamie i biega po uczelni z laptopem, pokazując wszystkim po kolei  😁
koniec  🚫
jak kliknę ignora u kogoś, to przestanę też dostawać pw od tej osoby?
calore, nie. mozesz to osobno ustawic.
Witam.. dość długo mnie nurtuje jedno pytanie więc postanowiłam się tu zapytać. Może ktoś się orientuje.
A więc.
Czy mając roztępy można chodzić na solarium?
Zrobiły mi się podczas ciąży na brzuchu i pachwinach.. brzuch mam cały pręgowany. Na początku były takie mocno czerwone, teraz już są koloru skóry.

Chodzić na solarium możesz, czemu nie? Tylko, że rozstępy Ci się nie opalą...
Ja mam rozstępy po wypadku.. tzn miała szytą noge (45 szwów) no i niestety po wewnętrznej stronie uda mam dość widoczne. No i powiem szczerze że mnie solarium pomaga, bo są mniej widoczne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się