Pensjonaty we Wrocławiu

rtk jeśli wyglądają na 14 to okej, ale jak się tak zachowują, to nie do przejścia 😉 Parisa się wczoraj spłoszyła auta Czesiowej  😁 Prawie mi na łeb wlazła, siedzisz mi paczkę dragów ozorowickich, solonych oczywiście
Parisa się spłoszyła?

przepraszam, nie wiedziałam że to możliwe. Ona nie chciała Ci wejść na głowę, ona chciała na rączki 😉
uskuteczniała caple i różne inne elementy ;D Ale wczoraj ogólnie były ciężkie warunki przetrwalne, wiało niemożliwie.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 października 2011 17:11
rtk FOCH!
Equi Nie zgadzam się ! W Magnicach tez można zostawić konia jechać na wczasy na kanary i spać spokojnie 🙂
ok, przepraszam 😉 Zupełnie zapomniałam, że Wrocław ma jeszcze drugą stronę 😉
equi.dream  jeszcze 2 tygodnie i się widzimy 🙂 tylko muszę sobie transport załatwić
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 października 2011 08:51
Zairka- jedyne co mi się w tej stajni nie podoba to rzadkie sprzątanie, ale są tam dwie stajnie mówisz na pewno o stajni p.Chalicza?
Poza tym dziewczyna która miała współdzierżawic wycofała się jakoś przed wczoraj także przeprowadzki nie będzie, a przynajmniej nie teraz, najprędzej na wiosne, a wtedy się zobaczy na jaką stajnie będzie mnie stać i gdzie bd dokładnie mieszkać.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 października 2011 09:48
Wydaje mi sie ze chodzi o stajnie P. Chalicza..

Z kim sie zobacze na Hiponaliach? 👀
ze mna 😀
i ja
i jaaaa
heh, z Ozorowic to będzie ekipa spora 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 października 2011 10:36
ja :P
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 października 2011 11:07
Magnice tez w dużym składzie przyjdą🙂
Nie wiem jeszcze jak Lizawice, ale sie ciesze...nie mogę sie doczekać. Do zobaczenia 💃
Też nie mogę się doczekać🙂 Mam nadzieję, że uda się odnaleźć wszystkich znajomych na miejscu😉
Incognito W zeszłym tygodniu przyszedł do nas koń z Chrzanowa.. lepiej dobrze sie zastanów czy wiesz co robisz.
Ogier 8letni a wygląda jak 25 letni, zchorowany kon... dodatkowo cieżko tam kolkował, z relacji tez juz bym to miejce szrokim łukiem omijała. 🙄


Czy był to może Tryumf od Króla?
Ja będę i  czaje się na te 500 kg paszy 😁
Ja będę i czaje się na te 500 kg paszy 😁


Nie czaj się, to będzie moje  😂 🏇 🏇 🏇
Nie bądź taka, podzielisz się paroma workami? Ja biedna jestem 🙁 😁
Ja też jestem biedna 😀
Dogadamy się 🤣
Jakie polecacie pensjonaty z halami? północna część Wrocławia albo coś z dobrym dojazdem z tamtąd. No i podajcie też ceny i strony int. stajni, z gory dzięki 🙂
oj dziewczyny, przecież to ja biorę paszę  😀iabeł:
equidore przejżyj wątek, o każdej stajni jest po 10 razy 😉


Z kim sie zobacze na Hiponaliach? 👀


Też mam zamiar się pojawić z forumową azhael i Czarnaroza
Myślę, że wszyscy czają się na paszę^^ Bez walki nie oddam:]
Jeśli ewentualnie ktoś by mnie skojarzył to prosze się odzywać:]
niewiem co jest aktualne i co aktualnie polecacie.
ok, przeglądne 😉
zależy czego szukasz oprócz hali, co jeszcze w stajni jest dla Ciebie istotne ?
Vuko ooo, miło 😉 Może ustalmy jakiś rv znak umowny ?  🏇
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 października 2011 16:48
O co chodzi z tą jak mniemam jeździecką imprezą? 🙂
dobrej atmosfery i szybkiego dojazdu! 😀 a tak na serio poki co nic konkretnego, żadne konkretne wymagania. po prostu coś warte polecenia i zobaczenia ! 🙂
equi.dream to jest bardzo dobry pomysł, tylko trzeba pomysleć co by to mogło być. 👀
ja mam forumową koszulkę  😎 ale dobrze by było, żeby jakoś zawrzeć w tym znaku nicki 😉
equidore powiedz jeszcze co dla Ciebie znaczy przystępna cena ?
incognito druga edycja Hipponalii- integracja dolnośląskiego światka jeździeckiego
Koszulkę foremową równiez posiadam, natomiast nie, że tak powiem przy sobie tylko w Nysie:/ No i myślę, że nie każdy posiada taka koszulkę. Może jakiś napis na czole? Taki nie do przeoczenia 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się