Olsztyńscy voltowicze

z tego co pamietam to nie mniej nic po 3 miesiacach a nie wiecej niz po roku.

sillke - czuj sie wywolana do tablicy i pochwal sie zdjeciami 😀
Ircia   Olsztyn Różnowo
02 października 2011 20:18
Witaj Monalisa  😅
Nareszcie dołączyłaś do olsztyńskich i mam nadzieje że mnie pamiętasz ?  😉
Oczywiście Ircia,że pamiętam 😉A co tam u Was słychać?
**alleXandra** no tak, pisałam, ze skoki mam do zaliczenia tylko. Będę jechała w listopadzie.
Zdjęcia z gałkowa  sobota 1.10.2011 Klasy L, P, N , z niedzieli pojawia się na pewno jeszcze w tym tygodniu  www.fotomika.manifo.com
Kto sie wybiera na Hubertusa do Kierzbunia ?
Kto sie wybiera na Hubertusa do Kierzbunia ?

Ja będę w roli widza zapewne.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
04 października 2011 10:04
Kochane Olsztyniaki potrzebuje pilnie pomocy, zresztą nie tylko ja  😵 Stadnina w Budziskach koło Mrągowa robi redukcję stada od dłuższego czasu, ze względu na to, ze nic się nie sprzedaje a 11 odsadów czeka na wolny boks postanowili część koni sprzedać na rzeź. Niestety na czarnej liście jest Be Great (może co niektórzy z Was kojarzą), postanowiłam go kupić ale na dzień dzisiejszy nie stać mnie kompletnie na jego utrzymanie, więc tu ogromna prośba do Was, szukam dla niego dzierżawcy lub mega taniego pensjonatu. Właściciele dają tydzień. Jeśli ktokolwiek z Was był by w stanie pomóc mi lub któremukolwiek z koni z czarnej listy będziemy wdzięczni. :kwiatek:
Podaję numer do kierowniczki stadniny 662742742 p.Ania

Ogromne DZIĘKUJE za dotychczasową pomoc dla **alleXandry** i frytkens  :kwiatek:

A to Bigi


Dzięki, miło mi :-)
Dziewczyny pilna sprawa. Koleżanka potrzebuje nr do kowala z kortowa Zygmunta. Oczywiście na priv 🙂
Freska na pewno wszytsko dobrze się ułoży!!!!!  :kwiatek:
my jesiennie 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
08 października 2011 17:35
zielona33 ale super razem wyglądacie  😜
Angeel, czuję się wywołana do tablicy  😲 aczkolwiek mój tata jest totalnym beztalenciem, a wręcz posiada wybitny antytalent w robieniu zdjęć  😁







sillke, świetne kaloszki  😀
sillke - oj tam, nie przesadzaj, dobrze wygladacie 😀
zielona - piekne zdjecie 😉

To ja sie pochwale wczorajszym Marianem 😉



Nawet skakalismy  🏇 Ale zdjec nie ma, bo juz slonca nie bylo, sa tylko filmiki niekoniecznie nadajace sie do publikacji  😁
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
08 października 2011 22:03
fajne fotki dziewczyny 😍!zazdroszcze wam,że ma wam je kto robić
Hej wszystkim, niedługo w kortowie planują zorganizować kurs doszkalający i odnawiający licencje sędziowskie w skokach więc jak ktoś będzie zainteresowany to zapraszamy. Warunkiem organizacji jest oczywiście odpowiednia ilość zgłoszeń więc proszę się nie zastanawiać tylko się zgłaszać. Więcej info na priv, a zgłoszenia można słać do katedry HKIJ  🏇
Angeel, super fota! dawaj z nią do szmato🙂
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
13 października 2011 20:12
🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
Wszystkim wobec i każdemu z osobna , komu to widzieć nalezy , oznajmujemy ,że dnia 15 pazdziernika 2011 roku o godzinie 12😲0 rozpocznynamy HUBERTUSA . Funny games i gonitwa. Zapraszamy serdecznie na wspaniałą zabawę, na pyszną grochówkę serwowaną przez cudownych , przemiłych Gospodarzy🙂. przyjedźcie, popatrzcie na piękne konie i podziwajcie umiejętności naszych wspaniałych jeźdzców. Zabierzcie rodzinę i znajomych . Zapraszamy wszystkich . I tych małych i tych dzużych . Miłośników koni i tych którzy nie mają pojęcia o tych pięknych stworzeniach . Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy !!!!!  DO MALTANKI
Jak tam po Hubertusie ? Wszyscy juz wytrzezwieli ? 😀


hehe dobre pytanie. a swoją drogą mamy na olsztyńskim kogoś mobilnego chcącego dorywczej pracy jako instruktor (z papierem)?
Fryta - a co za robota i gdzie ? W Jednorozcu ? Moze moj kolega bylby zainteresowany
Freska, Jak tam Bigi? Udało Ci się znaleźć jakieś miejsce dla Niego?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
17 października 2011 10:01
Ola poszło PW


Angeel, nie w Jednorożcu, już tam nie jeździmy. Znajomy szuka kogoś do swojej stajni dorywczo do roboty i zadeklarowałam się mu pomóc w poszukiwaniach. W razie zainteresowania na PW.
Kochani ja mam pytanie do Was, może ktoś będzie zorientowany na chwilę obecną.
Przyjaciółka szuka miejsca w pensjonacie dla swoich dwóch klaczy możliwie jak najbliżej Olsztyna, orientujecie się jak na dzień dzisiejszy to wygląda?
Będę bardzo wdzięczna za informację 🙂
gdzie w Olsztynie znajdę, dobrze wyposażoną pasmanterię? Najlepiej w okolicach Kortowo, Brzeziny, Jaroty... Z góry  :kwiatek:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
22 października 2011 16:53
przy dworcu głównym, dokładnie na przeciwko.
niby nie te okolice, ale tam jest duuuży wybór.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 października 2011 16:56
Idril
Głowy z to nie dam, ale coś mi się kojarzy, że w Centrum H&B widziałam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się