sklepy internetowe

u mnie 2 mce
jak do końca września nie dojdzie poproszę o zwrot kasy

atos niestety też pzeciąga mą cierpliwość
ogromne plusy dla

Dobry-kon.pl - za cierpliwość i bezproblemową zmianę zamówienia wedle mojego nagłego widzimisia. I błyskawiczną przesyłkę :kwiatek:.
Sklep Cwał - świetny kontakt z panem Maćkiem, który poskładał mi ogłowie różnych rozmiarów cierpliwie podając wcześniej wszystkie potrzebne mi wymiary  🙇
Też miałam kłopoty z przesyłką z oksera. Zamówienie złożyłam 3 tygodnie temu. Po 2 tygodniach zaczęłam się niecierpliwić, bo zaznaczyłam przesyłke kurierem, czyli max 2 dni i mam paczke u siebie, więc napisałam do nich maila i dopiero wtedy dowiedziałam sie że zamówione przeze mnie rzeczy nie są dostępne i że w połowie tygodnia mają mieć dostawe po któej NATYCHMIAST wyślą mi paczke. Czekałam kolejny tydzień i napisałam kolejnego maila a w odpowiedzi mi napisali że w dostawie nie było zamówionych przedmiotów. Po tym mailu poprosiłam o anulowanie zamówienia bo ile można czekac...

Za to bardzo polecam sklep Amigo. Jestem ich stałą klientką i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
01 października 2011 21:53
Ja wciąż czekam na przesyłkę z Oksera. Towar zamówiony 2.08  😫 Kontaktowałam się z nimi tydzień temu i mówili, że do piątku mają nadzieję, że towar dotrze. Po raz kolejny okazuje się, że nadzieja matką głupich, bo minął już kolejny piątek, a derki jak nie było tak nie ma  😎
A masz już zapłacone czy za pobraniem zamawiałaś ?
Duży minus dla equitom.pl.
Ostatecznie musiałam anulować zamówienia, gdyż od 31.08 nie było towaru w magazynie.
Ja rozumiem, że nie wszystko musi być dostępne od ręki, ale po to chyba ma się stronę internetową, by móc zaznaczać, co jest na stanie magazynu, a na co można będzie trochę poczekać.
Nie mówiąc o tym, że mamy XXI wiek i wypadałoby poinformować klienta (przynajmniej mailowo) po praktycznie miesiącu oczekiwania, że jednak towaru ciągle nie ma...  😤
okser rzeczywiście ostatnio przegina, złożyłam zamówienie pod koniec czerwca, termin realizacji miałam wyznaczony w połowie lipca, przysyłali mi wszystko na raty do tego dostałam złe ostrogi, a na te, które zamówiłam czekam do dziś  🙄 jutro do nich piszę, że rezygnuję i tak sobie w międzyczasie już kupiłam inne  🤔
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
01 października 2011 22:50
Bella112 zamówiłam za pobraniem. Pisałam wcześniej, że po miesiącu oczekiwania (miało być max 10 dni) otrzymałam towar, ale okazało się, że zły rozmiar. Od razu odesłałam paczkę i czekam kolejny miesiąc, aż dostanę w końcu to co zamawiałam. Najśmieszniejsze jest to, że kupiłam derkę siatkową, więc logiczne, że w tym roku już z niej nie skorzystam  😵. Pewnie, gdyby chodziło o coś innego już dawno domagałabym się zwrotu kosztów, ale za rok pewnie znowu będę szukała derki, więc już poczekam na tę. Może do wiosny okser mi ją wyśle 😉 Wiem jedno, jest to pierwsza i ostatnia rzecz jaką zamówiłam w tym sklepie! Jedynie kontakt z nimi jest idealny. Poza tym jeden wielki minus.
Kurczak, No, ja sobie czekam na przesyłkę "za pobraniem" od lipca..... Napisałam kilka wściekłych maili, ale za chwilę napiszę, żeby już mi nic nie wysyłali, bo rezygnuję. 👿 Co to ma znaczyć do jasnej anielki?! 🤔

Jest jeszcze jakiś sklep tego typu, który ma dużo takich drobnych "pierdółek" jakie ma okser? Żałuję, że mksklep ma tylko kilka firm jeździeckich, bo bym od nich już chyba wszystko zamawiała...
koleżanka ze stajni też zamawiała niedawno z oksera i ma z nimi przeboje :/
a ja głupia zapłaciłam od razu i jeszcze za przesyłkę kurierską, żeby było szybciej...

jak w tym tygodniu jak ostatnio obiecali nie dojdzie, to zaczynam żadać zwrotu
Endurka, ja robię zawsze tak, że płacę z góry, ale... informuję ich, że zapłacę jak będą to już mieli na magazynie i po zapłacie będą mogli mi wysłać. Sprawdza się o tyle, że nie mam zamrożonej kasy.
Natomiast ostatnio mnie rozbawili. W czerwcu (na początku) chciałam od nich zamówić wkładki do strzemion Sprengera. Stwierdzili, że w ciągu tygodnia będą. To powiedziałam, że czekam w takim razie na info i zapłacę jak będą mieli w rękach. W piątek (ten ostatni) zadzwonili i pani radośnie mi zakomunikowała, że już są! Prawie ją śmiechem zabiłam.
Kolejny duży + dla animalia.pl  🏇
Znowu duży plus dla mksklepu i dla Pana Podkowy.
Lubię jak w 24 h zamówione rzeczy są u mnie  :kwiatek:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
08 października 2011 19:58
Czy znacie jakieś polecane zagraniczne sklepy internetowe z siodlami? Najchętniej niemieckie, ale nie tylko? :kwiatek:
Kayra   Kucusiowy wariat :P
09 października 2011 22:12
Czy zamawiał ktoś ze sklepu galloper.pl?
normalnie mnie trafi zaraz. nie dość, że ci z okser.pl nie wysłali mipaczki od miesiąca i 2 tyg to jeszcze ignorują moje maile z ponagleniami i pytaniami!  🤬
normalka...

ale UWAGA -dziś po moim "miłym" mailu do oksera otrzymałam info, że oto SĄ

po 2,5 mca moje ochraniacze nareszcie do nich dotarły i o zgrozo - wysłali je!

ciekawa jestem czy dojdą wkrótce  😎
szkoda, że nie dali info sami, bo akurat jutro siedzę cały dzień w pracy i kuriera na pewno w drzwiach nie powitam...
ogromny + dla sklepu BERGO

co do Oksera to chyba tylko jedna przesyłka doszła do mnie na czas, pozostałe średnio szły 2-3 tygodnie.... ale gnębiłam ich na gg bo maile jakoś pozostawały bez odpowiedzi....
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
10 października 2011 18:13
W sumie tez strasznie dlugo czekam na rzeczy z Oksera. No teraz czekam na derke juz od 29.09. oczywiscie 2011 :P

Mimo mega dlugiego okresu czekania nigdy nie mialam innych problemow, zawsze odpowiadali na maile i generalnie, jak sie zamawia duzo, to mozna fajna znizke zebrac 🙂 Przy jednym zamowianiu mialam tak, ze w sumie jedna rzecz to w ogole za darmo mi wyszla 🙂

Musze przyznac, ze czasem mi to nawet na reke takie "tygodniowe spoznienie" bo wiele razy zdarzylo mi sie cos dodatkowo zamowic.

Chociaz powinni informowac na poczatku, czy na cos trzeba akurat czekac 2 tyg czy nie :/

Teraz zamawiam z Animavetu (dzis zaplacilam) zobaczymy jak dlugo trzeba bedzie czekac.
czy ktoś zamawiał ostatnio pasze z bewet.pl? Jakiś czas temu kompletnie nie dotrzymywali terminów, coś się zmieniło na lepsze?
kocham dobrego konia 😍
giga plusior
A ja muszę dać minus dla atosa.
Otóż jakieś 2 miesiące temu zamówiłam u nich paszę Equi first classic mix. Kontak był bardzo dobry, przesyłka ekspresowa i darmowa. Okazało się, że pasza ta nie jest mi jednak potrzebna i przeleżała sobie grzecznie w paszarce. Teraz chciałam ją podać koniowi, otwieram a tam... mash. Zamiast classic mix przysłali mi classic mash herbs. Wcześniej nie zauważyłam, bo nie przyglądałam się etykiecie. Kurcze, dobrze, że się skapnęłam, bo jak by konio zjadł to na sucho to by jeszcze jakiejś kolki dostał.
Generalnie tragedii nie ma, bo mash też mi w sumie się teraz przyda, a tak kosztował mnie kilkanaście złotych mniej, no ale szanujący sie sklep nie powinien robić takich pomyłek...
A ja muszę dać minus dla atosa.
Otóż jakieś 2 miesiące temu zamówiłam u nich paszę Equi first classic mix. Kontak był bardzo dobry, przesyłka ekspresowa i darmowa. Okazało się, że pasza ta nie jest mi jednak potrzebna i przeleżała sobie grzecznie w paszarce. Teraz chciałam ją podać koniowi, otwieram a tam... mash. Zamiast classic mix przysłali mi classic mash herbs. Wcześniej nie zauważyłam, bo nie przyglądałam się etykiecie. Kurcze, dobrze, że się skapnęłam, bo jak by konio zjadł to na sucho to by jeszcze jakiejś kolki dostał.
Generalnie tragedii nie ma, bo mash też mi w sumie się teraz przyda, a tak kosztował mnie kilkanaście złotych mniej, no ale szanujący sie sklep nie powinien robić takich pomyłek...


Czy Ty czasem nie przesadzasz nieomylna Marianno ?
W każdym (nawet najbardziej) szanującym się sklepie pracują tylko ludzie i Ci ludzie się czasem mylą.

Nie rozumiem minusa dla Atosa.
Szemrana rozumiem, że każdy może się pomylić. Jednak jak wczoraj otworzyłam worek z paszą i prawie nasypałam suchy mesz koniowi do żłobu to się lekko zdenerwowałam. Naszczęście nie karmił akurat stajenny, bo jego by raczej nie tknęło, że to nie jest musli.
Pozatym nie wiem czemu aż tak ostro odebrałaś mojego posta. Napisałam tylko swoją uwagę i tyle. Następnym razem będę poprostu dokładniej sprawdząć, czy w paczce jest napewno to co zamawiałam.
Madzuaa   optymizm przede wszystkim :)
15 października 2011 11:28
animalia.pl +
robakt   Liczy się jutro.
15 października 2011 13:41
konik.com.pl kolejny raz bez żadnych problemów +
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 października 2011 20:14
Ja również daję plusa dla konik.com.pl 🙂
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
17 października 2011 13:35
NIE polecam www.konik.com.pl
Zamówiłam termobuty (specjalnie u nich bo mieli napisane że rozmiar 38 a w innych sklepach już go nie było)
Przyszły 36, nie odbierają telefonow, nie odpowiadają na emaile  grrrrrr 🤬
jak zawsze ogromny plus dla animalia.pl 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się