Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

kłócić się będę, skoro twierdzisz, że się mylę zakładając że umiesz liczyć,cóż.. brawo  😅

koniec offa bo moderacja się skrzywi

co do podlasia, dwa pytania:

1) ktoś wie może jak tam z planami budowy krosu w pieńkach? coś w końcu się ruszy?

2) p. Mickunas wciąż przyjeżdża do ignatek?

margaritka - 4 konie

co do wentylacji - w drugiej stajni jest znacznie lepsza wentylacja niż w tamtej
zresztą przyjedź w weekend np 🙂 zobaczysz

siodlarnia wielka nie jest zgadza się, ale za to jest sucha i ciepła - nie ma wilgoci która tak bardzo niszczy sprzęt skórzany, bez problemu schną derki, czapraki - a to wielki plus dla siodlarni

margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 grudnia 2008 09:09
w weekend to ja jade do Berlina na Hippologice 😀 ale jak beda jakies wolne dni to z checia Was odwiedze ! a kto odszedl? debros, hegon mieszko i ktoo jeszcze?

koniecznie fotki dawaj! jak konie sie czuja?
balito  😉 a konie maja się wyśmienicie, zero stresu właściwie przy transporcie, dwa konie do bukmany zapakowane w 15 min 😉

margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 grudnia 2008 09:38
no i super ! zycze Wam i koniskom milego pobytu tam i czekam n a fotki!
k_cian nie kwestia w tym czy się umie tylko czy się ma na kogo  😂
margaritka a jak się miewa maluch? dawaj jakieś fotki takie słodziaczki miło się ogląda, niedawno jeszcze mój Dymuś był taki malutki a teraz już na nim jeżdżę  😉 czas szybko mija
no tak, no to nie dość że pomyliłam się że umiesz liczyć to jeszcze pomyłka że możesz (i powinnaś) liczyć na siebie  😂 pobiłaś rekord normalnie 😁

i wszystko jasne czemu aż tak liczysz na to że wstawię zdjęcia  🤣

opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2008 10:14
  Dziewczyny koniec  🚫  bo bedę gryźć 😀
Oj k_cian a ty zawsze tylko o sobie i sobie nie chce być niegrzeczna ale nie zawsze wszyscy myślą tylko o tobie  😀 może podlasie nie jest za wielkie no ale ty już nie przesadzaj  😁
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 grudnia 2008 10:19
jakos nie ma komu robic fot😉 m,aly juz po swojej pierwszej rozczyszce i po pierwszej jezdzie bez niego 😉 czekam tylko na te glupie swiadectwo.... dlugo sie u nas czeka na kogos do opisu?
Wiesz tak zgodnie z kolejką i przepisami to ok miesiąca, ale jak się do mnie  uśmiechniesz to może szybciej przyjadę hihi
a powiedz jak mały przeżył rozstanie z mamcią na jazdę  🙂
kabbi no przecież nie ja tu ciągle o sobie a Ty o mnie

skleroza ponoć nie boli więc przypomnę Ci Twoje własne słowa i kto tu o kim myślał - bez względów na rozmiar podlasia 😉

[quote="kabbi"]No k_cian dawaj zdjęcia z treningów z hali ( podobno jest super)  szczególnie nowa stajnia nas interesuje i napisz coś o tych boksach które powstają, w którym to miejscu dokładnie .[/quote]

[quote="kabbi"]a ja nadal czekam na zdjęcia i liczę że zaspokoisz moją ciekawość [/quote]

margaritka - w sprawie fot pogadamy jak uda Ci się mnie na gg złapać (choć od jakiegoś czasu rzeczywiście mało mnie popołudniami przy kompie 😉 )
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
09 grudnia 2008 11:58
witam drim-tim , przyszła kryska na matyska to i ja jestem  🤣
o i masz, pani prezes we własnej osobie  😅
chciałabym polecic bardzo dobrego lekarza weterynarii Sł.Szydłowki na Podlasiu i Mazurach koniarz niesamowity jestem z niego zadowolona pomogl mojemu rumakowi wyjsc z powaznego urazu posiada RTG i bada na zrebnosc.. nie jest drogi, pomaga zwierzakom i ludziom ktorzy maja problemy z gotowka jest wyrozumialy! Godny Polecenia!

zainteresowanych kontaktem z lekarzem udziele w razie potrzeby!


znalazłam w watku http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,199.msg115411.html#quickreply
i powiem ze mnie zmroziło
No to ja jestem w szoku podobnie ja ty sznurko ja bym tego weta do swoich koni nie wzywała i tyle ale każdy robi co uważa... 🙄
morwa   gdyby nie ten balonik...
09 grudnia 2008 15:07
Dziewczyny a co z tym wetem nie tak? Nigdy nie miałam z nim do czynienia, ale wolałabym wiedzieć "na zaś".
Proti   małymi kroczkami...
09 grudnia 2008 15:44
ja również nie znam człowieka. napiszcie coś więcej dziewczyny 😉

fixxxer12  no w końcu się zarejestrowałaś  🏇

zrobiłam wczoraj zdjęcia boksów. jakość jest jaka jest, bo aparat mi gdzieś wcieło i robione kom.
wszystko jest na razie jeszcze w trakcie budowy, ale pomalutku... 😉


Jest już cross w Pieńkach, czy jeszcze nie? Bo widziałam już w kalendarzu zawody WKKW.
kpik   kpik bo kpi?
09 grudnia 2008 16:30
korzystałam z usług tego weta i niestety nie byłam zadowolona - tak to w skrócie powiem
owszem ma przenośne rtg ale jakośc jego jest dośc kiepska - na tyle ze chcąc skonsultować bardzo poważną diagnoze drugi wet nie był w stanie nic powiedzieć na ten temat - ani potwierdzić ani zaprzeczyć, a nie jest z tych co naciągają na własne zdjęcia (potem przy nowych zdjęciach okazało się coś zupełnie innego ...)
miał też kontrowersyjne opinie na temat stromizny kopyta mojego konia ...

może jak prowadzi konia przez dłuższy czas tj zna go to jego diagnozy sa lepsze, w naszym przypadku no ... nie trafił
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 grudnia 2008 17:19
kabbi uśmiechnę się usmieche 😀 tylko ze dopiero wczoraj mi świadectwo wyslali;/ maly bardzo dobrze miał obok „ starsza siostre” która jak tylko usłyszy ze np. wypuszczam po jezdzie na dwor to dzikim galopem do nas biegnie😉 a z reszta pare razy już wyprowadzałam nerwine na pare minut. Powiedz mi proszę co będzie w tym opisie i na czym to polega? Jak u dorosłego konia?

A co do boksow to i ja cykne fotki naszych nowych bo tez była mala dobudowka tzn mamy teraz  17 boksow ( w tym dwa zlaczone dla nerwicy i nathana) bo koni nam przybylo😉
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
09 grudnia 2008 19:00
proti te fotki w ogóle nie pokazują jak to naprawdę wygląda 😉 i pachnie 😉
Proti   małymi kroczkami...
09 grudnia 2008 19:05
no się wie  😎  ale jak ktoś ciekawy, to zawsze może sam w odwiedziny wpaść 😉
k_cian, proti, powiem tylko, ze zazdroszcze takiej stajni. Ze tak niedyskretnie spytam, ile placicie??
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
09 grudnia 2008 19:09
jak powiem, że standardowo klami to chyba nie skłamię co dziewczyny?? 😉
A co oznacza to standardowo, bo to tez troche "zalezy". ??
450 + VAT 22% co daje razem 550 bez złotówki
Na prawde zazdroszcze. 😉 I nie dziwie sie, ze tak szybko podjelyscie decyzje. Ja place sporo wiecej za zdecydowanie gorsze warunki......
Klami ale chyba nie jestes z naszego wojewodztwa co?
sznurka, nie, nie jestem. Od tego niestety wiele zalezy. Pytalam, bo zaintrygowaly mnie niewatpliwie swietne warunki. U nas nawet takiej stajni to ani widu ani slychu. O cenie nie wspominam.
proti moje wyszło tak 😉



jeśli wziąść pod uwagę że wszystko robi człowiek który jest stolarzem, to można sobie wyobrazić dbałość o szczegóły 😉 nie mogę się doczekać drzwi od boksów
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się