Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Może sie nawet spotkamy na czworoboku, na co się wybierasz?

L3 i P2  🙂. Dobrze byłoby aby można było tak jak kiedyś przejechać programy ujeżdżeniowe WKKW. Jak myślicie jakie są szanse ?
Pewnie niewielkie... Tylko dwie by nas było chętnych. Może bliżej sezonu coś wyprosimy.
Rewir
uszy do góry. Postaram się jak najszybciej zacząć odwiedzać Hipo. Popchniemy Cię trochę wyżej  🏇
jestem pewna, że staniemy na wysokości zadania  😀
Poza tym 57% to dobry wynik
pewnie, że dobry zawsze to 2 oczka do III klasy😉
deborah   koń by się uśmiał...
08 grudnia 2008 19:29
to może i ja się powinnam zjawić żeby miał kto ostatnie miejsca zająć 😀
Taaa... to ja tez pojade i zabiore wam radoche z ostatniego miejsca, bo wyskocze z czworoboku.... hehe
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
08 grudnia 2008 21:20
Lena, a może byś na 2 koniach pojechała?
Mi nie wolno, mam na to nawet papierek od lekarza  😀iabeł:
skad info ze nie ma uj 4 stycznia?
moj skoczek tez niezle spisal sie w Ptkach. pierwszy raz w zyciu na czworoboku byl
costam z soboty jeszcze.. z niedzieli jedno dzis..
nie mam czasu sie w obrobke bawic niestety..

[img width=640 height=599][/img]

[img width=640 height=512][/img]

[img width=640 height=506][/img]

[img width=640 height=508][/img]

[img width=640 height=598][/img]

[img width=640 height=512][/img]



[img width=640 height=496][/img]

quaida.. costam twojego jeszcze mam.. jak znajde chwile to podrzuce..
na przyszlosc sie mozna ze mna umawiac i dogadywac co do fot. wprawdzie sie ucze i roznie to wychodzi ale jak sie cos uda ustrzelic to prawa autorskie w ramach wymiany energii mozna jakos uzyskac 😉 szkoda ze hala ciemna.. mily pan 'konkurent' moj mial jednak lepszy sprzet - ciekawam jak mu powychodzily strzaly..
Lena, a może byś na 2 koniach pojechała?
Mi nie wolno, mam na to nawet papierek od lekarza   😀iabeł:


nie ma sprawy Alvikuś, moje wyczyny na zawodach uj nikogo już nie zdziwią 😉
Ponia   Szefowa forever.
09 grudnia 2008 15:57
A kto będzie teraz w weekend na skokach??
Pojawię się w niedzielę na N, C gdyż w sobote mam koło z prawoznawstwa i moge się nie wyrobić.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 grudnia 2008 15:59
Poniuś- bosssko, spróbuję sobie zarezerwować wolną niedzielę i coś tam Ci strzelę, jak się da ;]
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
09 grudnia 2008 18:56
Lenka, więcej wiary!
Kulesław się Pani Sędzinie podobał, całą jesień/zimę sadła - tfu - sił nabiera...
A ciebie zna i lubi. I tęskni za wspólną jazdą  😀iabeł:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 grudnia 2008 19:15
Dokładnie Lena, przesadywujesz!
Przysiądę i poobriabam zdjecia, to może coś wrzucę, choć byłam tylko w sobotę przez pół godzinki, wiec zdjęć mam malutko.
No nieee... Magda! :P Najpierw mi tu GP wstawiasz, a później mnie z przerażeniem na gębie i myślą "skrócę, czy nie?" xD oczywiście nie skróciłam 😉 Masz jeszcze jakieś moje fotki?

Qaida - no właśnie... dopiero niedawno odkryłam, że już bym miała tą trzecią klasę, tyle że jakoś się szczególnie nie zgłaszałam, żeby mi wpisywali na tą karteczkę. Mam wszystkie arkusze z podpisami i wynikami, myślicie że dałoby radę jeszcze mi to wypisać?

EDIT.
To kiedy są następne uj.?
Najpierw rozmawiałam z p. Kardasińskim i pytał się czy jak będą 4 stycznia to przyjadę. Ja niestety nie mogę przyjechać bo wyjeżdżam na sylwestra i wracam dopiero 2. Pewnie więcej osób które byłyby  potencjalnymi zawodnikami tak ma... Potem rozmawiałam z Karoliną i mówiła, że prawdopodobnie będą te 15 lutego bo na te styczniowe będzie za wcześnie.

Rewir, myślę że spokojnie wpiszą Ci III klase, a i tak mają u siebie wyniki wszystkich zawodów więc nie powinno być problemów.
Lenka, więcej wiary!
Kulesław się Pani Sędzinie podobał, całą jesień/zimę sadła - tfu - sił nabiera...
A ciebie zna i lubi. I tęskni za wspólną jazdą  😀iabeł:


Oj tak, szczególnie tęskni za tymi baranami, które mi zaserwował 😉 Ale jak chcesz się pośmiać, nie ma sprawy, mogę się przesiąść z Gluta na Kuleczkę. Może wolty będę robić do przodu, a nie do tyłu.

Czyli następne uj w lutym dopiero? Szkoda, bo już tęsknię za czworobokiem hihi
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 grudnia 2008 12:54
Lena- bo będzie kopas w pupkas, kokietować nie wolno ;p

Przełożyłam basen, więc będę w sobotę od 12.30(?) może do samego końca, w niedzielę myślę podobnie, dlatego jeśli ktoś chce jakieś zdjecia, proszę pisać na pw, mejla, gadu, koma, słać gołębie itp ;]


Ps. Ustrzelone gdzieś w międzyczasie:
Czyżby Don Diego?

Focił ktoś jeszcze Harolda? Żałowałam, że sama nie wzięłam aparatu, ten koń wygląda, jakby wyskoczył z greckiego posągu.
nie wiecie może, czy jest już jakiś wstępny kalendarz skokowy na 2009?
Herraa, marzysz... 😉
Ponia   Szefowa forever.
12 grudnia 2008 21:14
a ja mam wstepny na 2009😉 gdzies znalazłam,chyba na str Skj'tu. Hera jutro wieczorem moge Ci podesłac jak chcesz, bo teraz uciekam do prawoznawstwa,tommorow zaliczenie.
MImo pobytu w szpitalu, zapalenia pluc wtym tyg... Wystartuje w niedzieele.. L i P.  Slychac mnie bedzie po kaszlu napewno.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 grudnia 2008 17:59
Właśnie przeglądałam kalendarz:
http://skj-sopot.pl/kalendarz08pdf.pdf

i nie ma tam słowa o HPP w skokach ( chyba, że już mocno niedowidzę)
Odwołali? nie uwzględnili jeszcze?
bo to nie ten kalendarz ;p
http://www.skj-sopot.pl/kalendarz08_09.pdf
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 grudnia 2008 18:10
Aaa... nie ma to jak być życiową ciotą ;]
Sa jakies listy na jutro w ogole?? Wiadomo czy malo czy duzo koni bedzie??
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
14 grudnia 2008 14:26
Jakieś zdjęcia z dzisiaj wczoraj? 😀
U mnie brak, aparat nie podolal niestety.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 grudnia 2008 16:36
Ja mam parę. Wczoraj z L-P dziś N-C
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się