Howrse gra :)

w ogóle jak ktoś ma to odkupie objęcia od 250 000 - 300 000 Eq.
Poncioch, ja też chętnie przyjmę coś, jeśli coś jeszcze zostało. Jak możesz, to wystaw na sisisax3.
poproszę wszystkich co mają zbędne pkt dorastania na Gestut Lilienhof

:kwiatek: :kwiatek: pilnie potrzebne do wyźrebienia 2 klaczy
jett   success is the best revenge
15 października 2011 09:39
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=23540  bardzo proszę o gratulacje. oczywiście odwdzięczę się  :kwiatek:
dobrze, że przeczytałam tutaj sposób z przechowywaniem pieniędzy, właśnie zaoszczędziłam ponad 100tys eq przy kupowaniu kuponu 🙂 i muszę się pochwalić, że już drugiego mojego konia kupiła osoba nr 1 w rankingu 🙂🙂
Najlepsze jest to, jak ma się ponad 100 koni i te zadania na wędrowne się roobi i roobi :<
moja rozka andaluzyjska osiagnela skromna cene 110 000 equus 😀 😀 😀
oczywiście dalej proszę o gratulacje na rosolowa i Gestut Lilienhof

i o pkt dorastania na Gestut Lilienhof
rumka   niezbadane są wyroki boskie
16 października 2011 10:36
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=928943 - będę wdzięczna za gratulacje  :kwiatek:
nowy prodżekt xD

czy ktoś ma na zbyciu OM ?
jestem w stanie zapłacić na prawdę dużo 🙂
Jak można przerzucić eq na inne konto ?
Chcę kupon kupić za fundusze, więc potrzebuję ich jak najmniej  🤣

:kwiatek:
Kupując konia z innego konta, potem sprzedając odzyskasz kasę
Bardzo proszę o gratulacje http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1192945  :kwiatek:  dla tych którzy wysłali mi gratulacje i ci którzy zostawią wiadomość na priv nawet pustą odpowiem gratulacjami i rozlosuję klepsydrę  kronosa a wyniki  podam na re volta 🙂 taki mały konkursik hehe🙂
Dzisiaj na 5 pokryć ( w tym 2 z RP ) dwie klaczki dały jednorogi - 2 ogiery andaluzyjskie, 1 ogier achał-tekiński  😀 Mogłam dać różdżkę jednak tej achał tekińce...
rumka   niezbadane są wyroki boskie
16 października 2011 21:09
Moje pierwsze krycie jednorożców i mam dwie klaczki holsztyńskie jednorogi  😅 😅 😅
hej laski mam ten sam problem co kolebka, czy któraś z was zgodziłaby się na przerzucenie na jej konto moich eq?
w jeden dzien na rogaczach zarobilam 260 000 (2 klacze i 1 ogier sprzedane 😀)
Jeszcze 2 jednorogi mi sie urodza i bedzie wedrowny🙂
kurczak_wtw, ja mogę. 🙂 na co Ci wystawić konia i za ile?

u mnie już sześć wędrownych 🙂 teraz czekam na 10 dni logowania i będą wszystkie
Bazik dzięki! wystaw na kurczak_wtw za 157 000
Wystawiony
dzięki Bazik, wystawiłam go z powrotem. dzięki tobie kupiłam kupon za 30 eq  🤣
ja wczoraj na kryciu 3 ogierami zarobiłam 150tys 🙂
Musisz mi sprzedać innego konia, tego nie mogę odkupić, bo musi minąć 10 dni odkąd odszedł z mojego konta. Tego możesz oddać/sprzedać jak chcesz, nie jest mi potrzebny 🙂
ok, wystawiłam innego. też w sumie już go nie potrzebuję  😉
Jeszcze jeden róg i bedzie wędrowny i Nyks🙂. Kurcze moja arabka z objęciami była kryta już 8 razy i nie urodziła ani jednego rogacza🙁
Szukam kogoś kto by się zaopiekował moim kontem przez 4 dni od Czwartku do Niedzieli włącznie. Dużo pracy nie ma, standardowo odkarmić, pojechać zawody/przejażdżki/treningi, jakby był czas to pokryc rogi ale nie koniecznie. Jedynie co to ten "ktoś" musi wiedzieć jak opiekowac się końmi po 25 roku życia bo ma dwa które dobijają do 30-tki.
Ale to zleciało.. zaczęłam grać w howrse prawie rok temu.  😵
Ale już dawno przestałam, ale teraz postanowiłam wrócic choć na chwilę 👀
Jak zarobić trochę forsy??  😁
Proszę o gratki, mój nick: Brendy  :kwiatek:
edit: ma ktoś na wymianę/sprzedaż piorun zeusa??
Bazik, wabankowa macie pw 🙂
kończyłam moją pracę i nie pokryłam rożków  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się