Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Fantazja dalej wierzę, że to się cofnie 🙂 Co do szmaty to mam podobne kolory, i na Dziku nie wygląda. Na Twojej faktycznie szał
zdjęcia mam pięknej lamy  😁
wątek zamknięty
Fantazja świetnie wyglądacie, a szmata rzeczywiście szałowa 😀

Ja dziś miałam genialną jazdę, do tego akurat trafiłam na ładną pogodę, więc w ogóle było mega pozytywnie 😜 Arek chodził jak sprężynka całą jazdę, nawet nie wiedziałam, że umiemy się na tyle fajnie zgrać, żeby nie było żadnych większych nieporozumień 🙂 W prawdzie trochę pokasływał, ale mogę mu to wybaczyć, bo trening był raczej męczący. Ja też już padam 😉
wątek zamknięty
Fantazja zdecydowanie wasz kolor!
Baffinka super foty! a jak kobył? odkulał się?
Gajara to kuc Walijski  😉 dziękuję  :kwiatek: może za tydzień będę coś jego miała  😉 to wstawię  :kwiatek:
wątek zamknięty
equi.dream, pomarzyć można 😉
_kate, Atamanka, dziękujemy  :kwiatek:

jutro zawitam do Aro, ale będę rano, pewnie 8-11
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
15 października 2011 19:34
Dzięki za docenienie zdjęć 😁

Zdaję relację z dnia dzisiejszego. Pojechałam do Ontario. Nawet nie wygląda źle, odpasiony, wyczyszczony, nie licząc dredów na grzywie. No i kopyt, które są w stanie wstrząsającym, bo nie były robione od czerwca... 😵 Ciężka rozmowa była, właścicielka stajni wszystko oddaje w ręce sądu. Czyli jeśli dojdzie do komornika i licytacji, wliczając dług i wszystkie koszty, zacznie się od jakiś 3, może 3,5 tysiąca. Jest jeszcze plan, żeby dogadać się z właścicielką obu koni, aby przepisała konie na mnie lub kogoś innego, wtedy za spłacenie długu możemy oba zabrać. Tyle że z nią brak kontaktu, i trzeba to załatwić przed 1 listopada, czyli przed przejściem koni na własność stajni... Jeśli to nie wypali, no to ten komornik, i będziemy się bawić w sądzie. I pewnie będzie się to ciągnęło a ciągnęło... 🙁
Na razie załatwiam kowala, żeby coś zrobił z kopytami, bo to jest masakra. Potem chyba pozostaje czekać na dalsze info... Ehhh 🙁
wątek zamknięty
Lov - piekne zdjecia ! Kurcze, lipa z tymi konmi 🙁 3mam kciuki, zeby udalo sie jakos skontaktowac i dogadac z wlascicielka.
Fantazja - fajnie Gniada wyglada 🙂
Tristia - tam sie uczylam, to byly moje pierwsze kontakty z wyscigowkami. Mi padl kregoslup, kolano,o dziwo wytrzymalo (a mam zerwane wiezadlo i ogolnie problemy). Mialam tylko meeeega zakwasy w lydkach  😁 Ale ogolnie prace wspominam raczej przyjemnie, moze nie liczac dojazdow (tez nie mialam i zreszta nadal nie mam samochodu) i troche niepowaznego pracodawcy :P Ale gdybym miala teraz okazje, to tez bym skorzystala z takiej roboty 😉 To byla dla mnie zdecydowanie fajniejsza robota niz prowadzenie jazd dla rekreacji.
wątek zamknięty
Lov, a nie możesz się dogadać z właścicielką, że zapłacisz jej za długi i bez komornika itp przejmiesz konie? w sumie jej zależy na spłacie długów, Tobie na koniach, po co się bawić w sądy? konie przechodzą na własność stajni i są sprzedawana Tobie bez ceregieli.
wątek zamknięty
Angeel- Zobaczymy jak to będzie, ale fajnie, że mnie "wspierasz" 😉
Chociaż ja to bym mogła i jazdy w rekreacji prowadzic 😉
Praca przy koniach, mimo iż cięższa, jednak daje więcej frajdy niż stanie w sklepie itp.  😎

Wiecie całymi dniam przeglądam siodła i mam dylemat na które się zdecydować  😵
wątek zamknięty
Lov, trzymam kciuki za przejęcie Grubego 🙂 koniecznie daj znać jak sprawa się rozwinie!
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
15 października 2011 19:54
_kate, tak chciałam, ale to nie przejdzie. Żeby konie przeszły na własnośc stajni, potrzebna jest pieczątka sądu. Czyli i tak cały proces ciągnie się papierkowo..
wątek zamknięty
Ja mam kilka zdjęć z zeszłotygodniowej jazdy, niestety jakość nie powala bo wycinane z filmików ( chciałam wstawić film ale mój mobilny internet mógłby nie podołać ;( )




Jestem z niego bardzo dumna bo w przeciągu ostatniego tygodnia trzy razy mój uszat spełniał się jako koń profesor i każdy z jeźdźców zsiadał zadowolony
wątek zamknięty
Hanula fajnie uszatek wygląda, normalnie bym go nie poznała  🙂 taki kompaktowy się zrobił  🙂 🙂 🙂
wątek zamknięty
Hanula, kawał dobrej roboty wsadzony. Muszę Was odwiedzić koniecznie!
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
16 października 2011 16:54
Hanula fajnie zdjęcia🙂😉

wstawiam zdjęcia salinki z dzisiaj


pozdrawiam serdecznie re-voltowiczow🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
_Kate super chłopaki pracują  😀 U nas z biodrem już chyba okej, ale teraz walczymy ze strzałkami  😵 Także z jazd nadal nici  🙄
wątek zamknięty
Dziękuję Slojmie i Krzysiowi za pomoc i za to, że uśmiech nie schodzi mi z twarzy  :kwiatek:

wątek zamknięty
karolinag4 jak miło widzieć was w takim zestawie 🙂  🏇
kłusujecie już coś?
wątek zamknięty
Witamy Rekreantów (po raz pierwszy razem)  😀
Markunio ze swoją nową pancią  🤣
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
16 października 2011 19:57
ententa   gratuluje ! 🙂😉 ładny 🙂 Pierwsze zdjęcie takie słodkie 🙂😉

Latino dziś hasał na padoczku ale miałam zły obiektyw i biegła tylko za mną , bo tak to stał i mnie pilnował ^^ i trudno robić foty jak koń jest za blisko .
tu przeszłam na padok obok to tylko takie uchwyciłam  😀






i teraz foto w którym się zakochałam  😍
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
16 października 2011 20:11
Hanula, super konio! 😀
juliadna, nie dziwię się że się zakochałaś 🙂 tak pięknie patrzyyyy!

a tu moje dzisiejsze, czyli c.d. z obłaskawiania młodego 😉

wątek zamknięty
efka, mega klimatyczne zdjęcie 🙂 Ty masz minę "co ja tu z tobą zrobię??" a on "weź mnie tylko miziaj" 🙂 bardzo mi się podoba 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
16 października 2011 20:28
Efcia dzięki 🙂  A Twój niunio też nie lepszy <3 wielbię go !
wątek zamknięty
Precelek  :kwiatek: To bylo pierwsze wsiadanie od 2 lat, na razie planujemy stępować i przypomnieć sobie co i jak  🙂 Jestem pozytywnie zaskoczona, bo mimo tak długiej przerwy obyło się bez dziwnych akcji, nic nie kombinował  💘
wątek zamknięty
_kate, jaki fajny komplecik macie 😉
zawsze tak mało zdjęć Złotego, domagam się więcej  🤬
my też jutro próbujemy hanowera, mam nadzieję że nam trochę pomoże/ułatwi
a kucyk jak świetnie pracuje i jak super wygląda  😜
wątek zamknięty
juliadna dziękujemy  :kwiatek: Siwy jest cudowny  😍
wątek zamknięty
Cieszę się że się podobamy, bardzo dużo wsadzonej pracy w konia i w siebie ale widać efekty więc jest miło.
_kate ale Ci się kucyk ujeżdża i chyba ciałka trochę nabrał.
efka z każdym Twoim zdjęciem coraz bardziej zazdraszczam Ci tych obłędnych skarpet, normalnie nie trzeba zawijać i jest full profi
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
16 października 2011 20:52
Hanula, hihi niestety ma 3 równe a jedną niedorobioną 😉
wątek zamknięty
Salucha, piękną masz kobyłę !  :kwiatek:
Juliadna, na tym pierwszym zdjęciu to Lolek hopsa jak zajączek  🤣, ostatnie zdjęcie rzeczywiście świetne  😍
Efka, jestem za założeniem fan clubu Krzysia !
wątek zamknięty
efka, Coś oszukujesz, on wygląda na bardzo obłaskawionego już 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.