moda, ciuchy etc...

asos.com i lipsy.co.uk  sprawdz jak dzisiaj przeglądalam sukienki to chyba mi sie pare takich przewineło
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
16 października 2011 18:00
Co opłaca się kupić we Francji?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2011 18:06
Perfumy w fabryce perfum 🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
16 października 2011 18:17
Ale chodzi mi właśnei o coś innego niż perfumy 🙂  :kwiatek:
Dobra, mam zdjęcia tych zakolanówek. I jak to wygląda? Z góry przepraszam za tragiczną jakość zdjęć ale a) wyprowadziłam się na studia i mam tylko to stare lustro w pokoju b) nie zabrałam aparatu i jedyne czym dysponuje to komórka 😉





i same





noen   A story of a fighter of our human race
17 października 2011 18:47
Mia, co Ty za sliczne buty masz? 😍
kolor do mnie nie przemawia Mia   😉
dzeiwczyny znalazłam podobne kozaki do tych Pursatowych z zary
http://www.halens.pl/halens/moda_damska/obuwie/kozaki/kozaki_plaskie/NEXT-Kozaki__m411848.html
Pursat   Абсолют чистой крови
17 października 2011 20:22
kolor do mnie nie przemawia Mia   😉

Lepsze byłyby czarne. 😉

exploited, piękne. 😀
Dziewczyny, kupowała któraś torebki w VintageShop?  🙂  Bo jedna mi się straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie podoba, ale jak mam zapłacić kupę kasy za jakiś plastikowy worek, to lepiej ostudzę swój zapał.
czarne lub ciemny brąz, taka czekolada  😉
Ale nie patrzeć na strój! Ja tak nie byłam ubrana 😉 Założyłam na szybko na to co już miałam na sobie. Zresztą, mój cudowny telefon tak cudownie oddaje kolory, że to woła o pomstę do nieba. One są ciepło karmelkowe 😀

noen, wstawiałam je do wątku o butach, powinny być kilka stron wstecz 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
18 października 2011 00:13
30 października do Łodzi zawita Gok Wan! No nie wierzę, taki stylista na takim zadupiu!! 🏇 🏇 💃 💃 😍

Ale super! Wiesz może jak wygląda ten konkurs, w którym można wygrać stylizację u niego? Rany jak ja bym chciała żeby ktoś taki mnie ubrał  😜
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 października 2011 00:40
Zu, http://www.portlodz.pl/pl-pl/news-and-events/gok_10

Już niestety się konkurs skończył, teraz będą robić przemiany. A efekty będzie można na pokazach w Porcie. Niestety nie będę na Goku. Bo jadę na światówkę do poznania, ale chyba wrócę w niedzielę by zdążyć na Goka 😁
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
18 października 2011 00:58
No właśnie znalazłam  😵 Wysłałam, co mi szkodzi. A szkoda że już po czasie  🙁 .
Kurcze, ja blisko nie mam, ale chyba przybędę...
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 października 2011 17:51
Mia, według mnie zakolanówki całkiem fajne, tylko rzeczywiście zdjęcia padaka -.-

A tu moje, też jasne:
jakoś skracają nogi 🙄
Mia, Świetna długość! Choć fakt, kolorowi czegoś brakuje.... może gdyby zakolanówki były granatowe? Albo przynajmniej jakieś mniej "cieliste" i bardziej "zimne".
Ada, Mnie tam się podobają 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 października 2011 15:09
Zdjęcie robione od dołu więc to może dlatego, jak dla mnie jest ok 😉
Ada, tak, wiem. Może jak wrócę po świętach to zrobię zdjęcia czymś normalnym a nie tym czymś 😀

Sankaritarina muszę się dorobić większej ilość to na pewno będzie łatwiej je łączyć 🙂

Ale co do tych podkolanówek to serio trzeba uważać bo raz, że pogrubiają, dwa faktycznie skracają 😉 Ja bym do płaskich butów nie ubrała no ale to ja ze swoimi spaczeniami 😁
Pursat   Абсолют чистой крови
19 października 2011 18:01
Mi ten kolor nie podchodzi. Nie powiem z czym mi się kojarzy. 😉 Fajne zakolanówki są/były w Lidlu. 😉
Mia Dorób, się dorób! Polecam ciemne i kontrastowe kolory 🙂 Zobaczysz jakie to cieeeepłe w jesienne albo zimowe dni. W zeszłym roku parę razy w grudniu wystąpiłam w krótkiej spódniczce, rajstopach, getrach i zakolanówkach. Było mi cieplej niż w spodniach.

Efekt pogrubiania czy skracania nóg nie jest taki zły i widoczny jeśli ktoś ma ładne i zgrabne nogi. Tego tak nie widać i można wtedy eksperymentować. 🙂
Pursat, ale mówisz o moich? Bo powtarzam po raz kolejny, te zdjęcia w ogóle nie oddają ich barwy. One są o wiele cieplejsze, a kolor bardziej wyrazisty. Niech no ja dorwę coś innego niż ta marchewka, którą robiłam te zdjęcia ;p

Sankaritarina, Ja dopiero zaczynam przygodę ze spódnicami na zimniejsze dni. Na razie, sukcesywnie gromadzę ciepłe rajstopy i jestem zachwycona jak w nich ciepło! Faktycznie cieplej niż w niejednych spodniach 🙂
konwalia, według mnie dwójka. 😉
konwalia, pierwsza albo druga, ja bym wzięła pierwszą 🙂
Druga. Nie podoba mi się wersja z kapturem  😉
Druga mam taką tylko starą bez znaczku adidasa z tyłu i ją kocham.
fioletowa 🙂
noen - wrzucam tutaj bo bardziej pasuje, a może komuś się jeszcze przyda. Jak noszę air maxy  😉 To mój gust, a ja lubię ubierać się po swojemu.












Brakuje dodatków. Do maxów bluzy ubieram rzadko, raczej na koncerty czy jakieś wyjazdy  😉

Jak się pozbędę tych 6kg to może będzie mi mniej wstyd wstawiać swoje zdjęcia  😡 :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się