Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

mialam pare dni temu wypadek i nie moge nic przy koniu robic wiec zaangazowalam narzeczonego, ktory raczej nie lubi ze mna do konia jezdzic. okazalo sie, ze chlopaki super sobie radza sami i jestem w szoku, ze obaj sie tak bardzo starali dzisiaj. pochwale sie zdjeciem albo dwoma🙂



oto prosze panstwa schudniety Addis i chlopak, ktory pierwszy raz lonzuje
(przepraszam za brak polskich znakow)
wątek zamknięty
Abeba moj chłopak by chyba w życiu tak nie zrobił ...szacun dla twojego.


no i dodaje swoją koninkę 😉 na która wsiadłam dzis pierwszy raz po tygodniowej przerwie 😉 i była cudowna

wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
16 października 2011 21:31
epk, wiesz on jest bardzo nieufny i każda nowa osoba musi obłaskawiać go od nowa 😉 i np. to że ja mu zakładam kantarek to nie znaczy że wejdzie ktokolwiek i założy 😉
wątek zamknięty
Hihi, niektóre "dziewczynki" by Ci tego zazdrościły. No wiesz, taki twój twój ogier straszny 😉
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
16 października 2011 21:48
karolinag4- nie ma za co dziękować, bardzo się cieszę, że mogłam pomóc, za tydzień znowu wsiadasz 🙂
wątek zamknięty
slojma, a u was jak? 🙂
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
16 października 2011 22:28
slojma, a u was jak? 🙂
- jeśli pytasz czy wisiadłam na Emi to nie bo było zbyt mało czasu. Wróciłam z terenu po 4 godzinach więc miałam zaledwie 30 min. łącznie z siodłaniem i czyszczeniem, znowu się poprzewieszałam tym razem dużo dłużej wisiałam niż zazwyczaj 😉 Ale za to miałam super teren byłam na górkach w cudownych lasach 😀
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 października 2011 09:28
epk, on zupełnie nie jest straszny, ale jest pewny siebie i analizuje wszystko 😉 także to kto do niego przylazł i po co 😉
wątek zamknięty
efka, no spodziewam sie. :-)
wątek zamknięty


Pozdrawiam 😉
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
17 października 2011 14:19
Hanula, super konio! 😀
juliadna, nie dziwię się że się zakochałaś 🙂 tak pięknie patrzyyyy!

a tu moje dzisiejsze, czyli c.d. z obłaskawiania młodego 😉



sorki, ze kopiuje ze zdjeciem... efka, czy ty siusiasz????😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie zdjec z premedytacja
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 października 2011 15:04
lostak, hahahahahhahahaaa! to się nazywa zrobienie zdjęcia w nieodpowiednim momencie, prawda? 😉
wątek zamknięty
własnie, że w odpowiednim tyle, że Efka wcale nie sikała.
Coś grubszego chyba było
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 października 2011 18:31
szemrana, ale w bryczesach jednak było mega ciężko 😉
wątek zamknięty
ciekawe co jadłaś, że nie zdążyłaś  😁
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 października 2011 18:55
szemrana, cukierki jabłkowe dla konia od Ciebie :P
wątek zamknięty
A ja zupełnie gościnnie w wątku do którego rzadko zaglądam: Na profilu facebook'owym horses.org.pl (profil się nazywa: horses.org.pl) można wygrać bilety do kina na każdy seans w każdym terminie dla 2 osób - niestety nie zagram bo wyjeżdżam  🤔 ale ktoś inny może, polecam!  😉
wątek zamknięty
ja dziś pożyczyłam hanowera, Fantazja chodzi na nim o wiele lepiej

wątek zamknięty
Fantazja, ale podpięłaś go z iście ułańską fantazją, co tak wysoko? A cóż.. nie od kozery cały sabat w hanowerach 😎
wątek zamknięty
Burza, bo nie mam więcej dziurek żeby puścić w dół, szukam hanowera fulla
widocznie hanower sprawdza się 😉
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
17 października 2011 19:49
Rzeczywiście - z fantazją tak dużą, że bliższe prawdy jest stwierdzenie, że Fantazja bez nachrapnika chodzi o wiele lepiej.  😉
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
17 października 2011 19:50
huzarova dziekuje🙂😉) dopiero niedawno dostrzegałam że mój konik jest śliczny🙂😉)) ale bardzo ją kocham😀d
wątek zamknięty
Baffinka to macie stado nieszczęść...  🙁 trzymam kciuki za powrót do zdrowia!  :kwiatek:
Fantazja dziękuję! mało zdjęć, bo mi się kiepsko jeździło, jakoś nie mieliśmy mięty do siebie. Specjalnie dla Ciebie:
[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/IMG_3267_6.jpg?t=1318874853[img]

[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/IMG_3305_8.jpg?t=1318874859[/img]

[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/IMG_3295_7.jpg?t=1318874865[/img]
jakieś ustępowania
[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/IMG_3313_9.jpg?t=1318874981[/img]
ale ogólnie to mieliśmy takie podejście do siebie  😉
[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/IMG_3315.jpg?t=1318875838[/img]
dla nas hanower jest jedynym słusznym rozwiązaniem. Bardzo rzadko go zmieniam, czasami w dzień zawodów nakładam mu kombinowany, bo wiadomo- zmiana i koń inaczej chodzi przez parę dni  😉 ale potem robi się średni. A na hanowerze ma równą tendencję. Poczekaj parę dni, pierwsze dni sa zawsze super  😉
A to maleństwo w swoich pierwszych ustępowaniach. Wiem, że ja się ciskam, ale mi zadem zostawał.
[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/IMG_3668_5.jpg?t=1318876199[/img]

Hanula no trochę się ujeżdża  😉 ten galop to jego ostatni bastion- jak on padnie, to życie przed nami. Naturalnie galopuje całkiem całkiem, ale pod siodłem  🙄 no dramacik. Dumna z niego jestem, bo mam wrażenie, że on ma serce do mnie  😡 i ma niesamowicie fajną głowę  😉 a ciałka to mu nigdy nie brakowało  😉 jak zaczęłam na niego wsiadać te parę miesiecy temu, to wszyscy liczyli, że schudnie. Nadaremno  😀
wątek zamknięty
Fantazja, bo to cob? 🙂

Nalle, hehe fakt, aż wróciłam zerknąc 😀
wątek zamknięty
Burza, chyba tak, bo to Zwiastuna, on coby nosi
_kate, my mamy ostatnio takie dni, ale dziś było lepiej
Burza, Nalle, a ja nie wiem o czym Wy mówicie  🙄
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
17 października 2011 20:26
Hehe, no to mój Dziad jest wyjątkiem, bo w hanowerze chodzi tragicznie 😎
Raven, jakiego masz pięknego konia  😍  😍  mogę mogę Was odwiedzić przed moim wyjazdem?

No jacha! Jedna z pierwszych Cioć jest zawsze mile widziana 😀
wątek zamknięty
Lov oby udało się uniknąć sądu... Trzymam kciuki jeszcze mocniej. Ontario wróci do Ciebie!  :kwiatek:
Abeba dzielnego masz chłopaka  😀 Wracaj szybko do zdrowia.
wątek zamknięty
malina mow jak wam poszlo!
wątek zamknięty
Misia ogółem dobrze 🙂 Obszerniej masz w PW 🙂
wątek zamknięty
A ja mam trochę zdjęć z Matadorem z niedzieli




no i takie są skutki jak ja dostanę aparat do ręki, mam nadzieję że nikogo nie zgorszę 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.