Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

potrzebuje pomocy!!! Co ja mam chlopowi kupic??!! Z ciuchow raczej nic, on zakochany w samochodach i komputerach... NIE MAM POJECIA co! Zeszlam juz 3 galerie i nic mi do glowy nie przychodzi. Tak samo mamie i siostrze
malaMi chlopowi: Clarkson w wydaniu albumowym: http://www.empik.com/nie-zatrzymasz-mnie-wydanie-albumowe-ksiazka,prod5020076,p

mamie: jakas dobra ksiazke? jak lubi gotowac to Nigella: http://www.empik.com/nigella-ekspresowo-ksiazka,prod4210068,p
jak nie to moze nowego Zafona? Grochole? Kalicińska? Szwaje?Chmielewska? a moze jakis ladny kalendarz na przyszly rok 😉?

a siostra ile ma lat? moze "mamma mie" na dvd ? a jak mlodsza to jest szal na "high school musical" wlasnie...
ja zakupiłam termobieliznę swoim rodzicom
jeszcze zostały 3 prezenty tylko...
mysia dziekuje slicznie  :kwiatek:
Mamie faktycznie kupie ksiazke Grocholi chyba. Bo na gotowanie nie ma czasu, ale moze jednak kupie jej taka i zacznie cos robic, bo czasami lubi eksperymenty.
Siostra ma 25 lat. I nie wiem czy jej nie kupie wlasnie bielizne termalna, bo chce na narty jezdzic.
A dla chlopa.. genialna ta ksiazka, kupilabym mu, tylko.... tylko on ksiazek nie lubi  🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 grudnia 2008 12:13
No to ja już mam kilka prezentów kupionych dla rodzinki

Siostrzenice - 3 książki HSM 3 [mają świra na pkt tego filmu =/], po czekoladzie i jeden film dvd na spółkę
Mama - exclusive zestaw z olejkami eterycznymi do kąpieli i innymi akcesoriami i dvd 'Brzydula Betty', bo lubi ten serial 😉
Tata - Kartę kilkudziesięcio gigową do gps'u, kalendarz bo sobie takowy zażyczył i jeszcze perfumy.
Siostrzeniec - mam w planach naciągnąć mamę na prezent dla niego. W smyku widziałam fajne zestawy z samochodami albo jakiś zestaw narzędzi do zabawy 😉
Prezenty mam w większości kupione 🙂
dla mamy i taty - bilety do teatru 🙂 - bo mam ten sam problem że wszystko mają i nie wiem co kupić...
dla siostry i szwagra - komplety książek, które im na 100% przypadną do gustu 🙂
a poza tym jakieś drobiazgi typu butelka wina, kosmetyk (kulki do kąpieli), słodycze dla dzieci zaprzyjaźnionych itp 🙂
małaMi jak chłop lubi gry komputerowe to koniecznie Fallout 3 http://fallout.bethsoft.com/pol/home/home.php
ja jak na razie mam:
mama-Historia Piękna i Historia Brzydoty w podwójnym wydaniu empikowym
ciocia-zestaw truskawkowy z Body Shop'u
babcia-myślałam o ramce elektronicznej
cała reszta czeka na przypływ weny 🤣
Ja póki co mam dla trzech osób:

mama - drewniana szkatułka na biżuterię (z lustrem), duża, wreszcie pomieści wszystkie swoje rzeczy w jednym miejscu; do niej włożę naszyjnik z kamieni i broszkę

brat - maszynka do polerowania butów + pasty do butów, podkładki pod szklanki robione metodą decoupage do jego nowego mieszkania

bratanek (4 miesiące 😀 ) - książka z rymowankami z Kubusiem Puchatkiem, niech się dziecko rozwija  😉 
brat - maszynka do polerowania butów + pasty do butów



A można jakiegoś linka do maszynek do polerowania butów ?  😜

Bo to supeeeer musi byc
[quote author=Fajrant^^ link=topic=94.msg112682#msg112682 date=1228502894]
A można jakiegoś linka do maszynek do polerowania butów ?   😜
[/quote]

Model stacjonarny:



Model mobilny:



Wersja mini zelektryfikowana:


kujka   new better life mode: on
05 grudnia 2008 20:33
Edit
mój mąż zażyczył sobie pod choinkę dziecko 🙄
natomiast ojcu kupiłam książki z empiku 'tom kultury', a mamie jeszcze nie wiem. mężowi w sumie też nie.
To ja Chyba Wybiorę model mobilny ;]

  Chociaż - Czarno -  to widzę :P

ale ta z linku moony jest bajeczna ^^
Dla wszystkich nie mających pomysłu na prezent...
jeśli macie kogoś kto lubi Coelho to w Empiku pojawiły się naprawdę śliczne kalendarze na rok 2009, ładnie wydane, z sentencjami z różnych jego książek na każdy dzień 😉
Piękne!
a ja grzecznie z nudow zrobiłam mase solna i bede robic tegoroczne ozdoby na choinke potem namowie sis przed sam wigilia na upieczeni ciastków na choinkezey zapachniało swietami
kpik   kpik bo kpi?
09 grudnia 2008 18:54
ja planuje mamie kupić kubek do parzenia herbaty taki w kwiaty troce rusycystyczny, podobał jej się na wystawie, tylko mam nadzieje ze nie zdąży go sobie kupić ... bede mogła sprawdzić i pobiec do sklepu dopiero jak przyjade do bstoku ;/
jeśli kupi sobie to może mi to plany pokrzyżować troche ...
CeraŁ   dużo dużo zmian..
09 grudnia 2008 18:57
kpik  moja mama też taki chce 😀 Ale już mi na wstępie powiedziała że ONA GO NIE KUPI :P czyt jakaś aluzja hehe 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 grudnia 2008 19:29
Moja mama sobie łyżwy zażyczyła. A ja dla niej prezent już mam. No i jak spytałam do czego jej te łyżwy będą potrzebne skoro ma swoje stare figurowki starego typu [skórzane] i że je założy raz na ruski rok, a na lodowisku mogą jej wypozyczyć za 6 zeta.
No i co? Od razu foch, krzyki, awantura i płacz [doslownie poryczała się], że ona wiele nie żąda i że to nie jest drogie.  😲
No ale przecież porządne, nie jakies szmelcowate łyżwy, kosztują już ponad 200 zł. A kupowac szmelcu nie zamierzam bo nie warto. No i jak wytłumaczyć mamie, że kasy nie ma na takie coś, a jej jedynym argumentem jest obraza majestatu i ciągle powtarzana kwestia 'bo jej te z wypożyczalni nie leżą i nie są dopasowane do nogi jeżdżącego'  🙄

I nawet nie wiem co na to wszystko powiedzieć. No i to, że się poryczała...  🙇
Notarialna bardzo subtelna chyba bylas;]
No ale przecież porządne, nie jakies szmelcowate łyżwy, kosztują już ponad 200 zł.
Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem szmelcowe. Ja swoje kupowałam w Decathlonie za mniej niż 100zł i dobrze mi służą. Coś tego typu: http://www.decathlon.com.pl/PL/-y-wy-figurowe-bia-e-54550398/ (100zł)
Może takie uznasz za "mniej szmelcowe": http://www.decathlon.com.pl/PL/modern-t-54550630/ (140zł)

Skoro wg niej nie są drogie, to w czym problem, czemu sama sobie nie kupi?
Ja nie umiałabym od kogoś, kto nie zarabia na siebie, żądać drogich prezentów.


Proponuję porozmawiać na spokojnie i rzeczowo wytłumaczyć dlaczego jej nie możesz kupić łyżew zamiast jej udowadniać, że nie są jej potrzebne.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 grudnia 2008 21:25
Ja sie jej zapytałam na spokojnie czy zamiast tych łyżew chciałaby coś bardziej praktycznego [planowałam z tatą sprezentować jej dvd], coś co będzie do użycia na co dzień... No wiadomo, o prezentach niespodziankach nie powinno się mówić.
Ale ona odebrała to jako atak w jej stronę i odmawianie jej przyjemności. A myślę, że z dvd byłaby też zadowolona, no ale napaliła się na te łyżwy. I przeżywa teraz.

a ja delikatnie jej zasugerowałam, że może by chciała co innego, ale nie było powiedziane kategoryczne NIE dla łyżew. No tylko ta jej reakcja mnie po prostu zaskoczyła...  😲
Ja już mam większość prezentów załatwionych..

-Braciszek (starszy) dostanie na gwiazdkę i urodziny jednocześnie pulsometr POLAR RS200 bo on na AWFie to mu się chyba przyda.. 🙂
-braciszek młodszy dostanie Simsy bo je uwielbia
-przyszła bratowa kalendarz i książkę kucharską (na nowe mieszkanie 😉 )
-tata piżamę
-zostają babcia, dziadek i mama
Notarialna kup jej w cholere łyzwy i dorzuć herbate malwinke
bedzie ryczec całe swięta;]
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 grudnia 2008 21:50
Sznurka Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. ojciec, który jest w to wtajemniczony odnosi się sceptycznie do tego pomysłu i wolałby coś praktycznego jej kupić...

Ja bym jej dla świętego spokoju kupiła no tylko kasy za dużo by wtedy poszlo ogółem. A z rodzicami nie tylko prezenty mam na głowie. M.in remont mieszkania. No ale się uparła. I przeżywa jak stonka oprysk.
[quote author=małaMi link=topic=94.msg112291#msg112291 date=1228467659]
A dla chlopa.. genialna ta ksiazka, kupilabym mu, tylko.... tylko on ksiazek nie lubi  🙄[/quote]

to niech polubi 😉
a tak na serio, to moze rzeczywiscie gra w takim razie? lubi? zabijaja sie w empiku o fallout'a 3 i o GTA 4 albo 5(a moze 6 😉 )
trzynastka   In love with the ordinary
09 grudnia 2008 22:16
małaMi jeśli interesuje się komputerami, programowaniem, systemami operacyjnymi to nic prostszego 🙂 idziesz do empiku/kolportera i na dział informatyka, kupujesz książkę o danej tematyce i dajesz 🙂

Czytam was i czytam i stwierdzam, że jestem dziwna - uwielbiam kupować prezenty w ostatnim momencie, pewnie to wynika z tego że nie umiem ich trzymać i chować, jak kupie coś fajnego / ładnego to muszę to od razu dać danej osobie bo nie wytrzymam 🙂
jeszcze mi grac zacznie całymi dniami i co  😉
A tak powaznie to nie mam pojecia co mu kupic... do komputera nic nie chce, bo robilam podchody. I badz tu madry...
Dzisiaj kupilam ksiazke dla mamy, dla taty zestaw kosmetykow.

Ninevet a ja uwielbiam miec wczesniej kupione i schowane. Chociaz nieraz mnie korci zeby wczensiej dac komus ten prezent
Ja też wolę kupować w ostatniej chwili (tylko tak bez przesady).
Bo inaczej kupuję coś wcześniej, to sobie leży, a za moment sto innych rzeczy jeszcze wpadnie mi w oko i też bym je chciała sprezentować. I mam dylematy - kupić czy już wystarczy 🙂
Ufff, mam już wszystkie prezenty, ładnie popakowane(spędziałam nad tym pół wczorajszego wieczoru).
Teraz tylko ubierać choinkę i czekać na pierwszą gwiazdkę 😉

Kurczę, lubię święta. Już się jakoś nie mogę doczekać. Pyszności na stole, fajna atmosfera, pachnący i czyściutki domek, choinka. Byle jeszcze troszkę śniegu było...

Porządki świąteczne już u mnie dawno pozaczynane, część już pokończona 😉 Zaraz zaczyna się praca w kuchni którą jakoś wyjątkowo lubię, przygotowywanie świątecznych potraw sprawia mi radość.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się