Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

jest jeszcze jedno miejsce w stajni w cholerznie jak są zainteresowani pisać pw podam nr tel.
Himenez będę tam już w poniedziałek to zdam relację 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
10 października 2011 10:40
STAJNIA NA ZIELONEJ
Przy Konwencie OO. Bonifratrów w Konarach
ZAPRASZA!!!


HUBERTUS 2011
23. października


program imprezy:
8.00- Msza Święta w kaplicy Św. Józefa
9.30- Konkurs skoków 60cm
11.00-Konkurs skoków 80cm z rozgrywką
12.30-Konkurs tatarski- konkurs dla każdegoJ
14.00- Szukany lis
14.30-Konkurs potęgi skoku
15.00- POGOŃ ZA LISEM
16.00- Wszyscy zasiadamy do wspólnej zabawy!

Sędzia główny zawodów: Janusz Wójtowicz

DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW UPOMINKI!

dodatkowe atrakcje: plac zabaw dla dzieci, od rana przejażdżki konne, pyszne jedzenie, zabawa plenerowa, w razie deszczowej pogody, zabawa pod zadaszoną sceną!

Zgłoszenia i informacje:
Dominika Knapik tel. 505898392, gg:5643864
Mail: konie@konary.pl,
Facebook: Stajnia Na Zielonej
Stajnia Na Zielonej przy Konwencie OO. Bonifratrów
Konary 21, Świątniki Górne
Termin ostatecznych zgłoszeń do 21.10.2011

cennik:
wpisowe 20 zł od startu, wypożyczenie konia - skoki 60cm/80cm -25zł, szukany lis, pogoń, potęga skoku -35zł
konkurs tatarski wpisowe 10zł, wypożyczenie konia 15zł
ja na pewno wpadam do Konar w roli widza 🙂
ja też!!
fabapi programy kompletnie dowolne? czyli nie robicie rund? de facto można po prostu 'nabić' sobie % do klas?


dokładnie tak  🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
10 października 2011 22:31
ja na pewno wpadam do Konar w roli widza 🙂


koniecznie!! poza konkursami będzie można co nie co zjeść 🙂 no i mam nadzieję że uda się popołudniu rozkręcić całkiem sympatyczną imprezkę 😀
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
11 października 2011 09:24
ja też postaram sie wpaśc 😀
no i tak w ogóle to gratulacje Doma z okazji 3go miejsca w towarzyskim A kategorii 😅 😅 😅

zdjęcia tu: https://picasaweb.google.com/108729893542602265921 bodajże w czwartej galerii od lewej 🙂, albo w trzeciej?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
12 października 2011 20:01
dzięki Duunia ale w sumie gratulacje należą się dla konia za cierpliwość 😀  ale cieszę się bo rowerek mi się bardzo przyda 😀
a wpadaj koniecznie!!! mam nadzieję że publiczność dopisze 🙂
Wybiera się ktoś na zawody do Facimiecha z pd. Krakowa? (z koniem)
Jaki jest teraz instruktor reakreacji u Szarych? Ja stanęłam na tym jak był Mateusz Rzepa, teraz na stronie patrzę: Mateusz Gargaś  😉 Ktoś wie coś na ten temat? 😉
Dava   kiss kiss bang bang
13 października 2011 10:27
Jaki jest teraz instruktor reakreacji u Szarych? Ja stanęłam na tym jak był Mateusz Rzepa, teraz na stronie patrzę: Mateusz Gargaś  😉 Ktoś wie coś na ten temat? 😉


No już dłuższy czas temu Mateusz G. został instruktorem 🙂 Może zwyczajnie na stronie nie było aktualizacji  🤣
No tak, a ja trochę nie jeździłam...  😕 Dalej są te 4 konie w rekreacji (Moly, Gerda, Gama, Ramzes) jaki jest ten nowy instruktor  🙂 ?
Dava   kiss kiss bang bang
13 października 2011 10:52
Tak, dalej są te konie w rekreacji, choć w planach mają zwiększać ich stawkę  🙂  A jaki jest nowy instruktor (jeśli chodzi o poziom i jakość zajęć) to musisz się sama przekonać, bo nie miałam z Nim jazd  😉 ale ludzie z rekreacji są zadowoleni  🙂
Dzięki 😉 btw Dava, jak nazywa się Twój koń? (bo ty stoisz u Szarych, co nie?)
Wybiera się ktoś na hubertusa w Nielepicach? 22 października w sobotę.
Dla chętnych - zamieściłam program w ogłoszeniach.
Na samą gonitwę raczej nie dotrę, ale na kiermasz z pysznościami mam nadzieję, że tak 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
17 października 2011 14:04
Jeśli będzie ładna pogoda to mam chytry plan wyciągnąć męża z aparatem  😁
To fajnie, jeśli będziesz to uśmiechnę się do ciebie o zdjęcia.
Potrzebuję pomocy.
Jaki pensjonat polecacie na północ Krk?
wylot E7 w kierunku na Wawę, okolice Zielonek.

Odpadają Szarzy, Stary Młyn, Botoja, Hamernia
Any idea? Bo ja mam totalne zaćmienie a niedługo wracam z koniem do krakowa i coś pasuje postanowić.
Mi wpadło do głowy tylko Podskalany, ale ponoc drogo jak na warunki.
Węgrzce? Ale brzydko...

A czemu tam nie chcesz?
Nowakówka  😉 ;P

Do głowy przychodzi jeszcze http://www.konie-niegardow.pl/
Weszłam na stronę  stajni w Podskalanach....Eh! Tereny miażdżą! Cud miód🙂. A namiot cyrkowy bardzo mi się podoba. I całkiem dużo w nim musi być miejsca. Jeździł w nim ktoś?


Ja, praktycznie codziennie 😉 Piachu jest jak na plaży, słupu zabezpieczone, można jeździć w każdą pogodę 😉

Mi wpadło do głowy tylko Podskalany, ale ponoc drogo jak na warunki.
Węgrzce? Ale brzydko...

A czemu tam nie chcesz?


Drogo ? Ja uważam, że bardzo tanio jak na opiekę  😉
Wie ktoś może czy będą jeszcze w tym roku organizowane odznaki w okolicach Krakowa? Nie ukrywam ze najbardziej cieszyłyby mnie w Bolęcinie;p
Wybiera się ktoś na zawody do Facimiecha z pd. Krakowa? (z koniem)


Karolina Skleniarz    - Koń : Aparadżita      - Konkurs : P1 i P4    (zawody regionalne) - KJK Klan Kraków
Grażyna Milewska    - Koń : Łania              - Konkurs : N6          (zawody regionalne) - OJK Pegaz Kraków
Urszula  Milewska    - Koń : Łania              - Konkurs : P4          (zawody regionalne) - OJK Pegaz Kraków
Zuzanna Leśniak      -  Koń : ?                  - Konkurs : N1 i N2  (zawody regionalne) - nz
Natalia Kozaczka      - Koń : Hamit            - Konkurs : ?            (zawody regionalne)  - KJ Facimiech
Karolina Kudełko      - Koń : Sahara          - Konkurs : P2          (zawody regionalne) - KJ Szarża Bolęcin
Jagoda Turczyńska    - Koń : Sunrise Lady  - Konkurs : ?          (zawody towarzyskie) - KJ Facimiech
Magdalena Ryniak    - Koń : Pik Junior        - Konkurs : P1        (zawody towarzyskie) - KJ Facimiech
Anna Bosiacka          - Koń : Cegler            - Konkurs : P1        (zawody towarzyskie) - KJ Facimiech
Edyta Front              - Koń : Sahara            - Konkurs : L2        (zawody towarzyskie)  - nz
Magdalena Piech      - Koń : Merlin            - Konkurs : P7 i P3  (zawody towarzyskie)  - nz
marikaa w Bolęcinie powinna być, ale nie ma jeszcze daty.
Kuurcze, a ja chciałam przybyć do Facimiecha too mi się koń rozchorował buu 🙁
Cześć,
Jeśli ktoś szuka fajnego, niedrogiego miejsca dla konia to jest wolny boks w stajni w Borku Szlacheckim. Właściciel jest niesamowity, bardzo troszczy się o konie. Miesiąc temu wprowadziliśmy jednego konia, teraz drugiego. Jeden z koni był naprawdę w kiepskim stanie po pobycie w Bodzanowie-był chudy, pogryziony i nerwowy, teraz po miesiącu super odżył, uspokoił się i naprawde przyyytył. Pan daje koniom jeść 3 razy dziennie-zgodnie z zaleceniami plus podrzuca im co jakiś czas zielonkę. Konie cały dzień przebywają na padoku (prócz deszczy i upałów). Boksy są sprzątane codziennie. Jest to przydomowa stajnia, nie ma w niej luksusów-ujeżdzalnia trawiasta z kilkoma przeszkodami, tereny-pierwszy raz widzę takie w Krakowie, są miejsca gdzie konie po prostu wymiękają i mają minę "może już przejdźmy do kłusa?". Warunki dla koni są super, zaplecze dla jeźdźców-dobre, ale ja po wizycie w Bodzanowie już wiem, że nie jest istotna hala i wylizana stajnia, skoro koń zamienił się w nerwusa i zapadł w siebie. Także polecam serdecznie informacje szczegółowe proszę priv.
Czy może ktoś z okolic Krakowa ma siodło Daw-Mag Hubert łęk L i zgodziłby się pożyczyć je na kilka godzin do przymiarki, oczywiście zostawiłabym kaucję albo jakiś zastaw 🙂
Jeden z koni był naprawdę w kiepskim stanie po pobycie w Bodzanowie-był chudy, pogryziony i nerwowy, teraz po miesiącu super odżył, uspokoił się i naprawde przyyytył. Pan daje koniom jeść 3 razy dziennie-zgodnie z zaleceniami plus podrzuca im co jakiś czas zielonkę. Konie cały dzień przebywają na padoku (prócz deszczy i upałów). Boksy są sprzątane codziennie. Jest to przydomowa stajnia, nie ma w niej luksusów-ujeżdzalnia trawiasta z kilkoma przeszkodami, tereny-pierwszy raz widzę takie w Krakowie, są miejsca gdzie konie po prostu wymiękają i mają minę "może już przejdźmy do kłusa?". Warunki dla koni są super, zaplecze dla jeźdźców-dobre, ale ja po wizycie w Bodzanowie już wiem, że nie jest istotna hala i wylizana stajnia, skoro koń zamienił się w nerwusa i zapadł w siebie. Także polecam serdecznie informacje szczegółowe proszę priv.


Informacje szczegółowe to ja mogę podać tutaj. Na przykład to że koń przyszedł chudy do Bodzanowa - że wprowadziliście do stada konia zarobaczonego w tym stopniu, że rutynowe jednorazowe podanie środka odrobaczającego nie poskutkowało, a kiedy w końcu wykonaliście badanie kału, długo nie kwapiliście się poinformować o wynikach. Naraziliście nasze konie na chorobę, a nas - właścicieli koni - na dodatkowe koszty w związku z koniecznością ponownego, dwukrotnego odrobaczenia całego stada. (Przynajmniej tyle dobrego, że najwyraźniej dzięki temu odrobaczaniu wasz koń wreszcie przytył.) Koń nie był pogryziony, ani nerwowy, zresztą skoro był taki biedny i "zapadnięty w sobie" to czemu był cały czas użytkowany przez was wierzchowo, skakał, służył małemu dziecku do nauki, brał udział w zawodach i paradach?

W waszej poprzedniej stajni była osoba, która chciała zgłosić właściciela konia do TOZ-u, z Bodzanowa wyprowadziliście się zostawiając za sobą długi i smród, ciekawa jestem, jak długo będziecie mile widziani w Borku Szlacheckim. Nie wróżę długiej przyszłości. Właścicielom pensjonatów radzę się wystrzegać tych państwa.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ja prosilam o zakonczenie tej sprawy na forum. off topic.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się