Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

noen   A story of a fighter of our human race
17 października 2011 21:27
tulipan, okej, dzia :kwiatek:
noen, może i moje się przydadzą. stylizacja bardzo podobna do tulipanowej  😵

noen   A story of a fighter of our human race
17 października 2011 21:35
exploited, Przez Was podobaja mi sie Air Maxy 😜
i prawidłowo 😉
a ja się zastanawiam na co wydać nieprzewidziany przypływ gotówki. kolejne maxy, czy może emu bronte lo/mini (strasznie mnie kręcą !)
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 października 2011 22:13
exploited, maxy! 😀
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
17 października 2011 22:42
http://stylowebutki.pl/products/Neo02-Bootie-Black-PU.html wie ktoś gdzie w sklepie we wrocławiu znajde takie zebym sobie mogła przymierzyć  🤔
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 października 2011 07:24
kurechii- piękne są, nieprawdaż?  😜  szczególnie te beżowe..

A ja swoje maxy wyhaczyłam na licytacji nocnej na allegro i kupiłam za całe 72zł  😁


i ostatnio kliknęłam te:
[img]http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/17/78/02/1817780280[/img]
noen   A story of a fighter of our human race
18 października 2011 07:27
yga, Kozaki zabojcze! 😜 a gdzie kupilas? 🙂 Zrob fotki jak dojda do Ciebie :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 października 2011 07:30
Dziękuję  :kwiatek: Allegro. Mojej mamie tez się tak spodobały że musiałam jej zamówić takie same  😁 już doszły, obfocę się jak wrócę z uczelni. I w czarnych i w brązowych, bo Ci kiedyś obiecałam  👀 brązowe są lepsze  😀
noen   A story of a fighter of our human race
18 października 2011 07:44
yga, okej :kwiatek:
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
18 października 2011 07:56
yga - mi tez beżowe  😍
Scottie   Cicha obserwatorka
18 października 2011 08:04
yga, mam bardzo podobne Kozaki z New Look'a (moje są dłuższe, za kolano). Ależ będą imprezy! 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 października 2011 08:18
Karolina, moje też za kolano jak się wywinie, a osobiście wywiniete podobają mi sie o wiele bardziej  🙂

Jednak tak patrzę i chyba kabla nie mam, więc w czwartek wstawię  :kwiatek:
exploited - widzę podobny gust mamy  😎
Mój dzisiejszy zakup  😉 
Bez obrazy,ale jak dla mnie koszmarki.
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
18 października 2011 15:58
monia - to kalosze  🤔
Zdecydowałam, że chciałabym kupić sznurowane botki z kożuszkiem. Na allegro niby jest ich pełno, ale jakoś kompletnie nie mogę się zdecydować. Kilka stron wcześniej widziałam link do bardzo ładnych, ale płaskich a chyba jednak wolałabym na obcasie lub na koturnie. Może w międzyczasie któraś z Was kupiła takie buty przez allegro i mogłaby podzielić się linkiem? :kwiatek: Wolałabym coś sprawdzonego, żeby nie okazało się, że przyjdą mi buty, które wyglądają 10 razy gorzej niż na zdjęciu...
Pursat   Абсолют чистой крови
18 października 2011 16:50
[quote author=D+A link=topic=8215.msg1160917#msg1160917 date=1318952892]
Zdecydowałam, że chciałabym kupić sznurowane botki z kożuszkiem. Na allegro niby jest ich pełno, ale jakoś kompletnie nie mogę się zdecydować.
[/quote]
To całkiem tak jak ja. Żadne nie przekonują mnie w 100%...
No właśnie dlatego stwierdziłam, że tu poproszę o pomoc i chyba po prostu "spapuguję" 😁
Dziewczyny ja kupiłam takie właśnie. Skórzane, sznurowane, camelowe. Bardzo porządne i wygodne, jednak nie mogę odczytać co to za firma. Kupiłam w obuwniczym zwykłym nie w sieciówce. Postaram się zrobić zdjęcia 😉
Ehh jak w zwykłym obuwniczym to może być ciężko... No chyba, że uda Ci się odczytać firmę i jakoś po tym się trafi😉
http://allegro.pl/hit-2011-2012-modne-botki-ocieplane-i1866289469.html

D+A do mnie w poniedziałek przyszy te, jedyna różnica to taka że futerko jest bardziej żółtawe i mniej puchate niż na tym zdjęciu. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona rozmiarówka sie zgadza są ocieplane od środka futerkiem i bardzo ładne. Tylko o niebo lepiej wyglądają wywinięte niż odwinięte. Sprzedający ma napewno więc rozmiarów bo pytałam.
Michelle bardzo fajne!! Wygodne chociaz?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
19 października 2011 11:31
Michelle- w ccc są po 120zł identyczne, strasznie mi się podobają, ale dysponuje jedynie stówką, więc z chęcią je nabędę  🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 października 2011 12:32
Mój najnowszy zakup . W rzeczywistości wyglądają o niebo lepiej niż na zdjęciu 😉 Obcas jest wyższy i smuklejszy, z profilu podobne są do tych http://www.ccc.eu/#/pl/catalog/product/women/16/2220001410006 😉
Wstawiam zdjęcia moich. Na ostatnim zdjęciu jest ich nazwa, ale nie umiem jej rozczytać.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 października 2011 12:59
hanoverka
Piękne 😀
Hanoverka obstawiam Jarguz  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
19 października 2011 13:07
Michelle, to jest imitacja zamszu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się