Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
09 grudnia 2008 20:03
ja już widziałam same zaszczepki do drzwi hehe 😉
proti dzięki za zdjęcia  😅
A co do weta to lekarz który swoją wypowiedz ze mną zaczyna od krytykowanie wszystkich naszych wetów w tym mojego ulubionego, który prowadzi moją stajnię....to ja wole nie mieć z nim nic wspolnego, ponadto na alergie dla mojego konia podał lek nasercowy .....szok 🙄
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
10 grudnia 2008 06:50
kabbi prosze o odpowiedz😉
Proti zdjęcia ciemne czy nie ma okien?
Tak opis polega na w malowaniu konia na diagram ( zaznaczeniu cielistości, odmian i wicherków,ewentualnie blizn) i oczywiście ocena źrebaka
cześć dziewczyny!
a jak zimą z jakimiś zawodami na Podlasiu? Duuuuużym Podlasiu!!! To tutaj martwy sezon?
kalendarz mówi tak
2008-12-28

KJ BIK GIENIUSZE

ZRH - zaw.reg.hal.

B - skoki

Puchar Zimy i 4 Pór Roku
deborah   koń by się uśmiał...
10 grudnia 2008 08:37
Kcian a dlaczego zmieniłas stajnię?
dla mnie ta trochę mroczna się wydaje 

450 netto to dobra cena na warunki podaskie? u nas to norma
coś ten kalendarz nie za bogaty

fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
10 grudnia 2008 09:24
lepszy niż 5 lat temu 😉
Wawrek ja ci powiem inaczej
Hale są u nas od dwoch lat
do tej pory zawody były tylko w sezonie otwartym
wiec jaki ma byc ten kalendarz?
jak ktos nie ma hali to i tak na halowki raczej sie nie pcha bo nie ma na co dzien jak trenowac
ja tylko tak pytam, bo nie znam sportowego półświatka na Podlasiu, choć mieszkam tu od 6 lat

Ja Ci powiem wawrek to wszystko dlaczego że za dużo pracujesz i za rzadko przyjeżdżasz do nas. Tylko praca, dom, stajnia a na zawody już czasu brakuje  😉 ale to tak jak u mnie hihi
deb czy ja wiem czy taka dobra ta cena.. oczywiście są trochę niższe ale za o wiele gorsze warunki, więc za te jest to naprawdę dobra cena jak na podlasie - tym bardziej że takich stajni nie ma wiele

powiedziałabym że 500 to taka średnia, 450-550 to ciut szersza ale wciąż norma już... z tym ze np stajnia za 450 zł - wybierane i ścielone raz w tygodniu a potem to już działalność własna, konie też raczej samemu się wypuszcza..tam gdzie mnie odwiedziałaś też tyle - a widziałaś jak wyglądał boks, jaka jakość ujeżdżalni itd.. reszta pensjonatów wacha się w tych okolicach i niewielkie są odstępstwa

teraz w sumie płaciłabym w tam gdzie ostatnio byłam z rudym dokładnie co do złotówki tyle samo

i powód - jak już pisałyśmy - całkowicie inne możliwości robienia z koniem czegokolwiek, wożenia pupy jak i szeroko pojętej pracy - za tą samą kasę

w jakim sensie wydaje Ci się mroczna? możesz na pw napisać 😉

zdjęcia z komórki tych drewnianych boksów zrobione były przy jednej bodajrze (lub dwóch) mizernych lampkach, które chwilowo jeszcze tam są - i będą zmienione na całkowicie inne, jaśniejsze
okna są jak najbardziej ale i tak zdjęcia pstryknięte kiedy na dworze było dosłownie czarno - więc i światło dzienne nijak nie mogło wpadać 😉

poza tym - konie i tak cały dzień padokowane, więc nijak nie jest im za ciemno
tak Kabbi, to jeden z powodów niewątpliwie
Proti no to mam nadzieje, ze sie bedzie podobac w Suprasli ;] ja tez mialam plany co do tej stajni, ale nie wyszło :P pozdrawiam i ściskam!
ja sie rok pocieszyłam halą :P a teraz znowu bede 'marznac' ;D

a wydaje mi sie ze cena za hotel w Suprasli naprawde jest jak najbardziej korzystna i niewygurowana ;] a warunki b.fajne ;]

OO! kto sie wybiera do Gieniusz na zawody? Ja mam nadzieje, że wpadne ;] może uda mi sie załatwic moje sprawy przy okazji ;]
Proti   małymi kroczkami...
10 grudnia 2008 15:25
szukam_szczescia  dzięki :kwiatek: narazie bardzo mi się podoba i myślę, że to nie minie 😉


margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
10 grudnia 2008 18:15
Kabbi a jak moj kon w plamy jest? ::P ile takie cos trwa i ile kosztuje?

k_cian ja nie sadze zeby u mnie wstajni byly fatalne warunki ( pisalam o tym w  watku o pensjonatahc) a place 400zl

fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
10 grudnia 2008 21:17
szukam_szczescia fajny Neoś wyrósł, ja go pamiętam jako noworodka, a potem odsadka razem z Browarkiem 😉
na Browara to nawet zdążyłam wsiąść 2 razy, Neo rok młodszy to już nie miałam okazji 😉
margaritka o jakich plamach mówisz  🤔
Trwa niedługo, sam opis to 5 min. a kosztuje 59,40 dokładnie  😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
11 grudnia 2008 14:13
bo do konca mu sie nie wylinialo i tak zostal hihi czyli czekam na swiadectwo i sie do ciebie odzywam 😉 kwtk
margaritka mysle ze przez to ze jest taki kudlaty jest taki slodki ale juz niedlugo da nam wszystkim popalic a w takim tempie jak rosnie to juz niebawem hihi
jak tam Podlasie?
zamarzliscie?
nie 😁
sznurka nie jest tragicznie pomijając ze ja w domku z zapaleniem oskrzeli. Ale już mi się taka pogoda śniła nocami. Jeden terenik został zaliczony w - 10
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
06 stycznia 2009 13:17
oo widzę że zapalenie oskrzeli popularne  😵
jak woda w poidłach nie zamarzła to i jeźdźcy się trzymają  😎
Proti   małymi kroczkami...
06 stycznia 2009 14:58
ja trochę marzne, ale o dziwo wczoraj pomimo, ze do stajni pojechałam wieczorem, nie było mi zimno.
zima jest piękna, jak dla mnie jedyny minus to, że jest ślisko na drogach 🙄
fixxxer12 woda w poidłach nie zamarzła ale ja lekko podupadlam ale jakies 2-3 dni i wracam do swego koniska bo mnie w domku szlak strzela
Proti, mi dwa dni temu rękawica do kupozbieraczki przymarzła... więc stwierdziłam ze chyba jest zimno;]
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 stycznia 2009 17:24
ktos zaintetesowany wizyta equi shopu? prawdopodobnie przyjada do nas do stajni w najblizyszm czasie i moze do kogos po drodze przy okazji by zajechali jak cos to PW
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się