Howrse gra :)

A u mnie dziś dwa rożki na dwa krycia, po najlepszych koniach  🏇
Szaga ja moge  :kwiatek:
wystawiłam do wymiany SP i 2 puszki dla Bazik i wabankowej 🙂
czy mogę liczyć na gratulacje? http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3250  odwdzięczę się tym samym tylko dajcie znać na pw🙂
poproszę o gratulacje na gestut lilienhof
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2011 07:29
Asiaa poszły gratki od Kermitek   :kwiatek:

Ja również proszę o gratulacje na Kermitek  :kwiatek: Niestety mogę na nie odpowiadać tylko do 15 🙁

edit: Cierp1enie nie mogę znaleźć Twojego profilu na howrse :/ wlej linka jak możesz!
CzarownicaSa dziękuję :kwiatek: ode mnie też poszły🙂

Nadal poproszę o gratulacje, brakuje mi niecałe 30 pkt.
z wczorajszego krycia 4 jednorogi na 6 klaczy 😀
Proszę wszystkich o gratulacje na czeszka 🙂

😜
Witam wszystkich spowrotem 😀
dzisiaj moje 800 dni na howrse.com  😅
i nie zapomniałam pokryć rożki 🙂
i ciułam kupony na RO jak będzie promocja (o ile w ogóle będzie) 🙂
Hej! Niedawno zaczęłam spowrotem grać w howrse.com, jednak angielska wersja mi bardziej podpasowała.
może mi jednak ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi zielonymi gwiazdkami? bo tego jeszcze nie ogarnęłam...
W potencjale genetycznym masz poszczególne wrodzone wartości każdej umiejętności. Jeśli jakaś dobiegnie do 100 (nie umiejętności, a potencjał genetyczny) wtedy koń dostaje zieloną gwiazdkę. Następne gwiazdki w danej umiejętności dostaje się co kolejnych 10 punktów u potomstwa naszego konia, jeśli rośnie mu potencjał.
Witam, mam do konto w grze, na które już niestety nie mam czasu :

Staż 174 dni
Kupony:  10+2

1 552 906 Equus 
Punkty Karmy : 8

Punkty dorastania : 71

Przedmioty z CR :
Chmurka
x 10
Różdżka Płodności
x 9
Laury Dafne
x 5
Konik Morski
x 5
Czarna Orchidea
x 3
Złote Ostrogi
x 3
Powiew Eola
x 2
Zwój Plutona
x 2
Strzała Artemidy
x 2
Krew Meduzy
x 1
Róg Obfitości
x 1
Klepsydra Kronosa
x 1
Łzy Afrodyty
x 1
Puszka Pandory
x 1
Woda Młodości
x 1
Złote Jabłko
x 1
Promień Heliosa
x 1
Siodło Posejdona
x2

Pożywienie :

Jabłko 3361

Rzepa 326

Mieszanka kaloryczna 22

Mieszanka energetyczna x21

Ekwipunek :
Uzda MF  x5
Siodło MG x3
4 podkowy FG x1
4 podkowy FK x1
Siodło MK x1
Towarzysze :
Kot x1
Jaskółka x2
Wiewiórka x1
Owca x1

Konie : 57 koni

kuce z świetnej hodowli , kilka starych koni, za ktore niebawem bedzie mozna zgarnac kupony

Wiekszosc kucy posiada kamienie i objecia morfeusza

UWAGA! Na koncie również są JEDNOROGI

Wędrowne konie : Lojalny, Fortuna, Pionier

PW od razu z propozycja ceny 🙂
A ja jestem wkurzona 👿 i to jeszcze jak! naprawdę chciałam wygrać tego Jedeit i postarałam sie jak mogłam, nawt wstałam o czwartej rano bo wtedy zaczyna się nowy dzień, jak weszłam na grę to jeszcze nie miałam wszystkich koni wędrownych, za jakąś chwilę juz sie pojawiły i byłam 11 tóra zdobyła wszystkie, a zamiast Jedeit dostałam Rubina, i wyszło że przede mną było 77 osób 🤔wirek: . Ja sprawdzałam najpierw było 10, ja byłam 11 a wyszło jak wyszło, kurcze to jakieś ustawianie jest 👿 Do głowy mi nie przyszło o tej godzinie żeby robić skan strony gdzie pisało że jestem 11. 
A ja jestem wkurzona 👿 i to jeszcze jak! naprawdę chciałam wygrać tego Jedeit i postarałam sie jak mogłam, nawt wstałam o czwartej rano bo wtedy zaczyna się nowy dzień, jak weszłam na grę to jeszcze nie miałam wszystkich koni wędrownych, za jakąś chwilę juz sie pojawiły i byłam 11 tóra zdobyła wszystkie, a zamiast Jedeit dostałam Rubina, i wyszło że przede mną było 77 osób 🤔wirek: . Ja sprawdzałam najpierw było 10, ja byłam 11 a wyszło jak wyszło, kurcze to jakieś ustawianie jest 👿 Do głowy mi nie przyszło o tej godzinie żeby robić skan strony gdzie pisało że jestem 11. 


niefajnie :/ naprawdę lipa jakas totallna. jak zobaczylam ile rogów trzeba otworzyc, zeby w efekcie miec jadeita to stwierdzilam ze nie bede nawet próbowac, bo się zwyczajnie nie opłaca:/

pogadalam z dziewczyną na .com, i nie dosc ze mi wystawia smiesznie tanio krycia najlepszym hano, to jeszcze za 4 tys eqq sprzedala mi super kobyłke 66 * czysta hano, a wystawiona byla za 2 kupony😀 ale dziewczyna zapytala czy nie chce jej kupic duzo taniej, bo mi chetnie pomoze, bo to super ze jestem z PL i jestem taka cute n kind🙂


edit: Cierp1enie nie mogę znaleźć Twojego profilu na howrse :/ wlej linka jak możesz!


tu moje

http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=865435



ehhh z 36 boksów w pensjonacie zostało mi 29 :/
zajeb*****  👿   a jeszcze 8 dni mam bana :/



Watrusia - a co Ty myślałaś, przecież elitka musiała dostac :/ wrrr ta gra schodzi na psy ;/
Cierpienie, jak to, co z boksami się dzieje?

sluchajcie chetnie sie wymienię pktami dorastania, na polskim mam okolo 80 w sumie, a chcialabym na miedzynarodowym, bo moze zaraz mi się uda najlepszego hanowera do kryc splodzic jak dobrze pojdzie😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 października 2011 13:23
Watrusia - a co Ty myślałaś, przecież elitka musiała dostac :/ wrrr ta gra schodzi na psy ;/


Dlatego już prawie nie gram... Teraz wciągnęłam się w grę o pieskach by Esef 😜


Bemyself, zużywają się i trzeba naprawiać, Cierp1enie ma bana więc nie może naprawić na czas i znikają (a raczej niszczą się do końca)
boksy znikają, kiedy ich "zabrudzenie" dojdzie do 100%. normalnie można je czyścić co jakiś czas, ale jak się ma bana to nie bardzo.
a ja dzisiaj wyźrebiłam rożkę i chyba 4 raz się nie udało :/
Misskiedis- jaka gra?? Podasz adres?  🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 października 2011 13:38
Pagotta, gra jeszcze nie jest dostępna dla ogółu (jakis czas temu było o niej pisane w tym wątku), na razie są testy ale zapowiada się zacnie 😍
Już się nie mogę doczekać  😍
To jakim cudem ty w to grasz? 😉
Ja też chcę  👀


Dlatego już prawie nie gram... Teraz wciągnęłam się w grę o pieskach by Esef 😜



ja też gram, a raczej próbuję, bo nie kminię niczego 😀
np jak postarzyć psa
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 października 2011 14:12
Pagotta, był nabór na beta testerów 😀

Cierp1enie, uderzaj na PW, jak wiem to odpowiem 😉 o postarzaniu ci zaraz odpowiem na pw
Też tę grę testuję 🙂 A co do tego konia Jadeit to chyba ma cie rację, elita musi być pierwsza, wiem że to tylko gra ale wkurza to że człowiek się jednak stara a i tak g ma.
Dziewczyny a dużo jest ras?
Oby kilka moich ulubionych było.  😉
Pagotta, poczekaj, jak wejdzie na "rynek" to zobaczysz.

ja z postarzaniem tez mam klopot, szczerze mówiąc. ale wciaga:P

ktos nie ma zbednych pkt dorastania na miedzynarodowym? na polskim mogę oddac
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 października 2011 09:18
Ślicznie proszę o gratulacje na Kermitek, jeszcze brakuje mi tylko 3  😅
Misskiedis nie chcesz mi pomóc troche ogarnąć tej gry by esef ? Bo tego wgl nie ogarniam  😁
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
23 października 2011 12:27
Gratulacje na Gestut Lilienhof bardzo proszę :kwiatek:
Wcześniej Cierp1enie podała nick z małej litery, dlatego nie można było znaleźć 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się