Howrse gra :)

Mysza, poszły gratki  🙂

Ja też poproszę na nick Silveria, może się jeszcze uda 😉

Grr, ludzie są niepoważni. Właśnie dostałam "świetną" ofertę. Gość chce kupić mojego rożka za, zgadnijcie tylko, 900 Equus.  🤔 Nie wiem, czy on niezorientowany, czy sobie żartuje, ale mnie to wkurza. 👿


Edit: Kolejne bzdurne PW przyszło. Jakaś wirtualna stajenka się reklamuje. Myślałam, że to-to już wyginęło...  😵
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 października 2011 16:30
Misskiedis nie chcesz mi pomóc troche ogarnąć tej gry by esef ? Bo tego wgl nie ogarniam  😁


Wbijaj na PW, jak wiem to podpowiem 😉
Dzisiaj nowa promocja "Eliksiry na haloween" 😉 http://www.howrse.pl/operation/potion/

Tylko szkoda jednorogów i pegazów.. będziecie odbierać im rogi i skrzydła ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 października 2011 12:25
Ja się zaczaiłam na ten cały upominek Hestii... kupiłam dwa rożki jeszcze po względnie normalnej cenie(80tys), mam już jeden pazur Boruty, jeszcze jednej puszki Pandory mi brakuje... :/
a ja nie mam zielonego pojecia  o co w tym chodiz😀

na com tego nie ma :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 października 2011 13:35
Hahaha, kupiłam 25letnią rożkę za 500 i kupon, to tak jakbym kupiła ja za 500 eq bo kupon zwróci się jak ją postarzę do 30 lat 😀
a po co ją kupowalas, skro i tak ją zdechniesz😀?

wyjasni mi ktos o co kaman z tymi miksturami?
ale fajne te eliksiry 🙂 coś na zasadzie sałatek 🙂
a ja nie mam zielonego pojecia  o co w tym chodiz😀

na com tego nie ma :/


już jest 🙂 fajnie będzie, trzeba zbierać te fanty i potem możesz je przerabiać na rzeczy z BM/CR 🙂
co już wygrałyście dziewczyny ?
ja mam kamień,dynię i piorun 🙂
i mam już potrzebne robi, pióra i aureole na to co chcę 🙂 jeszcze tylko te mniejsze dostanę za zawody itp i będzie 🙂

i Dunkaa jak chcesz mam krew meduzy na angielskim za wymianę do eliksirów 🙂
użyczy ktoś punktów dorastania na Bitre?
oddam od razu 🙂
czyli tylko otwierajac rogi moge miec podkowy? bo chcialabym jakas dynie, ducha, moze cos jeszcze fajnego 🙁
Bemyself, niestety tak. 🙁
O której najlepiej przysiąść na sprzedażach, żeby złapać coś za niską cenę?
I w ogóle, to do kiedy jest ta promocja?
Ej , noo. Niby na np. uzdę szytą na miarę potrzeba dwóch dowolnych składników i je mam a nie mogę zrobić eliksiru ?  😲
Jasnowata Promocja jest od dzisiaj 😉
do 7 listopada 🙂

ColoursLove a masz wszystko co potrzeba i nie zrobiłaś dzisiaj 3 eliksirów ?  bo można tylko 3 na dzień 🙂
wabankowa tak, nie ruszyłam dzisiaj żadnego eliksiru.. nawet rzep nie mogę zdobyć chociaż tam trzeba dwóch dowolnych składników, bo ciągle pisze że "zdobądź składniki"
a to nie wiem czemu  🙁
a mnie dopiero 30-tego odblokują buu
Jak działa upoiminek Hesti? Czy jak dam rożce to już  zawsze będzie rodziła rogi czy tylko jednorazowo? i czy muszę o tych wyznaczonych porach czy niekoniecznie?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 października 2011 07:02
jednorazowo i o dowolnej porze z tego co pamiętam 😉
Misskiedis dzięki, szkoda że jednorazowo 🙁
jak zdobywacie Krew Mantikory ??
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
25 października 2011 10:54
za dostałam za urodziny źrebaków.
jednorazowo i o dowolnej porze z tego co pamiętam 😉


tylko o 2 godzinach
Cześć 😉
Znów wracam do gry jako Gramka, zaceło mi się nudzić w inetrnecie 🤔
wabankowa tak, nie ruszyłam dzisiaj żadnego eliksiru.. nawet rzep nie mogę zdobyć chociaż tam trzeba dwóch dowolnych składników, bo ciągle pisze że "zdobądź składniki"

a masz dwa takie same składniki?
ja aktualnie zbieram na Zestaw Nyx, 10 diamentów i 50tys eq 🙂 a miałam już 10 punktów dorastania, jak się uda, to jeszcze na prysznic uciułam ;p
ooo calore dziękuję 😀 pomogło
mnie odblokują to jeszcze 5 dni będę miała eliksiry  😂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 października 2011 22:04
Zrobili jakieś "polowanie na łakocie", nawet nie wiecie jak się wystraszyłam jak dostałam cukierkami w monitor bez ostrzeżenia o tej porze 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się