Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

baffinka łaaaaaaaaaaaaał 😍

Lov super wieści! Walcz tam i się nie poddawaj 😉 A kiedy Twój (nasz...?) trener wraca?

milusia o kurcze! Wszechstronnego masz konia 😉 Aż żałuję że nie mam pojęcia o takim sposobie pracy...
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
25 października 2011 18:40
Ramires-ja tez nie mam  😉 to jakos tak samo wychodzi, ale zima jak sie nie da jezdzic sprobuje cos poczytac i pokombinujemy. Marzy mi sie zeby go nauczyc kłasc sie  😀
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
25 października 2011 18:44
milusia, :kwiatek: ale chyba nie ma za co podziwiać, myślę że każdy na moim miejscu by tak postąpił 😉 a teraz będę miała pewność, że nic złego mu się nie stanie 😉 ale Twój rudy za to jak wymiata 😀

Ramires, :kwiatek: a trenejro będzie 2 listopada u nas 🙂

wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
25 października 2011 18:48
Lov-no niestety nie kazdy  🙄
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
25 października 2011 19:02
milusia, no dobra, w końcu sama mam taki przykład.. ale większość 😉

A Gadzinie wróciły lepsze dni. Znów jest masełko, guma w szyi, nawet lepszy niż wcześniej 😍 tylko muszę mu jakieś turbodoładowanie załatwić 😎
wątek zamknięty
Amnestria dzięki bardzo za kopa  😀 przydał się, dotarłam do stajni. Pogoda nie sprzyjała ani troche, wiało jak w kieleckim  😁 Ale wymiziałam babsztyle, gniadą sprawdziłam chwile na lonży jak te jej tyły. Troche jeszcze oszczędza, ale jest dużo lepiej  😀 i troche taka sfoszona jest  😎
Lov dzięki, dzięki  😀 Trzymam mocno kciuki żebyś sprawe z Ontario doprowadziła do końca  😀
_Kate ano znowu, znowu. I to wcale nie jest koniec  😁 dzięki  :kwiatek:
Milusia dziękujemy  :kwiatek: wszystko zasługa Abre. Dla takich fot warto byłó wstać po 5.00  😎
Super Zwiastun wymiata  😀iabeł: Też muszę się powoli brać za naukę dębowania, bo dostałam zadanie domowe  🤣
Ramires  :kwiatek: a co tam u Was?
wątek zamknięty
milusia może nie potrzeba jakiejś gigantycznej wiedzy ale mam wrażenie, że gdybym zaczęła się w to bawić Dukat tylko obdarzyłby mnie swym niepowtarzalnym, odrobinę nieobecnym (żeby nie powiedzieć tępym) wzrokiem i... na tym zakończyłaby się ta przygoda 🙄 😉

A u nas... Obecna atmosfera w stajni, cena boksu oraz mój kompletny brak czasu doszły razem do wniosku że lepiej nam będzie gdzie indziej. Zatem wracamy pod skrzydła ciotki Lov gdzie Duki spędził wakacje. Nie ukrywam - łezka się w oku zakręci bo nie wiem kiedy i czy w ogóle wrócę na Wolę a siedzę tam od... 5 lat?
No ale cóż, mówi się trudno. Niestety przenosiny wiążą się chyba ze zmianą trenera bo nasz aktualny mistrz raczej nie da rady dojeżdżać 🙁
Ciekawe jak to się dalej potoczy...
wątek zamknięty
Baffinka mam nadzieję, że to nie koniec  🙂 trzymam Cię za słowo  😉 😉 😉
wątek zamknięty
Ninevet domagam się koniecznie zdjęć Ogryzka bo strasznie się za nim już stęskniłam!!!
wątek zamknięty
nine to mi było arcymiło Cię poznać  :kwiatek: i dziękuję za przepiękne  😍 foty


baffinka zaje mega prze cudonwe światło i fotyy mają mega klimat  😍  ty nie masz co zazdrościć bo masz sesję wyjechaną w kosmos  :kwiatek:

Fantazja dziękuję ja nie mogę przestać zachwycać się robotą dziewczyn bo cały czas dostaję nowe foty  🤣 a dowód poniżej

Zu  :kwiatek:

Milusia śliczna ruda kulka  😍

tym razem dzieło forumowej Nine  :kwiatek:  :kwiatek:



teraz na liście marzeń została mio sesja zimowa i letnia nad morzem (marzenia może uda się zrealizować w te wakacje o ile oczywiście Pan koń wyrazi chęc wspólpracy na dłuższą wycieczkę 😉 )
wątek zamknięty
Kastorkowa, więcej zdjęć, nie wierzę że to już wszystko 🙂

Arimona, rozumiem, że do domu jedziesz? 🙂 baw się dobrze!

milusia, foto z dębów absolutnie zasługuje na avatar- jednak z niego to jest cukierek nie koń! 🙂

Ej, Nine to Ninevet? 🤔
wątek zamknięty
Precel fotki meeega piękne - to w małym wewnątrzaromerowym "lasku" czy gdzieś dalej? 😉
Lov ale szybko wszystko "się załatwiło" 😉 Zabierasz obydwa konie do siebie?

A ja muszę się pochwalić: mamy minutę kłusa! W listopadzie mamy mieć już 5 minut, więc teraz to już mam nadzieję, że będzie z górki 🙂 Mam nadzieję, że w miarę szybko zacznie wyglądać jak koń, a nie jak siejące postrach trupiszcze 😉





Siwy podczas całej tej minuty w ogóle nie sprawiał wrażenia jakby coś mu dolegało, woził mnie jak chciał 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 października 2011 20:05
Precelku kocham Was 😀  😜  😍
Mo B. dlaczego minutkę , coś się działo ? Przepraszam za głupie pytanie  😡


A unas niestety Kryzys ... ku**e czy nigdy nie można się za długo pocieszyć  😤 Lolek od czwartku kulawy  😵 Dziś był u niego Dr.Golonka, kolano ( to operowane) lekko większe i drugie też coś nie za fajne- na pewno w oby dwóch zaczyna się robić stan zapalny... = 2 razy dziennie po 20 minut dreptania. I plan na najbliższy czas to wyjazd Lolka na kilka dni do Gliwic na zastaw wszystkich badań, prześwietleń i innych ...
wątek zamknięty
Kastorkowa, więcej zdjęć, nie wierzę że to już wszystko 🙂




Burza specjalnie dla ciebie  😀

Kłusik

Portreciki


i na koniec Tap Madl




wątek zamknięty
juliadna Siwy był na miesięcznym chorobowym w klinice cały wrzesień, miał dziurę w ścięgnie. Jeśli wszystko będzie dalej dobrze szło, to w lutym powinniśmy wrócić do normalnych treningów 😉
Niedobrze z tym Waszym kolanem 🙄 Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego, ale chyba nienajlepiej to wygląda 🙁
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
25 października 2011 20:13
Kastorkowa fajne zdjęcia.. nie ma to jak hubertus..
wątek zamknięty
Kastorkowa, ale grzywa, no no! 😀 więcej uśmiechu! śliczne zdjęcia 🙂
wątek zamknięty
Salucha dziękuje 🙂
Burza dziękuje bardzo. A co do grzywy to nawet nie przypominaj bo gdyby Wadim był mój to by już jej nie miał. A tak to muszę zaplatać i zaplatać.
wątek zamknięty
Kastorkowa, ale wiesz... czasem koń się przytrze.. i to tak parszywie, że trzeba uciąć wszystko 😁

Pamiętam 😎
wątek zamknięty
Burza no niestety Z niego jest wredna gadzina i się nie wyciera o nic. No ale chociaż ma najdłuższą grzywę w stajni.

Nie poznałabym Piorka na tym zdjęciu. Teraz to zupełnie inny koń. 😍
wątek zamknięty
Źrebaczek był taki.. 🙂
Oj nie rozumiesz 😁 właśnie, że ten jeden raz się wytrze 😁
wątek zamknięty
juliadna zdrówka dla Siwego!
wątek zamknięty
Kastorkowa, Burza dobrze mówi 😉 W boksie jak nikt nie widzi grzebyk i szybkie przerywanie, a potem wielkie zdziwienie, że koń się wytarł 😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
25 października 2011 20:56
Ramires, jak ja się wyprowadzałam po 7 latach ze Swadzimia, też buczałam że będzie mi źle, a tylko na dobre wyszło 😁 a z Mieciem myślę że się dogadacie 😉 także luz blues!

Mo B., też myślałam, ze to się dżej pociągnie. Chociaż obstawiam, że właścicielka stajni będzie nam problemy robić... Ale jak się zdziwiłam, kiedy rano dostałam list z paszportami.. Drugiego konia bierze pod swoje skrzydła moja koleżanka ze stajni 😉
wątek zamknięty
Ruda77, lubię to! 😀
wątek zamknięty
juliadna w takim razie trzymam kciuki za badania i kolano.

Mo.B super sie prezentujecie i oby tak dalej szłą rekonwalescencja

Precelek zdjęcia cuuudne co jedno to lepsze🙂

Burza wow, nie poznałąbym Piorka!

Lov w takim razie trzymam kciuki za rozwiązanie sprawy🙂

A ja dzisiaj wsiadłąm pierwszy raz na Fundika🙂😉) I myślę, że się polubimy🙂 Troszkę go trzeba jeszcze wychować szczególnie w boksie i podzcas czyszczenia bo myśli, że mu wszystko wolno, al edzisiaj już było lepiej. Na lonży nawet w prawo udało się bez większych kłótni go lonżować. Wsiadłam na stępa i troszke kłusa. Rzeczywiście widac, że siodło i jeźdźca już na grzbiecie miał, więc to jest jakiś plus, jest już w miarę skrętny przynajmniej, a oiza tym to duuż pracy przed nami ale myślę, że powinno  być całkiem przyjemnie, jutro postaram się o jakieś zdjęcia🙂
wątek zamknięty
Burza, dzierżawiłam kiedyś klacz, której właściciel nie pozwalał skrócić grzywy, ale w końcu dopiełam swego 😉
A Piorek nie do poznania 👍
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 października 2011 22:35
Arimona, no cóż wiele radości, bo i wiele zmian (pozytywnych) to przyniosło w moim życiu
milusia meeeega foty!!! piękne! szkoda trochę tego tła "industrialnego" ale i tak rudy wygląda bosko  😜
juliadna trzymam kciuki żeby to nie było coś poważnego  🙄
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
26 października 2011 01:20
Mo B. - kurczę, super z tym kłusem, jakoś czuję dużą sympatię do Twojego siwego zwierza 🙂
Burza - ale drogę przebyliście z Piorunem, bomba - na fotkach prezentujecie się teraz zjawiskowo 😀

Ktoś tu wywołał do tablicy Cynamona odźwiernego? Swoją drogą - ja nie wiem, jak ten koń to robi, ale chyba dużo koksuje po godzinach. Tempo, w jakim się zmienia, naprawdę mnie mocno zastanawia 😀





wątek zamknięty
Busch jaki on piękny 😜
Milusia super fotki, wszechstronna ta twoja Wiewióra 🤣 A zdjęcie całej ekipy "kopytka" musimy zrobić koniecznie!
Kate zapraszam serdecznie. Jak tylko będziesz w tych stronach daj znać.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.