Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

szoszonka, super zmiana 🙂
szoszonka, IMO koń się odpasł, nabrał trochę szyi... i tyle.
Nadal zapadnięty grzbiet, nadal zad w kosmosie...
Dziękuję za opinie. Będziemy się starać poprawić grzbiet i zad 🙂
Koń może ciut lepiej wygląda (choć do ideału to mu jeszcze brakuje), ale uwalony na przodzie i z zadem w stajni dokładnie tak samo jak przed rokiem 🙄
Odważę się i wstawię mojego uszatka.
Pierwsze zdjęcie z 2007 roku z pierwszych jazd pod siodłem.


2008


2009 nasze pierwsze kroki w ujeżdżeniówce


2011 koń w intensywnym treningu ujeżdżeniowym
Moon   #kulistyzajebisty
25 października 2011 20:02
No, no Hanula, nieźle natłukłaś, żeby równo spuchło ;-) Fajno wygląda.

margaritka, poza tym, że koń dalej odbija się za daleko, ja nie widzę wiekszej zmiany O.o
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 października 2011 20:11
moon specjalnie wzielam dwa zdjecia z podobnych skokow i specjalnie wybralam dwa z dalekiego odbicie😉

kazdy ma prawo do swojego zdania😉
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
25 października 2011 20:15
Hanula kawał dobrej roboty odwaliliście🙂😉
Hanula kawał dobrej roboty, gratuluję! Bohun wygląda zjawiskowo!
margaritka, kawał roboty dobrej odwaliłaś, brzuch podkasany, dupsko i szyja lepsze- super 🙂

Hanula, ja widzę tu przede wszystkim na razie zmianę motoryki, ostatnie zdjęcie z 'dupy strony' 😉 ale przy takiej robocie efekty są albo będą szybko, fajnie to wygląda 🙂
Dzięki dziewczyny. Ciężka praca jednak się opłaciła.
Burza masz rację motoryka się znacznie poprawiła. Żałuję że nie mam zdjęć w pozycji zootechnicznej z początków bo wtedy najlepiej byłoby widać czy się coś zmieniło. Mnie najbardziej cieszy mięsień szyjny który zaczął się budować tam gdzie powinien.
Wiesz, zwykle się te parę lat wcześniej o tym nie myśli po prostu.. 🙂 tez nie mam fajnych zdjęć w stój, normalne 🙂 na dupsko patrz a nie na szyję 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 października 2011 20:41
hanula bardzo ladnie!
To ja jeszcze wrzucę jedno z października. Wydaje mi się, że jest jakaś różnica w porównaniu z lipcem, jeśli chodzi o zaangażowanie zadu, ale nie wiem, może to moje pobożne życzenie - proszę o opinie.  :kwiatek:
hanula super super super super!!! Niesamowita zmiana, nieziemsko teraz wygląda  😜
Burza dupsko to jak mawia moja trenerka to on ma teraz do "ciągania armaty"
busch   Mad god's blessing.
26 października 2011 23:47
Czy ja widzę coś, czego nie ma, czy też naprawdę Cynamon rozbudował się w 1,5 miesiąca?  🤔  Przyznam, że trochę mnie zbija z tropy tempo koksowania tego konia  🤣






Dwie pierwsze fotki były robione w pierwszy weekend września, dwie drugie w połowie października (koło 15)
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 października 2011 23:50
Ja tez to widze! Pierś + zad 😜 lepiej przyznaj sie czym karmisz 😁
busch   Mad god's blessing.
27 października 2011 08:34
W tym rzecz, że jak przyszedł do mnie, to był w dobrej kondycji - również mięśniowej - mimo że był brany do pracy 1-2 razy w tygodniu. Teraz poza owsem i sianem dostaje symboliczne ilości musli equifirsta omegi 3 -  1-1,5 miarki dziennie :P

No ale teraz dostaje miłość od dwóch współdzierżawców, może stąd takie efekty 😀
Starałam się dobrać podobne zdjęcia 🙂
wrzesień 2008- wrzesień 2011
Jakoś specjalnie nie trenujemy, ale ambitnie się "wozimy" 🙂



i w stój 🙂






kujka   new better life mode: on
27 października 2011 11:01
busch, fajny kon do roboty Ci sie trafil. Cynamon nawet jak nie pracowal w ogole to wygladal jak nakoksowany, wiec teraz przy regularnym tluczeniu prawdopodobnie rozrosnie sie do rozmiarow malej wysepki na Pacyfiku.
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 października 2011 13:34
tajnaa: pozytywna zmiana  : ) Ale na tym zdjęciu gdzie sie cofa wygląda na strasznego grubaska  🤔 Po fotce w stój widać jednak że to tylko tak sie wydaje : D
może dlatego, że napięła brzuch 🙂 ale fakt, do chudych nie należy.
Nigna gdzie ty tu masz grubaska ? 🤔
tajnaa pełen 👍 2 inne konie 😜
busch, kujka  ale to chyba nie jest ten Cynamon, którego i znam? Ten liderowy olbrzymek 🙂?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 października 2011 21:04
Ten 🙂
Dżizas, jaki ten świat jest mały :O :O Super wygląda, nie poznałam go (jak widać) 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
30 października 2011 22:22
ja też nie 🙂
tak jak go pamiętam- nie podobał mi się zbytnio, a na tych ostatnich zdjęciach robi wrażenie!
Nigna   Warto mieć marzenia...
30 października 2011 22:58
Demonowa: jak dla mnie na zdjęciu z cofania wygląda na "za bardzo" pulchnego : )  Napisałam że koń nie jest gruby tylko tak na zdjęciu wyszło. Takie jest moje odczucie.
Lov   all my life is changin' every day.
31 października 2011 11:14
busch, naprawdę go ne sterydujesz? przyznaj się 😎

...nawet jak nie pracowal w ogole to wygladal jak nakoksowany, wiec teraz przy regularnym tluczeniu prawdopodobnie rozrosnie sie do rozmiarow malej wysepki na Pacyfiku.


Mam nadzieję, że z Gadem tak samo będzie 😁 u niego już trochę widać że coś z szyją zaczyna się dziać, zad się buduje, myślę że po zimie się tu zjawię 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się