Końska rewia mody cz. V (2011)

Klami - CZAD  😜
wątek zamknięty
Dzieki dziewczyny. Tez mi sie podoba, mimo, że róż do ogiera to tak hmmm....
Do szmato sie nie nadaje zbytnio, ochraniacze i kalosze są calutkie w błocie a model sie kreci. Wrrr... twardo do mnie przychodził miast współpracować i stać w miejscu.
wątek zamknięty
Klami, nie martw sie, jak Ci nie pasuje róż do ogiera, problemu żeby sprzedać mieć nie będziesz 😀iabeł:  Różowy na skarych i karych wygląda obłędnie, szczególnie na Twoim  😜
wątek zamknięty
zonk, hahaha.... Powiem Ci, że jesteś eeee.... 4 w kolejce chyba. 😉




Ewentualnie mam takie zbliżenie. Przynajmniej nie widać ubłoconych ochraniaczy.


wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 października 2011 19:34
Klami, czadowo! 🙂 Drugie foto koniecznie wrzuć do szmato 😉
wątek zamknięty
Scarlett ten apricot to przecież szał ciał jest  😍 dobrze, że moje konisko jest rude i mu ten prze wspaniały kolor nie pasuje :P
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 października 2011 20:05
shelly, rudemu akurat ładnie będzie 🙂 Mój wyglądałby jak marchewka z lodami straciatella, bleah.

Leżą sobie u mnie w domu 2 zdobycze, plus jeden dogorywający dziadek (zdecydowanie do wymiany na łezkę), mianowicie: microfasery plum i beige i do tego cotton royal. Lubię je zdecydowanie, ale najbardziej cieszy mnie plum. W drodze powrotnej jest jeszcze microfaser navy i mam nadzieję, że łezka berry i microfaser coffee. Mogłoby to wszystko tylko tańsze być... Głupia ta choroba jest zdecydowanie.



wątek zamknięty
shelly Ja tez tak mysłałam, ale mimo wsyztko zamówiłam brillanta apricota <3 zobaczymy ;>
Klami ja jestm 1st w kolejce, Ty wiesz  😜
'Przecież nie obetne mu jaj, żeby pasował do czapraka' hahahahah.  😁
wątek zamknięty
A to my w ES light cord WHITE + owijki pinki 😀 <idealnie pasują do lamowki 😉 >
i dera w której jestem zakochana max <3  😍
wątek zamknięty
Klami dla mnie ten czaprak ma coś w sobie i mimo różu jakoś nie razi 😀 Nawet z twym wielkim Ogrem. Choć biorąc pod uwagę jego charakter to ten róż mu SUPER pasuje 😉

Blehh, Apricot. Po tych zdjęciach już widzę że to absolutnie nie mój kolor.,

Natt pasuje wybitnie to połączenie Rudej. Tylko foty wyszły jakies dziwne, jakby prześwietlone?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 października 2011 20:24
natt, prześlicznie koń wygląda, naprawdę prześlicznie (tak ja kasztanów nie lubię, to tutaj cud, miód i jeszcze orzeszki). Dawaj pierwsze i drugie do szmato.
wątek zamknięty
Aga no troszke chyba tak ;c bo było taaakie słoneczko  💘
emptyline dziekuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
Klami, haha, ale on miny trzaska. jakbys go na czyms przylapala 😀 a kolor mu pasuje bardzo, ogolnie piekny jest.
wątek zamknięty
natt92, heh. Wiem, że jestes pierwsza jakby co. 😉
Rudka pieknie w tym delikatnym różu z bielą !! Mniam !
'Przecież nie obetne mu jaj, żeby pasował do czapraka' hahahahah.
Co sie śmiejesz z moich szmatoholicznych rozważań, no !!


xxagaxx, heh. Z mym wielkim strasznym ogrem. 😉 Sam kolor jest genialny, do maści pasuje, ale..... no nie wiem.


katija, dzieki.  :kwiatek: Te miny to przez to oko. Jak nim zerka to takie właśnie przedziwne miny mu wychodzą. A on tak spoglądał i sie zastanawiał czy może juz do mnie podejść, czy dalej bede krzyczec jak tylko sie ruszy.
wątek zamknięty
Tylko foty wyszły jakies dziwne, jakby prześwietlone?

są też trochę przeostrzone, przynajmniej według mnie 😉

Rudej do pyska w takim delikatnym, dziewczęcym zestawieniu 😀 Ale według mnie jej numerem jeden jest marone 😉
wątek zamknięty
natt - taki off, ale jakie masz ogłowie?  👀 a rudzina wygląda bosko w derze 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 października 2011 21:53
natt, to Twoja ruda miała te motylki na tyłku? Jeśli tak, to owszem, marone jest boskie na niej.
wątek zamknięty
Ero Star grey melange  💘



edit: zapomniałam zapytać, gdzie kupujecie te piękne czapraki schockemohle ??
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 października 2011 22:37
ooo Kasia 😍
Vermucki wyglada pieknie 😅
wątek zamknięty
och tak..to ja..zaraziłam się tym nieszczęsnym szmatoholizmem (patrzac między innymi na twoje, chyba możliwie wszystkie szmatki, Beatko 😀 ) dziękówka :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 października 2011 22:58
oj nie, nie prosze mnie nie obwiniać 🤬 ja sie skutecznie wyleczyłam z tego uzależnienia 😅
wątek zamknięty
Klami


witam cię w gronie "fanów ubieraczów" ogierów w różo-fuksjo- dajne kolory  😎
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 października 2011 23:51
A jak wam powiem że w stajni mamy sklepik , i jest eskadron  😜 widziałam na zywo cottony i dralona burgundy  😍 😍 jak nie lubie tego wzoru to ten jest piękny !
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 października 2011 00:07
to co to za stajnia? ja tez chce sklepik 😜
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 października 2011 00:12
Zairka w KJK Szary 🙂 sklepik Equipro 🙂 ma stronkę na fejsbuku 🙂
wątek zamknięty
Tak tak, to moje zwierze miało motylki na tyłku xD A w tym roku chcemy mieć cukiereczka , ale to taki mały off :P
Marone? Mi sie wydawało, ze się z nią strasznie zlewa, szczególnie jak jest ogolona. Czyli rozumiem, ze mam mojego bryllancika MARONE nie puszczac w swiat?  👀

vermuthowa slicznie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 października 2011 06:48
natt92, super zdjęcia! 🙂 A Marone'a nie sprzedawaj, wyglądał świetnie na rudej 🙂

vermouthowa, elegancko bardzo 🙂

wątek zamknięty
natt ja też uważam ze marone masz zostawić 😉  na Twojej rudej wygląda odlotowo, na mojej nie 🙁
wątek zamknięty
a owijaski juz sprzedałam ;c no trudno, takze postanowione! Brillant MARONE zostaje , a owijki gdzies jeszcze dorwe ;>
To jak juz jestesmy przy tym co mam zostawiac a co moge puscic w swiat, to powiedzcie mi, co zrobic z brillantem schoko/petrol? ;>  🤔
wątek zamknięty
Zairka- haha po co Ci sklepik, już się wyleczyłaś 😀

natt92- uważam, że marone wygląda lepiej 😉 btw ekstra masz konia, wręcz powiedziałabym, że idealny!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.