Końska rewia mody cz. V (2011)

vermuthowa DZIEKUJE BARDZO!  :kwiatek: :kwiatek: ciężko pracujemy 😉
wątek zamknięty
Klami, super 🙂
natt92, brillant choco też fajnie. W ogóle brązy z niebieskimi lamówkami fajnie wyglądają na kasztanach i gniadych.
vermouthowa bardzo ładnie 🙂 grey melange to mój ulubiony kolor w ES
wątek zamknięty
shelly Ja tez tak mysłałam, ale mimo wsyztko zamówiłam brillanta apricota <3 zobaczymy ;>


Absolutnie ZABRANIAM umieszczania zdjęć tutaj, bo jeszcze mi się spodoba i co ja wtedy zrobię, biedny miś? będę musiała kupić  :emot4:  😉 
w ogóle ten temat powinien zostać zamknięty! powinnyście mieć tutaj temat AS (Anonimowi Szmatoholicy), a ta Rewia mody jest zupełnym zaprzeczeniem :P w dodatku rozsyłacie bakcyla szmatoholizmu dalej... 🤬
wątek zamknięty
natt92, ale masz fajną derkę  💘
Klami, super wygląda ogr w tym różu  😜
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 października 2011 11:42
Zairka- haha po co Ci sklepik, już się wyleczyłaś 😀

natt92- uważam, że marone wygląda lepiej 😉 btw ekstra masz konia, wręcz powiedziałabym, że idealny!


ale mozna poogladac codziennie  😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 października 2011 12:34
Dokładnie, można chociaż oczy nacieszyć  😁

natt92, tego brillanta bym puściła w świat 🙂
wątek zamknięty
Dziekówka dziewczyny ;D
wątek zamknięty
wiecie co, nie odwiedzajcie sklepow stacjonarnych, gdzie maja brillanta apricota. jest po prostu obledny... ideal mojej pomaranczy, czegos takiego wlasnie szukalam... powiem szczerze ze oniemialam  😍
i powiem ze w sklepie wisial tez cotton, ktory IMO jest innym kolorem. cotton jest wlasnie taki, jak opis na szmatoholikach - morelowy, za to brillant taki... no, nie do konca da sie opisac, na pewno intensywniejszy, ale uwaga - nie oczokonkretny wlasnie! po prostu gleboki i pelny.
poza tym brillant ma ladniejsza, stonowana lamowke, jest polaczenie pomarańcz + braz ktore bardzo lubie  😉 a nie, jak w cottonie, wszystkie kolory teczy w tej lamowie.
wątek zamknięty
galeria bardzo sie ciesze bo czekam na brillanta apricota własnie 😀
wątek zamknięty
galeria z burgundy jest dokładnie tak samo, brillant i cotton to inne odcienie 🙂
wątek zamknięty
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
27 października 2011 20:46
Ciekawa jestem jak na innych koniach będzie wyglądał..🙂 Czekam na zdjęcia 😉
a niezdecydowanym polecam kolor zarąbisty  😅 na ciemnych na 100% będzie pięknie.. 😉

emuu  Zadek.. on tak sam z siebie, równowagę łapie.. 😍  choć często ciężko Go rozbujać tak.. 😵
wątek zamknięty
Kittajka mogłabym prosić Cię o porównawcze zdjęcie koloru burgundy, cotton-brillant. Bo widzę, że już jesteś szczęśliwą posiadaczką.  😁
Z góry dziękuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
A do mnie dzisiaj przyszedł cotton violet od aniaagre i jest śliczny :kwiatek:
wątek zamknięty
Minosia, jutro będę w stajni, to zrobię 🙂 w każdym bądź razie brillant jest troszkę bardziej stonowany.
wątek zamknięty
Magdzior, cieszę się że jesteś zadowolona 🙂 kiedy fotki na modelu? Ja na swojej wolę ciemniejsze fiolety 🙂 lavender to mój ukochany, ale czekam na Twoja łezkę różową 😉
A swoją drogą mam już całkiem sporą kolekcję, ale nie mam kiedy tego ogarnąć i obfocić 🙂
A mi się udało upolować wymarzonego impulsa  🏇 jeszcze tylko schoco i będę w 7 niebie 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 października 2011 19:06
Udało mi sie całkiem nieźle dobrać owijki do cottona atracyta  💃
wątek zamknięty
o kittajka ja rowniez czekam!
w sklepie, ktory odwiedzilam, byl tez brillant burgundy, ale szczerze mowiac nie zrobil na mnie wrazenia - jakis taki cyrkowy. takie z tego bordo ze az wesoła czerwień :P ale mam nadzieje ze cotton okaze sie ładny!
wątek zamknięty
Jak podoba Wam się futrzak w Anky mist?  😀

wątek zamknięty
Dynamiciak, super 😍 mist to zdecydowanie Wasz kolor!
galeria, cotton burgundy trochę przypomina mi ankowy oxblood, albo ruby 🙂
wątek zamknięty
Dynamciak - ajjj mi to sie Twój futrzak podoba 😍 😍 super wygląda!
wątek zamknięty
Dynamiciak  jaki przepiękny koń !  😍 Zakochałam się  😍

ślicznie mu w tym kolorze  😉
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny  :kwiatek:

tylko szkoda, że tak dziwnie stanął, bo byłoby fajniejsze zdjęcie  😉
wątek zamknięty
wow Dinozaur super wyszedł 😉 Bosko wygląda 😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 października 2011 20:07
Dynamiciak  😁 piękne zdjęcie 🙂 Jak by wszystkie były takie to by była idealna galeria 🙂

Anky Cobalt



Anky Kiwi



I kantarek sand 🙂
na całej trójeczce 🙂

Czekowski


Apaczowki


Karolcia



wątek zamknięty
Mówi ta co nie ma pięknych zdjęć  😀
wątek zamknięty
Dynamiciak, cudowny zwierz! a anka, mimo ze z nowych, fajnie wyglada. cos w tym chyba jest, ze skokowe pady sa niedotkniete "plaga krzywego pikowania", no nie?
juliadna, Czekus bardziej podoba mi sie w kiwi 🙂 wszystkie kuce wygladaja slodko w tym kantarze. czyzby to byl rozmiar na Latino na glowach wszystkich tych malenstw? :P
wątek zamknięty
aniaagre no mi jasny dla odminy sie przyda bo większość mam ciemną, jak sie uda to może w weekend dorobię sie jakichś zdjeć🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 października 2011 20:40
galeria tak kantarek to cobik 🙂 widać że nie dopięty na fiordzie, a na kucykach dziurek nie ma i tylko mocno po przeciągane paseczki 🙂
wątek zamknięty
juliadna do Czeka najlepiej pasuje 😉
wątek zamknięty
Dynamiciak, przepięknie 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.