Stajnie na Śląsku

a kto mi powie gdzie można na szybko dać do pralni derkę zimową? kto przyjmuje?  🏇 ozłocę za info

W Gliwicach, w Tesco.
a bliżej Katowic?  😀
CeraŁ   dużo dużo zmian..
16 października 2011 12:59
Tychy 😉 Equi-wash
dziekuje juz dzwoniłam - pralnia Panda w Tyskim Tesco 🙂 30 zł
dziekuję  :kwiatek:
dziekuje juz dzwoniłam - pralnia Panda w Tyskim Tesco 🙂 30 zł
dziekuję  :kwiatek:
No wlasnie, w gliwickim Tesco tez jest Panda.
dzis dawalam 2 mega brudne,grube derki zimowe i pani ani sie nie skrzywila - mowia na to KOCYKI dla koni i czesto przyjmuja;d  z karta znizkowa 15% zaplacilam jakos 54 zl
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
19 października 2011 13:11
pralnia RODOR w  Siemianowicach Śląskich przy ul. Powstańców Śl. 40 (wejście od podwórza, a nie od ulicy) przyjmą derki, czapraki, kantary... wszystko. ja się tam piorę 😉

kontakt: 518 530 386

poza tym zgłaszam nową końską enklawę w woj. śląskim- Kalety k. Tarnowskich Gór.
kontakt telefoniczny: 519 711 159
Dnia 29 pażdziernika 2011 roku o godz. 11😲0 w stajni Aura w  Wyrach

odbędzie się Hubertus!

W programie przewidujemy:

- pogoń za lisem

- poczęstunek

- pokaz ujeżdżenia

- pokaz "naturals" przewidziany przyjazd Pana Glinko

- konkurs skoków przez przeszkody z nagrodami rzeczowymi (tzw. bingo)

- atrakcje dla dzieci

- zabawę przy dobrej muzyce

Wstęp na imprezę plenerową WOLNY
Sankaritarina hala powstanie dokadnie przy wyjściu ze stajni. Kiedy byłam tam w niedzielę, teren był już wyrównany. Można powiedzieć, że w lini prostej między stajnią, a ujeżdżalnią.  🏇
Dnia 29 pażdziernika 2011 roku o godz. 11😲0 w stajni Aura w  Wyrach

odbędzie się Hubertus!

W programie przewidujemy:
[...]


Ktoś się z okolic centrum mikołowa wybiera tam konno?
Ja się chyba skusze 😉
Potrzebuje kontaktu do stajni o profilu westernowym znajdującej się koło Lublińca. Może ktoś był albo jeździ?  🙂
aniara, Nie dalej jak kilka stron temu ktoś ogłaszał jakąś nową stajnię w Lublińcu. Sprawdź te posty i zobacz czy to może o tą chodzić.

Lainwia, Łooooł, jestem w szoku! Nieźle! Hala murowana/namiotowa?
kudłaty_durnowaty: szczerze mówiąc nie mam pojęcia kto się tam wybiera🙂 Ale co roku jest b. duża impreza i serdecznie zapraszamy 🙂
Sankaritarina tego jeszcze nie wiem, bo dopiero teren wyrwównali. Ale myślę, że jednak namiot, bo w zimę mamy już w niej jeździc, a jak będą to budowac w takim tempie jak dotychczas, to życzę powodzenia nawet z namiotem  🙄 Mam jednak nadzieję, że jak już zaczęli, to się teraz wezmą do roboty.
kudłaty_durnowaty: szczerze mówiąc nie mam pojęcia kto się tam wybiera🙂 Ale co roku jest b. duża impreza i serdecznie zapraszamy 🙂


Jednak chyba się nie wybiore, leżę z grypą 🙁
oj szkoda 🙁 Pomijam fakt, ze sama mam zapalenie krtani, ale dzielnie walczymy z Pieknym i mamy zamiar sie zaprezentować🙂  W takim razie życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!
No, kraza plotki (a moze i cos wiecej niz plotki, bo zrodla wiarygodne), ze to wlasciwie juz koniec zabrzanskiego MOSiRu. Szkoda, bo ta stajnia miala pewien potencjal, niestety niewykorzystany nalezycie. No ale moze przejmie ja ktos prywatny i jeszcze cos fajnego tam zdziala. Kto wie...


doszły mnie słuchy (raczej sprawdzone), że od listopada stajnię ma dzierżawić... T. Kowalski (www.kowalscykonie.pl)  👀 i że rekreacja ma być. na min. 3 koniach. jestem niezmiernie ciekawa, co z tego MOSiRu będzie...
A do Arabki do Mysłowic się ktoś wybiera?Albo do Bierunia "Solec"
shelly- do mnie także dotarły takie informacje 😉
shelly
Omg. W sumie ciekawa jestem co z tego wyjdzie... 😉
trzynastka   In love with the ordinary
27 października 2011 21:13
[quote author=natchniuza link=topic=1780.msg1156264#msg1156264 date=1318452524]
No, kraza plotki (a moze i cos wiecej niz plotki, bo zrodla wiarygodne), ze to wlasciwie juz koniec zabrzanskiego MOSiRu. Szkoda, bo ta stajnia miala pewien potencjal, niestety niewykorzystany nalezycie. No ale moze przejmie ja ktos prywatny i jeszcze cos fajnego tam zdziala. Kto wie...


doszły mnie słuchy (raczej sprawdzone), że od listopada stajnię ma dzierżawić... T. Kowalski (www.kowalscykonie.pl)  👀 i że rekreacja ma być. na min. 3 koniach. jestem niezmiernie ciekawa, co z tego MOSiRu będzie...
[/quote]

Najpierw słysze "nie mów nikomu" a potem czytam o tym na ogólnopolskim forum ?!:P
Aniara ---Pytanie było odnośnie stajni w Lublińcu zapraszam na stronę www.jazdakonna.info.pl jest tam podany numer do właścicielki Osobiście polecam .
Livia   ...z innego świata
28 października 2011 07:59
O, zapowiada się ciekawie z tym MOSiRem 🙂 Muszę tam kiedyś podjechać z wizytą 😉
[quote author=shelly link=topic=1780.msg1168327#msg1168327 date=1319709725]
[quote author=natchniuza link=topic=1780.msg1156264#msg1156264 date=1318452524]
No, kraza plotki (a moze i cos wiecej niz plotki, bo zrodla wiarygodne), ze to wlasciwie juz koniec zabrzanskiego MOSiRu. Szkoda, bo ta stajnia miala pewien potencjal, niestety niewykorzystany nalezycie. No ale moze przejmie ja ktos prywatny i jeszcze cos fajnego tam zdziala. Kto wie...


doszły mnie słuchy (raczej sprawdzone), że od listopada stajnię ma dzierżawić... T. Kowalski (www.kowalscykonie.pl)  👀 i że rekreacja ma być. na min. 3 koniach. jestem niezmiernie ciekawa, co z tego MOSiRu będzie...
[/quote]

W międzyczasie potwierdziłam te informacje, wiszą też na forum mosirkowym, to już są raczej oficjalne 😉
Najpierw słysze "nie mów nikomu" a potem czytam o tym na ogólnopolskim forum ?!:P
[/quote]
[s]Jeżeli treść mojej prośby, nie jest odpowiednia do tematu wątku, proszę o usunięcie 🙂
A więc tak potrzebuję numeru/adresu do rymarza z okolic powiatu cieszyńskiego, Jastrzębie - Zdrój[/s]  🤔 🤔

edit. Już dostałam odpowiedz  😀
[quote author=nine link=topic=1780.msg1168882#msg1168882 date=1319746391]
[quote author=shelly link=topic=1780.msg1168327#msg1168327 date=1319709725]
[quote author=natchniuza link=topic=1780.msg1156264#msg1156264 date=1318452524]
No, kraza plotki (a moze i cos wiecej niz plotki, bo zrodla wiarygodne), ze to wlasciwie juz koniec zabrzanskiego MOSiRu. Szkoda, bo ta stajnia miala pewien potencjal, niestety niewykorzystany nalezycie. No ale moze przejmie ja ktos prywatny i jeszcze cos fajnego tam zdziala. Kto wie...


doszły mnie słuchy (raczej sprawdzone), że od listopada stajnię ma dzierżawić... T. Kowalski (www.kowalscykonie.pl)  👀 i że rekreacja ma być. na min. 3 koniach. jestem niezmiernie ciekawa, co z tego MOSiRu będzie...
[/quote]

Najpierw słysze "nie mów nikomu" a potem czytam o tym na ogólnopolskim forum ?!:P
[/quote]
[/quote]
W międzyczasie potwierdziłam te informacje, wiszą też na forum mosirkowym, to już są raczej oficjalne 😉

edit: dostałam dziś info, że pan Kowalski się rozmyślił :P
oj szkoda 🙁 Pomijam fakt, ze sama mam zapalenie krtani, ale dzielnie walczymy z Pieknym i mamy zamiar sie zaprezentować🙂  W takim razie życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!


Jednak byłem, co prawda tylko autem, ale zawsze. 😉
Muszę przyznać, ze była to bardzo przyjemna kameralna impreza. Za rok pewnie znów wpadniemy (oby już konno) 😉
ale w moim odczuciu była gorsza niz rok temu czy 2 lata temu ;/ mniej ludzi przyjechało, nie było tamtego klimatu ;<
ale w moim odczuciu była gorsza niz rok temu czy 2 lata temu ;/ mniej ludzi przyjechało, nie było tamtego klimatu ;<


No się nie wypowiem, bo w ogóle pierwszy raz byłem w Aurze. Ja to zwykle poza swoje pastwisko rzadko się wychylam ;D
Co mi się podobało, to:
- gonitwa - miło patrzeć, jak gonią się konie mniej lub bardziej będące w treningu, nie jest to wtedy bezładne gonienie na bij zabij 😉
- klimat - ogólnie spokój wszędzie panował, no i lokalizacja stajni fajna, daleko od cywilizacji 🙂
- konkurs skoków - ciekawa rozgrywka, chociaż pod koniec każdemu życzyłem, żeby miał już zrzutkę i żeby się skończyło.... bo zimno mi było i chciałem już iść ;D
Livia   ...z innego świata
30 października 2011 08:24
shelly, a wiesz co w takim razie będzie z MOSiRem? Są jeszcze jakieś "słuchy"? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się