Top model-zostań modelką

Ta z lewej to Minge? Matko, jaka plastikowa twarz...
plastikowa twarz fajne ciuchy robi, moja mama ma kilka rzeczy od niej i są całkiem całkiem  😉
agull   Dążąc do celu
28 października 2011 12:31
Ja się dziwię jak takie osoby jak ta Anka funkcjonują w dorosłym świecie  🙄
Osobiście nie jestem w stanie znieść takiego stylu bycia i życia. O matko, jakby stanęła taka Anka przede mną to normalnie miałabym ochotę złapać za kłaki to dziewcze, walnąć jej łbem o ścianę i zapytać czy już jej się we łbie klepki poprzestawiały czy potrzebne jest jeszcze jedno walnięcie  😵
Przepraszam, no ale nie ogarniam tego dzieciucha  😤
Kaktus i jeszcze dla Ciebie http://kwejk.pl/obrazek/603888/ubolewam.html :x
O matko, jakby stanęła taka Anka przede mną to normalnie miałabym ochotę złapać za kłaki to dziewcze, walnąć jej łbem o ścianę i zapytać czy już jej się we łbie klepki poprzestawiały czy potrzebne jest jeszcze jedno walnięcie  😵
Przepraszam, no ale nie ogarniam tego dzieciucha  😤


To prawda...jak jej się uda gdzieś wyjechać to dziewczyny z branży jej to zrobią 😉
buahaha dobre to  kwejku 😀
jaka biedna jest ta Ania Bałoń o jeju  😵
Powiedzcie mi, bo ostatnio jest jakiś wysyp jej tekstów na kwejku
np. http://kwejk.pl/obrazek/613550/tap,madl.html
ona naprawdę sypie takimi tekstami w programie, czy teraz to już zmyślają?  😁
Tak, serio to mówiła - pamiętam 😀

A mój ulubiony teks Ani był wtedy jak zapomniała wziąć swojej książki ze zdjęciami na "casting" z Anją Rubik 😀 Proszę pani czy ja bym mogła ją przynieść w innym terminie, bo... Normalnie szkoła podstawowa mi stanęła przed oczami 😀
tez zauwazyłam wysyp tekstów Ani  😀 zaraz będzie taka akcja jak z Panem Andrzejem...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 października 2011 15:12
Tyle, że Ania się sama pcha do tv i to są jej własne teksty, a "Panu Andrzejowi" zrobiono koszmarną! krzywdę.
Hiacynta po co tak nerwowo? Takimi prawami rządzi się to telewizyjne bagienko i nie mówię tu tylko o top model akurat. To nie kwestia mojego podejścia ;-)
też wolałabym,żeby ten program faktycznie miał coś wspólnego z nazwą, ale jest jak jest.


Swoją drogą, to chyba nie tylko moje podejście. Wystarczy spojrzeć na zachowanie tyszki i wolińskiego ;-)
I nie denerwuj się na mnie!  :kwiatek:


Oj przepraszam - nie denerwuję się na Ciebie  :kwiatek: tylko na rzeczywistosc, Miszczaka i tym podobne! 🙁

Btw - jak w ostatnim odcinku jury uzasadniało wybór zdjęcia Doroty jako najlepszego, to gdzieś odpłynęłam myślami (podczas oglądania tego programu nietrudno o to) i nie usłyszałam tego uzasadnienia. Nieźle więc się zdziwiłam, gdy okazało się, że jej zdjęcie jest nr. 1.
Co niby takiego było w tym zdjęciu? Ładna, całkiem fajnie wystylizowana laska trzyma kawał mięsa i patrzy w obiektyw, wyraz twarzy ma nijaki z lekką nutą paniki. I tyle. Wk..wia mnie ten program!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 października 2011 18:37
Te sesje w ogóle są na strasznie niskim poziomie. Zdjęcia w ogóle nie porywają, robione na szybko, na odwal, wyglądają jak surówki z jakiejś sesji próbnej, a nie normalne foty. Wystarczy je porównać z ANTM:

Tapmadl:


ANTM



Strzyga, akurat te z ANTM takie sztucznawe... tzn pierwsze IMO lepsze i w ogóle mega! pomysł na stylizację i sesję. Ale drugie trochę tandetne. Choć i tak jak je porównać z tym co dałaś z Tapmadl wyżej - to sorry - ja czy Ty byśmy zrobiły lepsze i z lepszym pomysłem...
Te sesje są masakryczne. Zerowe tła, zerowe oświetlenie, zerowe kadry... w dużej mierze, oczywiście nie wszystkie. Co śmieszne - naga sesja IMO była do tej pory chyba najlepsza... ;>

Z kuchennej sesji najbardziej mi się podobało zdjęcie Olgi - z wyrazem, emocjami - i bez durnego tła typu garnki i patelnie :>
zauważyłyście, że sesje się powtarzają? sesja z modelem w tej edycji ten koszykarz, w tamtej był model i te sceny w domu jak dobrze pamiętam, tak samo z tym co zjadły 😉
no jasne. nawet zadanie z zagadaniem do znanych osób podobne, tylko wtedy miały jeszcze wizytówki zdobyć.

Z kuchennej sesji najbardziej mi się podobało zdjęcie Olgi - z wyrazem, emocjami - i bez durnego tła typu garnki i patelnie :>


mi też się najbardziej podobało i nie wiem jakim cudem najlepsze było Doroty
apropo Ani Bałon  🤣
to zobaczcie to jaki ma fanclub https://www.facebook.com/profile.php?id=100002180578704&ref=ffl#!/aniatapmadl
To co, kto dziś odpadnie 🙂? Robi się gorąco, coraz mniej dziewczyn 🙂
ja stawiam ze dzisiaj wyleci Asia  👀
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 listopada 2011 19:37
sesje w glamour ma więc kto wie.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 listopada 2011 20:26
Ja za każdym razem obstawiam, że Asia, więc chyba nie umiem obstawiać. Bo ze Ania, to już nie wierzę.
Za to moją faworytką jest Viera, nie mogę sie, na nią napatrzeć (nie, że wolę dziewczynki) - ma super sylwetkę, ciekawą twarz i dobrze wychodzi na zdjęciach
Też bardzo lubię Vierę, wszystko co robi na sesjach jest przemyślane, wie co chce pokazać.
Jeśli Ania by odpadła to bym chyba skakała z radości, ale wątpię, że ją wywalą, w ostatnim  odcinku zachwycali się nią na imprezie, a w dodatku 'rozwija się i chce się zmienić'...

Ania znowu ryczy  :nunchaku:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
02 listopada 2011 20:55
haha nie no Ania jest  😂
Wlasnie odkrylam, ze maz Doroty byl moim nauczycielem w gim.
Zakochałam się w tym fotografie, te emocje  😀  😜
haha nie no Ania jest  😂
Wlasnie odkrylam, ze maz Doroty byl moim nauczycielem w gim.


mówiła, że samotnie wychowuje syna...
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
02 listopada 2011 21:06
Ten gosciu co przyprowadzil ich syna to wlasnie moj nauczyciel. widzialam go z tym synem kilka razy na miescie. moze nie sa razem tego to juz nie wiem 😉
Za telefon do domu?! Przyznała się iwgl no proszę... Mniej klatek, brak sesji, nie wzięcie udziału w zadaniu ale od razu wywalić dziewczyne, która ma na prawdę dobre zdjęcia?!  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się