Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Sami sobie winni w takim razie, rabaty to podstawa handlu 😉
Dziewczyny, dorwę gdzieś jeszcze te płaszczyki Pikeur'a?  😍
Interesuje mnie rozm. 38-40.

żałuje że nie kupiłam jak była na promocji w equi 👿
Dramka a z której to kolekcji? Może jeszcze mają w InterApi w Milanówku.
z wiosennej
Dziewczyny, dorwę gdzieś jeszcze te płaszczyki Pikeur'a?  😍
Interesuje mnie rozm. 38-40.

sprawdz w Equi, jakis czas temu mieli plaszczyki ale nie pamietam czy akurat te, fajne byly tylko cena byla powalajaca..
olek w Stajni
Na 100% wisi taki szary w Mustangu na ul.waszyngtona w warszawie. mają sklep internetowy,ale nie wszystkie produkty dostępne w sklepie są na stronie.
Dzięki dziewczyny, już szukam  😉
Nikt nie wie jak wypadają rozmiary ciuchów Horseware? Pilnie potrzebuję wiedzieć, a jakoś nie mogę się doszukać tabeli.
Idzie zima a ja zakupilam wlasnie kurtke wiosenna equiline  😵  🤔wirek:
Amarotsa - ja noszę rozmiar 38. W rzeczach Horseware noszę rozmiar S.
A widział/macał ktoś to cudo?
equi.dream kurtkę kupisz w GNL-u  😉
Dzisiaj niestety odwiedziłam  Mustanga  👿
Sklep pozostał bez różowej kamizelki Pikeura i ślicznet apaszki Pikeura. Powiem, wam,ze nigdy nie kupuje firmowych apaszek do stajni,ale ta jest wyjątkowa. Ma niesamowity materiał, taki super miękki, nie zsuwa się z szyi i nie przekręca... Wreszcie  😀 Prócz tego bluza Baily z kolekcji  Premium...zaszalałam, ale chyba warto, bo niby zwykła polarowa bluzeczka,a jest niesamowicie ciepła. Jendak Pikeurza swoj materiały powinien dostać medal. Jako coroczny zimowy zmarźluch uważam, że jednak warto zainwestować kilkaset złoty w porządne termiczne bluzy  😀
Oooo! Ja pojechałam do Mustanga, ale nie było gdzie zaparkować, więc odpuściłam. Masz może foto apaszki? Ciekawa jestem jak wygląda to cudo.
Petit jaka apaszka? i jak bardzo droga?

ja czekam z niecierpliwością na zamówioną sto lat temu kurtkę - model Centuria w kolorze twilight blue

79 zł bodajże, nie mogłam nigdzie znaleźć na polskiej stronie, ale znalazłam na niemieckiej ;-)
http://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/2050213w11.html

Będzie pasować mi do tej różowej kimizelki i do czekoladowej Marisy, na którą czekam ;-)
forta piekna  😍
adriena parka heidi  😎
Ja choruję na różowego Souvenira z Pikeura... póki co zbieram kasę... może do zimy się uda:-)) ale jestem totally in love...  💘 😍
Odpisałam na priva.
Nie chcę firmie robić swądu zbyt dużego.  😉 Może miałam pecha? Może trafił mi się kiepawy egzemplarz? Może tego akurat fasonu nie przemyśleli do końca?
Ja tam nie mam nic do nowych firm, ani do polskich firm.
Niech szyją i niech się uczą.
Może inne fasony są lepsze/ inaczej przemyslane niż ten, który ja wybrałam.


Też jestem ciekawa co dokładnie było nie tak z RTS-ami 😀 Jestem w szoku, dla mnie nie ma lepszych bryczesów 🙂 Chyba faktycznie pech, akurat w tym przypadku 😉
Poszukuje kurtke soft shell do 200zl.  👀

Mam na oku fouganza i equitheme. Koniecznie wciecie w talii
czy posiada ktoś kamizelke/kurtkę HV POLO w rozmiarze S i byłby tak miły i zmierzył mi dwa wymiary?  :kwiatek: :kwiatek:
Dramka, ja mam bluze z soft shella Equi Theme i nie polecam - nie wiem, z czego jest ten ich "soft shell", ale poce sie w niej jak mysz, nawet z sama termiczna bluzka pod spodem. Jest bardzo ladna, fajnie sie uklada i wydaje sie byc trwala, ale na pewno nie jest oddychajaca.

Czy ma ktos jakis pomysl na oddychajaca, zimowa kurtke do jazdy? Tyle, ze w wersji ekonomicznej, gdzies tak do 300 zl max. Najlepiej jakby miala dosc  klasyczny kroj, z wcieciem w talii i w jakis stonowanych kolorach.  :kwiatek:
Hmm

Ja chyba sobie odpuszcze teraz soft shell bo zrobilo sie juz za zimno.
Dołączam się do pytania o dobrą zimową kurtkę. Nie taką na jazdę w teren na -15, ale taką na treningi w hali. Ma nie ograniczać ruchów, zakryć nery, być ciepła, ale nie zagotowywać jeźdźca, no i w miarę elegancka. Jestem raczej zmarzluchem, ale w puchowej kurtce nie daję rady jeździć zimą.
Mam pytanie, ma ktoś może tą kurtke? http://www.okser.pl/mountain-horse-kurtka-liberty-jesienzima-2011-p-8163.html
Jaki jest jej rzeczywisty kolor <pomaranczowy>?  Taki jak na 1st fotce, czy taki jak na pozostalych?
Fajna ta kurtka. Ale 400zl za zwykla kurtke nie oddychajaca pikowana?

Ja sobie ostatno kupilam w lidl narciarska do stajni
A propos joules.
Znalazłam to:
http://www.konikarnia.pl/kobieta/2338--joules-kurtka-pikowana-.html
Kurtka pikowana joules,niestety nie ma zdjęcia i nie wiem czy to ta sama którą chciała kotbury
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się