Oficerki

Tym samym smarem, którym smaruję siodło 😉
po pierwszej jezdzie w koenigsach favorit, uwazam ze to moj najlepszy zakup w zyciu  😍  jakos tak sie noga od razu ulozyla i lezala sobie gdzie powinna 😁
w prawie rocznych Mountain Horsach Supreme High Rider poszedł mi wczoraj suwak  😲 mozliwe zeby byla na niego jakas gwarancja? czy od razu isc do jakiegos szewca badz człowieka zajmujacymi sie takimi naprawami?

bede bardzo wdzieczna za jakies podpowiedzi  :kwiatek:
po pierwszej jezdzie w koenigsach favorit, uwazam ze to moj najlepszy zakup w zyciu  😍  jakos tak sie noga od razu ulozyla i lezala sobie gdzie powinna 😁



😉 mowilam, ze sa super
chodzi o butki w środku tu dobrze widać różnicę kolorów:
[[a]]http://petrie.nl/fotoalbum/libraries/thumb.display.php?max=757&q=80&img=galleries/Dressage/7%20Elegance%206022.jpg[[a]]


a wiecie moze co to za kolor ten po lewej?  😍
Anka chyle czola, mialas 100% racje 🙂  :kwiatek: myslalam, ze to tylko kwestia mojego odczucia, ale kurde, no widac to i juz, lyda lezy i nie ma sklo nnosci do migracji jak zwykle 🙂
szerek, chocolate 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
25 października 2011 08:32
Wczoraj podczas zdejmowania oficerek złapał mnie skurcz w pawej nodze 👿

To chyba jak na razie jedyny minus moich Cavallo 😍
ash dlatego tak krecilam nosem na wciagane, na szczescie skonczylam z zamkami😀
Dziewczyny, gdzie najlepiej oddać oficerki do wszycia zamków z przodu w Bydgoszczy lub w Warszawie, tak żeby poszerzyć je o jakieś 2cm?  :kwiatek:
A sa tutaj gdzies, badz ktos widzial brazowe hipiki?
Koniczka ma brązowe, wstawiała tu nawet zdjęcia 😉
LOVELY, bardzo zgrabne  😍
Lovely, masz taka bosko dluga noge czy te oficery tak wyciagaja?  😍
Znalazlam, 70str, dziekuje.
mam pytanko.
jak sprawdzaja sie w praktyce oficerki z zamkiem od wewnatrz (jak hippicy hanowery)? nie rysuja siodla? nie uwieraja?  :kwiatek:
oficerki wyciągają, ale mam 176cm, więc krótka nie jest 🤣 wolałabym zeby były 1cm wyższe, ale się nie dogadałam z calevo
LOVELY, to są Konigsy? Bardzo fajnie wyglądają. Ja teraz oczekuję pilnie na moje Cavallo, mam nadzieję, że będą zgodnie z obietnicami.
tak, koenigsy  🙂
Też chciałam K. ale nie miałam nikogo w kraju, kto by mi powiedział jak to mierzyć w ogóle.
Hm, tak wlasnie mi znajomo wygladaly wzgledem moich Favoritow 😀
epk- jakie petrie brałaś? ja chciałam oficerki z wysokim łukiem, zamkiem i dobre jakościowo, wiec z petrie byłyby to pewnie anky, na które mnie nie stać  😉 a tańszych i gorszych jakościowo modeli nie chciałam brać, bo już na jednych petrie się przejechałam niestety..
crazy brązowe,wiązane Hippiki ciekawsze
Lovely te Twoje Koenigsy sa na zamek? Wyglądają świetnie!

Ja mam swoje Petrie Perfect i w sumie okropnie żałuję, że mają taki niski łuk, jak będę kupowała drugie to napewno jakies Koenigsy bo te modele ujeżdżeniowe wyglądają naprawdę świetnie  😜
LOVELY, ja w efekcie wzięłam Cavallo Grand Prix Plus. Na Anky z Petrie nie było mnie stać, zresztą nie mam szans na wymiar z tabelki...
na zamek, jest od środka 🙂
no ja niestety też się w tabelce nie zmieściłam, a na wymiar musiałam dopłacic ok 90 euro.. masakra
gdzie kupowałaś swoje cavallo?
W Lamri - a teraz mnie wszyscy straszą, że się nie doczekam...
O dzieki Agaleon, chce takie na treningi 🙂 Super.
heh, karola na siodło czekała tyle czasu, ze w końcu zrezygnowała...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się