moda, ciuchy etc...

noen   A story of a fighter of our human race
01 listopada 2011 05:28
cieciorka, Ale masz swietna figure! 🙂
Mi się ta sytlizacja nie podoba. Wg mnie rzeczy każda z innej bajki. Niedopasowane do figury. Spodnica super. Nie wiecie skąd?
Pursat   Абсолют чистой крови
01 listopada 2011 09:33
Mi się nie podoba jak w stroju jest tyle odcieni jednego koloru. W tym przypadku brązu, którego szczerze nie znoszę. 😉
noen jak tam foty sweterka? nie poganiam, ale jutro chciałabym jechać na zakupy i być zorientowana trochę 🙂
nie wiecie, czy w jakimś sklepie nie ma promocji na zwykłe bawełniane topy na ramiączkach? czasem były dwa w cenie jednego, aldo drugi 50% taniej. potrzebuję trzech jak najmniejszym kosztem ;p
Heelp, dziewczyny potrzebuję inspiracji... Mam imprezę przebieraną i muszę się przebrać za coś na... K. Odpada kot, koń, kurtyzana, jakieś pomysły i realizacje ? 🙂
croopie  za k*rwę zawsze możesz się przebrać  😁 Moja znajoma kiedyś na pytanie za co się przebierze odpowiedziała, że na średniowieczną k*rwę i tak zrobiła  😂
Nie piszę tego w rzaden sposób złośliwie i nie chciałabym cię obrazić  :kwiatek:
Frania, napisałam ładniej, że kurtyzana odpada 🙂 za dużo ich będzie na imprezie 😉
ma ktoś konto (i korzysta z niego) na limango.pl?
ksena wojowniczka  😁 albo kometa ?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
01 listopada 2011 17:17
Mógłby mi ktoś sprawdzić czy u niego w Lee nie ma przypadkiem jeszcze czarnej spódniczki Jegging, dokładnie takiej:

Proooszę!
Ona jest z woskowanego jeansu
croopie, KSENA! 🙂 Co z tego, że przez X się pisze. 😉 Skoro koń odpada to pewnie krowa tyż....
Ewentualnie może być... pani Konduktor, Kasjerka, Kominiarz.... Kowbojka... Kowal.... może pani Kapitan.... Kierowca ciężarówki [no, wiesz, dzinsy, 3-dniowy zarost, długaśne włosy, czapeczka z daszkiem, koszula w kratę.... jak Cledus w "Smokey and the Bandit" 😉 ]  albo o! Mam! KRAKEN!  W damskiej wersji ofc 😎
o, proszsz....


🙂
Croopie królewna, krasnal, klaun, króliczek, kosmita, ksiądz 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 listopada 2011 18:57
zamawiała może któraś z was z bershki on-line? jak to wszystko wygląda?
nie podoba mi się zupełnie że nie mogę znaleźć opcji zapłaty przelewem a każą mi podać nr karty... jakieś to dziwne. boję się żeby później nie było takiej sytuacji, że będą ciągnąć kasę z konta...
przy zamówieniu, po wprowadzeniu wszystkich danych i kliknięciu "realizuj zamówienie" pojawiło się okienko transaction_declined, u dołu przycisk akceptuj - co to jest? muszę to akceptować? w ogóle nie ogarniam a uparłam się na koszulkę z tygrysem )-: chyba że gdzieś są podobne (gdzie?)
nie wiem czy poszło to zamówienie czy nie, nie mam żadnego polecenia na e-mailu i nie wiem co robić...
Facella, wzory z takimi lampartami i tygrysami są teraz w zarze trf. Tyle, że to nie są tshirty tylko takie leciutkie sweterki.
no i się załamałam, w Bershce jest "mój" sweterek za 99zł :/ trochę drogo...
noen   A story of a fighter of our human race
01 listopada 2011 21:49
Przepraszam, dopiero z pracy wrocilam i na lepsze zdjecia w tym stanie mnie nie stac :kwiatek: (i sory za przekrecanie tej glowy, ale jakos tak mam, ze obojetnie co robie, to przekrecam glowe w ktoras strone 😀 )

Sankaritarina, hahahhaa dobreee !!!!
uuuuch w necie wpadła na mnie spódnice z River Island! Może któraś kojarzy gdzie mogę ją złapać? ktokolwiek widział ktokolwiek wie  :kwiatek:  🍴?

croopie, Nie no, poważnie, ja bym się za krakena przebrała.🙂 Wymalować się można bez problemu... gorzej z mackami. 😁 Chyba, że idziesz na imprezę taką trochę bardziej poważną (z pracy etc), to chyba zostają Ci zawody albo propozycje Baffinki. Daj znać co wybrałaś! 🙂

noen, a to jest sweter z....?
Swoją drogą, Ty masz uśmiech jak z reklamy pasty do zębów - nienaganny 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 listopada 2011 08:27
Przyssawki możesz podoczepiać do siebie, do kupienie w zoologicznym 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
02 listopada 2011 08:35
disco, ja bym się bała w takiej spódnicy wyjść gdziekolwiek w obawie przed zniszczeniem. 😉
sweterek noen jest z cubusa 🙂 ale to trochę nie to, czego szukam. mimo to dziękuję za fotki 🙂 znalazłam już taki w bershce, więc pozostaje tylko czekać na przecenę, chociaż przymierzę go na najbliższych zakupach 🙂 gdyby ktoś też takiego szukał sweterek
noen   A story of a fighter of our human race
02 listopada 2011 09:44
Sankaritarina, Cubus. Hahaha! Padlam! Ale dziekuje! :kwiatek:
calore, prosze! 🙂 😀
disco, genialna! wszędzie teraz te błyskotki ale ta ma w sobie coś 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 listopada 2011 16:52
disco, jak znajdziesz to daj cynk!  🍴
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
02 listopada 2011 22:12
Mógłby mi ktoś sprawdzić czy u niego w Lee nie ma przypadkiem jeszcze czarnej spódniczki Jegging, dokładnie takiej:

Proooszę!
Ona jest z woskowanego jeansu

Ponawiam prośbę, to pilne 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 listopada 2011 10:21
noen cudny sweterek!!!! 😜 takiego właśnie szukałam 😀 był w innych kolorach? chyba jutro aż do Cubusa pojadę 😀iabeł:
noen   A story of a fighter of our human race
03 listopada 2011 13:06
Strucelka, u nas w Norwegii byl w rozowym i bezowym 😀
Rzucił wam się w oczy jakiś sweterek oversize w stonowanym kolorze z ozdobami na ramionach? Jakieś koraliki, cekinki czy inne duperele. Kiedyś był śliczny w Zarze, ale spóźniłam się z zakupami..
kupiłam taką sukienkę

planuję założyć czarną skórzaną marynarkę, dość krótką, z mocnym wcięciem w talii i lekkimi bufkami na ramionach (ze złotym zamkiem). Nie wiem tylko jakie buty i jakie rajstopy (czarne kryjące, czarne nie kryjące, naturalne) ? Pomocy  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się